. Залік - Форум
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Середа, 17.04.2024, 02:52
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS






[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: semenovka  
Форум » Женские разговоры » Сплетни » Залік
Залік
nadyaojoginaДата: Середа, 31.03.2021, 22:17 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Статус: Offline
Моя дочка зараз в п'ятому класі і в неї попереду заліки з деяких предметів. Так як читати вона не любить, то їй українська література і зарубіжна дається дуже складно. Як краще в даній ситуації підготуватися?
 
gavrushanyaДата: Середа, 31.03.2021, 22:21 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 47
Статус: Offline
Перш за все вам потрібно змушувати дитину читати, так як в подальшому їй це дуже потрібно буде. Адже читання - це знання, а без них нікуди!
 
klimentinazaikinaДата: Середа, 31.03.2021, 22:26 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 28
Статус: Offline
Я повністю згодна з попереднім коментатором. Змушувати і прищеплювати любов до читання просто необхідно. Але робиться це не за один місяць, а заліки вже скоро. Я б рекомендувала скористатися ГДЗ зарубіжна література 5 клас https://onegdz.com/5-klas....ma.html Думаю за допомогою цієї інформації можна з легкістю здати залік.
 
fainamavrosiivnaДата: Середа, 31.03.2021, 22:31 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 27
Статус: Offline
А мені здається, що це все пусті клопоти. Саме головне, щоб дітки булі щасливі і здорові, а заліки були, є і будуть. Всі здадуть на стільки, на скільки можуть.
 
Форум » Женские разговоры » Сплетни » Залік
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Хостинг від uCoz


Розділи нашого сайту
- НОВИНИ -
Новини краю
Семенівщина спортивна
Наш ексклюзив
Новини звідусіль
Інше
Навколо нас
Газета "Гарт" про наш край
- БЛОГИ -
Инфраструктура
Блог голови Семенівської РДА.
Економічний блог.
Блог освіти району
Блог юридичних служб.
Семенівський районний центр зайнятості.
Блог правоохоронців
Прикордоння
Блог усіх небайдужих
Життя видатних людей
Духовне виховання
А чи знаєте Ви?
Людям про людей
Як це було ...
З глибин серця...
- ОГОЛОШЕННЯ -
Автомобілі
Бізнес, співпраця
Побутові товари
Для офісу
Комп'ютеры
Лісова промисловість
Метали
Нафта, газ, вугілля
Продукти харчування
Промислове обладнання
Інші товари
Зв'язок та телекомунікації
Будівництво
Послуги у різних сферах
Різне
Нерухомість
Анонси подій
Робота
- ЦІКАВЕ -
Фотоальбоми
Транспорт
Туристам
Форум
Зв'язок
Відео



Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
*** *** ***

Щоб додати необхідна авторизація
Облако фоток
Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов




Переглянути свіжі коментарі
Vaasiliy написал:
На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те

dunducatti написал:
День Святого Валентина — это поистине особенный и романтический праздник, наполненный любовью и вниманием. Если вы планируете устроить веселую вечерин

oscar82x4 написал:
Справді, іноді варто розглядати різноманітні варіанти, і найпростіший шлях може виявитися найефективнішим. Наприклад, ми витратили багато часу, ходячи

oscar82x4 написал:
Лично я выбираю брать в проверенных местах в которых точно будет качественный кофе, а не пыль с дорог по которым возили кофе. и для себя я решил брать

Материал: PNG.studio
Busichka написал:
https://pngstudio.com.ua/