. Страхование недвижимости - Форум
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Субота, 20.04.2024, 09:57
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS






[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: semenovka  
Форум » Курилка » Флуд » Страхование недвижимости
Страхование недвижимости
xkristinaxbondДата: Субота, 15.12.2018, 21:30 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 50
Статус: Offline
Здравствуйте! Подскажите, где можно выгодно застраховать свою недвижимость?
 
xaliskaxpetrДата: Субота, 15.12.2018, 22:26 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 28
Статус: Offline
Доброго времени суток! Я страховала свою недвижимость в компании Княжа варта, тут https://kniazha-varta.com/inshi-p....ti.html очень выгодные условия и отличные скидки до 30%!
 
0585alboДата: Четвер, 03.01.2019, 19:30 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 18
Статус: Offline
Я застраховал дом от пожара и противоправных действий третьих лиц.
 
sergeitrambulovДата: Субота, 16.11.2019, 09:53 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Статус: Offline
иногда оно просто необходимо. особенно с моими соседями
 
lilyguru20Дата: Середа, 27.11.2019, 11:35 | Повідомлення # 5
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 80
Статус: Offline
Компанія Оранта пропонує програми страхування майна, які покриють ризики в разі заподіяння шкоди Вашому майну і дозволять Вам бути фінансово незалежним у разі настання страхової події. При настанні страхового випадоку https://oranta.ua/insurance-case/ повідомте цілодобову сервісну службу Оранти, зверніться до відповідних компетентних органів залежно від обставин події, подайте письмову Заяву про страхове відшкодування за встановленою Страховиком формою, не пізніше двох робочих днів від моменту настання випадку. Не ремонтуйте пошкоджене майно до проведення огляду представником Оранти.
 
workisfullswingДата: Неділя, 04.10.2020, 18:55 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
В этом деле лучше всего довериться экспертам, которые давно знают и понимают в этом все до тонкостей. На данный момент, я бы вам смог предложить инфуллброкер, где сам часто пользуюсь услугой страхования каско https://www.infullbroker.ru/kasko/kasko-moskve/ . Все очень удобно и надежно! На вопросы отвечают быстро и четко. А самое главное, что заявку можно оставить на сайте, обговорив все детали сделки!
 
panteleevlevoДата: Субота, 31.07.2021, 09:15 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 20
Статус: Offline
Если мы говорим о недвижимости, готовой к заезду жильцов (с ремонтом, отделкой, работающими инженерными системами и т.д.), то страховать такой объект имеет смысл сразу после покупки (вступления в права наследования) или заключения договора аренды. Если речь идет о квартире в новостройке — страховать ее стоит на этапе чистовой отделки. Дом в стадии строительства обычно страхуется, когда возведены капитальные стены и крыша. Почему именно так?
 
dedflatbird08Дата: Понеділок, 18.03.2024, 03:11 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Статус: Offline
Можете попробовать обратиться в Инго. Я там делал осаго https://ingo.kiev.ua/obyazatelnoe-strakhovanie-g-p-o
В принципе, компания мне понравилась. Потому, можете тоже смело обращаться туда же)
 
Форум » Курилка » Флуд » Страхование недвижимости
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Хостинг від uCoz


Розділи нашого сайту
- НОВИНИ -
Новини краю
Семенівщина спортивна
Наш ексклюзив
Новини звідусіль
Інше
Навколо нас
Газета "Гарт" про наш край
- БЛОГИ -
Инфраструктура
Блог голови Семенівської РДА.
Економічний блог.
Блог освіти району
Блог юридичних служб.
Семенівський районний центр зайнятості.
Блог правоохоронців
Прикордоння
Блог усіх небайдужих
Життя видатних людей
Духовне виховання
А чи знаєте Ви?
Людям про людей
Як це було ...
З глибин серця...
- ОГОЛОШЕННЯ -
Автомобілі
Бізнес, співпраця
Побутові товари
Для офісу
Комп'ютеры
Лісова промисловість
Метали
Нафта, газ, вугілля
Продукти харчування
Промислове обладнання
Інші товари
Зв'язок та телекомунікації
Будівництво
Послуги у різних сферах
Різне
Нерухомість
Анонси подій
Робота
- ЦІКАВЕ -
Фотоальбоми
Транспорт
Туристам
Форум
Зв'язок
Відео



Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
*** *** ***

Щоб додати необхідна авторизація
Облако фоток
Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов




Переглянути свіжі коментарі
vomeso9896 написал:
Травень - ідеальний час для початку пошуків з
От: Vaasiliy На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те
Дата: 29.01.2024

-->
Vaasiliy написал:
На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те

dunducatti написал:
День Святого Валентина — это поистине особенный и романтический праздник, наполненный любовью и вниманием. Если вы планируете устроить веселую вечерин

oscar82x4 написал:
Справді, іноді варто розглядати різноманітні варіанти, і найпростіший шлях може виявитися найефективнішим. Наприклад, ми витратили багато часу, ходячи

oscar82x4 написал:
Лично я выбираю брать в проверенных местах в которых точно будет качественный кофе, а не пыль с дорог по которым возили кофе. и для себя я решил брать