. Сложно ли установить клапан? - Форум
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Субота, 20.04.2024, 10:36
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS






[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: semenovka  
Форум » Курилка » Флуд » Сложно ли установить клапан?
Сложно ли установить клапан?
ilyanekrasovДата: Понеділок, 28.09.2020, 09:52 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 86
Статус: Offline
Я давний огородник, и с весны до конца осени живу на даче, только иногда уезжаю в город по делам. Хочу проложить в теплицы трубы с отводами, чтобы я мог спокойно уезжать и не пережить за полив. Но, чтобы это работало, нужно дополнительно установить электромагнитный клапан. Подскажите, сложно ли его установить самостоятельно?
 
markberengardДата: Понеділок, 28.09.2020, 09:57 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 80
Статус: Offline
Мало просто проложить трубы в теплице, нужно чтобы вода откуда-то поступала. Как вариант, можно перед отъездом наполнять бочки, установить туда насос и подключить его к трубам. Сейчас есть такие насосы, в которых можно регулировать включение по времени.
 
alexbatalskyДата: Понеділок, 28.09.2020, 10:01 | Повідомлення # 3
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 83
Статус: Offline
Так теплицу нужно не только поливать каждый день, но открывать каждое утро и закрывать вечером. Вы же никак не сможете настроить автоматическое открывание и закрывание дверей. У меня мама тоже все лето проводит на даче, но когда уезжает на несколько дней, просит соседей поухаживать за теплицей, потом просто денежно благодарит. Если вы уезжайте не на очень долгое время, то можете тоже просить соседей.
 
egorguschinДата: Понеділок, 28.09.2020, 10:05 | Повідомлення # 4
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 74
Статус: Offline
Ну если вы сами сможете проложить трубы из канализации до теплиц, то и электромагнитный клапан не составит труда установить. Если вы еще не нашли, где можно заказать электромагнитный клапан, то вот, посмотреть на них цены можете тут https://uks-group.com.ua/klapany-elektromagnitnye . Если все-таки возникнут трудности в установке, то вызовите местного поселкового сантехника.
 
20avgust17Дата: Вівторок, 29.09.2020, 00:55 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 16
Статус: Offline
))
 
katerina_dolgolukovaДата: Субота, 27.08.2022, 18:41 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 25
Статус: Offline
Доброго вечора, скоро опалювальний сезон розпочнеться, до цього ми б хотіли модернізувати свою систему опалення. Все вже куплено, тільки виявилося, не вистачає регулюючого клапана, де в Дніпрі такий можна купити?

"Нельзя изменить ход истории, повесив все портреты лицом к стене." - Неру Джавахарлал
 
SaheedДата: Субота, 27.08.2022, 18:43 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 25
Статус: Offline
Хороша та недорога сантехніка та обладнання продаються тільки на Закупці. Вона мене ще жодного разу не підводила. Завжди швидка доставка та гідний вибір! Всім раджу, звертайтесь! Якість гарантовано та ремонт, монтаж на висоті! Сам роблю покупки тільки тут і багато друзів теж! Ви зможете придбати обладнання для систем водопостачання, каналізації, опалення, сантехніки, насосного обладнання. І звичайно ж, ось https://zakupka.com/uk/dnepr/k/reguliruyushchie-klapany/ потрібні вам регулюючі клапани в Дніпрі.

"War. War never changes." - Fallout
 
Форум » Курилка » Флуд » Сложно ли установить клапан?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Хостинг від uCoz


Розділи нашого сайту
- НОВИНИ -
Новини краю
Семенівщина спортивна
Наш ексклюзив
Новини звідусіль
Інше
Навколо нас
Газета "Гарт" про наш край
- БЛОГИ -
Инфраструктура
Блог голови Семенівської РДА.
Економічний блог.
Блог освіти району
Блог юридичних служб.
Семенівський районний центр зайнятості.
Блог правоохоронців
Прикордоння
Блог усіх небайдужих
Життя видатних людей
Духовне виховання
А чи знаєте Ви?
Людям про людей
Як це було ...
З глибин серця...
- ОГОЛОШЕННЯ -
Автомобілі
Бізнес, співпраця
Побутові товари
Для офісу
Комп'ютеры
Лісова промисловість
Метали
Нафта, газ, вугілля
Продукти харчування
Промислове обладнання
Інші товари
Зв'язок та телекомунікації
Будівництво
Послуги у різних сферах
Різне
Нерухомість
Анонси подій
Робота
- ЦІКАВЕ -
Фотоальбоми
Транспорт
Туристам
Форум
Зв'язок
Відео



Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
*** *** ***

Щоб додати необхідна авторизація
Облако фоток
Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов




Переглянути свіжі коментарі
vomeso9896 написал:
Травень - ідеальний час для початку пошуків з
От: Vaasiliy На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те
Дата: 29.01.2024

-->
Vaasiliy написал:
На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те

dunducatti написал:
День Святого Валентина — это поистине особенный и романтический праздник, наполненный любовью и вниманием. Если вы планируете устроить веселую вечерин

oscar82x4 написал:
Справді, іноді варто розглядати різноманітні варіанти, і найпростіший шлях може виявитися найефективнішим. Наприклад, ми витратили багато часу, ходячи

oscar82x4 написал:
Лично я выбираю брать в проверенных местах в которых точно будет качественный кофе, а не пыль с дорог по которым возили кофе. и для себя я решил брать