. Купить книги в Украине - Форум
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Середа, 24.04.2024, 05:09
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS






[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: semenovka  
Форум » Курилка » Флуд » Купить книги в Украине
Купить книги в Украине
sunday909Дата: Вівторок, 23.04.2019, 19:50 | Повідомлення # 1
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 128
Статус: Offline
Здравствуйте, знает кто где недорого можно купить книги в Украине? Дело в том что хочу отучить себя от компьютерных игр, а чтобы не скучать думаю начать читать
 
kross980Дата: Середа, 24.04.2019, 00:24 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 58
Статус: Offline
[quote=sunday909;3139]Здравствуйте, знает кто где недорого можно купить книги в Украине? Дело в том что хочу отучить себя от компьютерных игр, а чтобы не скучать думаю начать читать[/quote]
Здравствуйте, лично я раньше тоже очень очень много играл, могу сказать что у меня с возрастом это прошло и появились занятия интереснее. Что касается вашего вопроса то могу посоветовать книжный интернет магазин "Якабу" там по оптимальным ценам можно купить книги в Украине https://www.yakaboo.ua/knigi.html
 
kovalchuk_ivanДата: Субота, 27.04.2019, 17:02 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Статус: Offline
Спасибо. Мне книги тоже интересны.
 
artemenko23Дата: Понеділок, 06.05.2019, 21:21 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 21
Статус: Offline
Я как раз книгу ищу.
 
ReychiДата: Субота, 18.05.2019, 19:15 | Повідомлення # 5
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 56
Статус: Offline
больше предпочитаю электронные книги, так я могу читать в любом месте
 
negromovadysyaДата: Середа, 01.07.2020, 10:28 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 29
Статус: Offline
Добрый день! Могу подсказать, где можно скачать некоторые книги, в том числе и школьные материалы, вот например учебник Фізика 10 клас Бар’яхтар Нова програма https://bookforschool.in.ua/1932-fzika-10-klas-nova-programa-2018.html , которую сложно найти даже в магазинах. А тут можно скачать в свободном доступе. Кстати если хотите что-то почитать начните со школьной программы, там по литературе тоже много книг.
 
Vasili777Дата: Неділя, 05.07.2020, 12:14 | Повідомлення # 7
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Статус: Offline
очень полезная инфо
 
aneykaafonicheva84Дата: Субота, 22.08.2020, 19:46 | Повідомлення # 8
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 50
Статус: Offline
Не понимаю тех, кто скачивает книги. Я, наоборот, люблю подержать в руках книгу, почитать, полистав страницы. Это совсем другое ощущение.
 
SojaДата: Понеділок, 24.08.2020, 14:48 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 37
Статус: Offline
И я люблю полистать печатную книгу, а не держать в руках гаджет. Мне и на работе компьютера хватает, дома вечером хочется от него отдохнуть. Вечером дома нужен релакс, поэтому читаю книги о духовности и духовном развитии - нашла на https://book24.ua/catalog/dukhovnoe_razvitie_praktiki/ большой выбор книг на эту тематику. Нравится, что читая их, не приходится распутывать какие-то сложные заумные комбинации, как, например, читая детективы. Эти книги о духовных практиках погружают в нирвану, открывают завесу тайны над необычными и непознанными событиями, подсказывают, как совершенствовать и свое тело, и свою душу.
 
MarkoPoloДата: Субота, 16.01.2021, 09:40 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 23
Статус: Offline
А мне удобнее читать книги в электронном варианте. Другой вопрос, что не всегда их удобно скачивать. На многих сайтах реклама или по 10 раз перебрасывает с одного обменника на другой.
 
ykutsistovaДата: Субота, 16.01.2021, 11:18 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 17
Статус: Offline
Це ви мабуть скачуєте книжки на якихось сумнівних ресурсах. Коли я роблю замовлення, то вже за мить можу насолоджуватися черговим витвором. Я так майже всю серію Честертона зібрала, на черзі Новак. А купити електронні художні книги без реклами та інших перешкод можна на сайті https://pocketbook.ua/ua_ua/elektronni-knigi/hudozhnja-literatura
 
nataliavitkaДата: Понеділок, 22.02.2021, 12:58 | Повідомлення # 12
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 17
Статус: Offline
У сына была та же проблема, постоянно залипал в компьютере. Но я накупила ему много интересных книг в https://akonit.net/knigi/hudozhestvennaya-literatura/ и уже вижу положительную динамику. Особенно ему понравилась книга Стива Кинга "Оно"
 
serpetskiyvaleriyДата: Понеділок, 29.03.2021, 10:47 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 21
Статус: Offline
А я вот ищу книги для изучения польского языка
 
ustuzaninaa134Дата: Понеділок, 29.03.2021, 10:54 | Повідомлення # 14
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Статус: Offline
Я наконец то решилась изучать иностранный. Правда, мне очень помогли учебники по польскому языку с аудио и видео сопровождениями. С ними и у меня хорошо получается разговаривать, и воспринимать чужую речь на слух. А заказывала я их, опираясь на рейтинг здесь https://www.britishbook.ua/catalog/uchebnye-kursy/yazyk-polish/ Выбор удалось сделать сразу и безошибочно.
 
livshithjanДата: Середа, 25.10.2023, 11:56 | Повідомлення # 15
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 104
Статус: Offline
Навіть незважаючи на війну, у ці два роки відкрилися нові видавничі будинки. Наприклад, Макс Кідрук відкрив "Бородатий Тамарін" хоча поки що їх видавництво випустило кілька видів книг. Те саме і з Мольфар Комікс і з Воля Комікс. Але Клуб сімейного дозвілля працює на повну. Обожнюю їх серію книг Кінга https://knigoland.com.ua/stephen-king-author цi книжки просто чудовi.
Купив їх собі все (але частково у моїй колекції Кінг у старому, ще російському видавництві, пізніше хочу їх замінити).
 
Форум » Курилка » Флуд » Купить книги в Украине
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Хостинг від uCoz


Розділи нашого сайту
- НОВИНИ -
Новини краю
Семенівщина спортивна
Наш ексклюзив
Новини звідусіль
Інше
Навколо нас
Газета "Гарт" про наш край
- БЛОГИ -
Инфраструктура
Блог голови Семенівської РДА.
Економічний блог.
Блог освіти району
Блог юридичних служб.
Семенівський районний центр зайнятості.
Блог правоохоронців
Прикордоння
Блог усіх небайдужих
Життя видатних людей
Духовне виховання
А чи знаєте Ви?
Людям про людей
Як це було ...
З глибин серця...
- ОГОЛОШЕННЯ -
Автомобілі
Бізнес, співпраця
Побутові товари
Для офісу
Комп'ютеры
Лісова промисловість
Метали
Нафта, газ, вугілля
Продукти харчування
Промислове обладнання
Інші товари
Зв'язок та телекомунікації
Будівництво
Послуги у різних сферах
Різне
Нерухомість
Анонси подій
Робота
- ЦІКАВЕ -
Фотоальбоми
Транспорт
Туристам
Форум
Зв'язок
Відео



Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
*** *** ***

Щоб додати необхідна авторизація
Облако фоток
Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов




Переглянути свіжі коментарі
vomeso9896 написал:
Травень - ідеальний час для початку пошуків з
От: Vaasiliy На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те
Дата: 29.01.2024

-->
Vaasiliy написал:
На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те

dunducatti написал:
День Святого Валентина — это поистине особенный и романтический праздник, наполненный любовью и вниманием. Если вы планируете устроить веселую вечерин

oscar82x4 написал:
Справді, іноді варто розглядати різноманітні варіанти, і найпростіший шлях може виявитися найефективнішим. Наприклад, ми витратили багато часу, ходячи

oscar82x4 написал:
Лично я выбираю брать в проверенных местах в которых точно будет качественный кофе, а не пыль с дорог по которым возили кофе. и для себя я решил брать