. Архів матеріалів - Семенівка-наше місто! / Семеновка-наш город!
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Субота, 18.08.2018, 02:34
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS


Меню сайту

Додати новину на сайт semenovka.at.uaФорма входу

Категорії розділу
Новини краю [1056]
Семенівщина спортивна [292]
Наш ексклюзив [105]
Новини звідусіль [92]
Інше [55]
Навколо нас [18]
Газета "Гарт" про наш край [21]

СЕМЕНІВКА
СЕМЕНІВКА - НАШЕ МІСТО, Семенівка, місто Семенівка

РЕКЛАМА
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ Особистий кабінет для побутових споживачів ПАТ Чернігівобленерго

Прогноз погоди

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:


Група у ВК
--> Семенівське земляцтво

Facebook

Міні-чат
Вызов мини-чата - в правом нижнем углу сайта

Онлайн-РАДІО

Гороскоп
Loading...

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Наши: 0


[ Хто нас сьогодні відвідав ]
Проверка тИЦ и PR Рейтинг@Mail.ru


Главная » Архів матеріалів
« 1 2 ... 132 133 134 135 136 ... 142 143 »

     Державна прикордонна служба України звертає увагу громадян України, які мають намір перетинати українсько-російський кордон, на те що органами прикордонного контролю Прикордонної служби ФСБ Російської Федерації починаючи з ранку 15 березня звертається особлива увага на обов’язковість підтвердження іноземними громадянами та особами без громадянства наявності коштів для проживання на території Російської Федерації та виїзду з Російської Федерації чи пред'явлення гарантії надання таких коштів.

Згідно із відповідним Положенням, затвердженим Постановою Уряду Російської Федерації від 24 квітня 2003 р. N 241 підтвердженням наявності коштів для проживання та виїзду або гарантією їх надання є:

а) гарантійний лист, сторони що запрошує, оформлений в установленому порядку;
б) запрошення іноземного громадянина або особи без громадянства до Російс ... Читати далі »

Переглядів: 645 | Додав: semenovka | Дата: 21.03.2014 | Коментарі (1)

СБУ задержала в Чернигове гражданина Российской Федерации, кадрового сотрудника Главного разведывательного управления Генерального штаба Вооруженных сил РФ.

Как сообщили в СБУ, российский шпион - В.Макаров - в течение двух лет находился на территории Украины под чужими установочными данными, как гражданин Украины, и активно вербовал наших граждан, преимущественно военнослужащих, для получения информации, составляющей государственную тайну.

Кроме того, под прикрытием сотрудника ОО "Антикоррупционный комитет Украины" российский шпион собирал компрометирующие материалы коррупционного характера на до ... Читати далі »

Переглядів: 617 | Додав: semenovka | Дата: 20.03.2014 | Коментарі (4)

Ігоря Рибакова у минулій Верховній Раді називали генералом тушок, бо це він скуповував народних депутатів в інтересах Януковича. Його обрали в найзабитішому виборчому окрузі Чернігівщини - і було за що, правда, сільські голови? Кишеню не давить?
Сьогодні ж Ігор Рибаков звіз до Чернігова якихось неадекватів -- протестувати проти ймовірного призначення Леоніда Неживого головою Корюківської районної адміністрації.
Сам Леонід Неживий вийшов до людей, але вони й не впізнали - не дивно, бо більшість із них до Корюківки жодного стосунку не мають. Хіба що шпалери корюківські купували...
Приїхала якась із ними і "Самооборона" - з Нетішина Хмельницької обалсті. Хлопці, весна вже - городи починають зеленіти, їдьте жінками помагати, а не продаватися в гидкій справі, ганьблячи ідеї Майда ... Читати далі »

Переглядів: 554 | Додав: semenovka | Дата: 20.03.2014 | Коментарі (4)

Звернення до трудових колективів установ, організацій та підприємств району, підприємців, усіх небайдужих людей до долі країни.

Сьогодні наша країна потребує посиленого захисту своїх державних кордонів через агресивну політику Росії по відношенню до нашої Батьківщини. Для посилення охорони кордону на території нашого району прибувають прикордонники з інших регіонів. На даний час їм необхідна наша матеріальна та фінансова допомога.

Просимо надати посильну допомогу прикордонникам, які проходять службу у Семенівському районі, коштам ... Читати далі »

Переглядів: 527 | Додав: semenovka | Дата: 20.03.2014 | Коментарі (0)

В понедельник, в здании Черниговской ОГА состоялась пресс-конференция, на которой представители Вооруженных Сил, Государственной пограничной службы Украины и управления по вопросам чрезвычайных ситуаций и по делам защиты населения от последствий Чернобыльской катастрофы облгосадминистрации рассказали о ситуации, сложившейся в области по состоянию на 17 марта. Журналисты получили ответы о ходе мероприятий, которые предпринимаются на уровне Государства для защиты рубежей Родины. В ходе пресс-конференции журналистам была предоставлена информацию не только по мобилизационным вопросам, но и о порядке действий гражданского населения в случае возникновения внештатных ситуаций.

Про военные учения и маневры

– За последние две недели на территории Черниговской области прошли массовые передвижения военной техники ... Читати далі »

Переглядів: 1584 | Додав: semenovka | Дата: 18.03.2014 | Коментарі (0)

Реформа местного самоуправления может начаться с Черниговщины. По крайней мере готовность стать «полигоном» для эксперимента изъявил глава областной рады Николай Зверев.

По его словам 14 марта состоялась рабочая встреча глав областных рад со всей Украины при участием вице-премьер-министра, министра регионального развития Владимира Гройсмана.

Чиновники обсуждали вопрос реформирования системы местного самоуправления и создали рабочую группу по подготовке такой реформы. В состав рабочей группы вошел и председатель Черниговской областной рады Николай Зверев.

Предусмотрено, что реформирование пройдет по двум направлениям - децентрализация власти будет заключаться в передаче местным органам власти ряда властных полномочий и финансовых ресурсов.

- Мной было заявлено, что Черниговщина претендует на статус экспериментальной облас ... Читати далі »

Переглядів: 752 | Додав: semenovka | Дата: 18.03.2014 | Коментарі (0)

Відбулась нарада з роботодавцями і підприємцями району

14 березня на виконання доручення голови обласної державної адміністрації В.О. Івашка в малому залі районної державної адміністрації в.о. голови районної державної адміністрації С.В. Черниш разом з головою районної ради В.В. Малковичем провів нараду із суб’єктами підприємницької діяльності, керівниками підприємств, організацій роботодавців, контролюючих органів щодо визначення першочергових проблем і перешкод для ведення підприємницької та інвестиційної діяльності, а також створення нових робочих місць.

Також у заході взяли участь Бондаренко П.С. – голова районної громадської організації «За Семенівщину», С.В. Романчик – член обласної ради підприємців, О.М. Шкурат – голова районної асоціації фермерських господарств, М.В. Сич – голова асоціації сільськогосподарського товаровиробництва.

У ході наради С.В. Черниш зазначив, що тільки за умови сприятливих у ... Читати далі »

Переглядів: 663 | Додав: semenovka | Дата: 17.03.2014 | Коментарі (0)

В пятницу 14 марта в Семеновке появился новый неприятный дорожный знак. Возле бывшего здания банка «Украина», где на сегодняшний момент находится Семеновское райуправление юстиции , нотариус и Прокуратура появился знак, запрещающий стоянку, кроме служебного транспорта. Я всегда считал, что данный знак устанавливается возле учреждений, которое имеет большое количество служебного транспорта, которому может мешать частный транспорт, паркую щийся там же. В данном случае хочу сообщить, что на все организации, находящиеся в указанном здании имеется аж один служебный автомобиль. Не жирно ли для одной корейской малолитражки?
Кто-нибудь подумал о простых людях, которые по делам приезжают в прокуратуру, к нотариусу и так далее. Если им предлагают парковаться на противоположной стороне дороги, почему там нет знака парковки, почему в таком случае нету знака пешеходного перехода и зебры. Почему о людях в данном случае никто не п ... Читати далі »
Переглядів: 617 | Додав: Wooder | Дата: 17.03.2014 | Коментарі (14)

Дорогие посетители нашего сайта !

Вашему вниманию - фотоколлаж "Интересные места Семеновки". Фото сделаны в разное время, но большинство из них свежие, т.е. ориентировочно - конец зимы 2014 г. Возможно кто-то видит эти картины ежедневно, идя на работу, на учебу и т.д. А у кого-то такие фото вызовут воспоминания о Семеновке, "перелистав" которые станет теплее на душе, добавится настроение.

Желаем вам приятного просмотра! Смотрите также Семеновка зимой (фотоколлаж)

 

Переглядів: 840 | Додав: shabalin74 | Дата: 16.03.2014 | Коментарі (0)

У відповідності до пункту 18 статті 20 Закону України «Про Державну прикордонну службу України», статті 24 Закону України «Про державний кордон України», пункту 5 Положення про прикордонний режим, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року №1147 та пунктів 5, 6, 10 Положення про орган охорони державного кордону Державної прикордонної служби України, затвердженого наказом Адміністрації Державної прикордонної служби від 15 лютого 2005 року №116, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 березня 2005 року за №294/10574, з метою посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму, запобігання правопорушенням в межах прикордонної смуги і контрольованих прикордонних районах та для захисту національної безпеки на державному кордоні України наказом Чернігівського прикордонного загону від 12.03.2014 року №35-ОД «Про запровадження додаткових тимчасових режимних обмежень», зареєстрованому в Головному управлінні юст ... Читати далі »
Переглядів: 678 | Додав: Wooder | Дата: 14.03.2014 | Коментарі (0)

В общем "созрели" мы дальше в мир продвигаться. По адресу  http://www.facebook.com/groups/1429338553980008/  
 создана группа "Семеновское землячество"- новости с сайта, будут прямиком попадать в группу. Присоединяйтесь.

Кроме того, группа "Семеновское землячество" есть на ВКонтакте.

Переглядів: 518 | Додав: semenovka | Дата: 12.03.2014 | Коментарі (0)

11 марта в 11:00 в малом зале Семеновского РДК состоялось заседание с участием жителей города, которые обратились с заявлениями на имя начальника районного отдела милиции. Цель их обращения - создание общественной организации по защите общественного порядка. 

Начал собрание начальник Семеновского Райотдела  милиции Валерий Петрухан. Предварительно представителями силовых структур района были разработаны основные мероприятия. Сессией районного совета и соответствующей комиссией создание указанной организации было одобрено. 
Общим собранием был выбран руководитель - Буданов Д. и два заместителя - Соловей Р. и Мхитарян С.

В ближайшие два дня будет доработан устав и сама структура организации. После оперативно будут пройдены все юридические аспекты регистрации. В состав организации вош ... Читати далі »
Переглядів: 1271 | Додав: semenovka | Дата: 11.03.2014 | Коментарі (1)

ПАТ "Чернігівобленерго" відкрив Кол-центр для консультації своїх споживачів З березня 2014 року в Товаристві "Чернігівобленерго" працює Кол-центр. Його оператори займатимуться обробкою звернень та інформуванням споживачів електричної енергії по голосових каналах зв'язку з усіх питань електропостачання.
Розмови за багатоканальним номером 0 800 210 310 зі стаціонарних та мобільних телефонів для абонентів є безкоштовними.
Режим роботи – цілодобово.

Кол-центр співпрацює як з побутовими, так і з юридичними споживачами.

Створення Кол-центру має на меті вдосконалення відносин з клієнтами. Відтепер, зателефонувавши до Кол-центру абонент зможе отримати інформацію в автоматичному режимі або в спілкуванні з оператором про:

Переглядів: 807 | Додав: semenovka | Дата: 11.03.2014 | Коментарі (0)

Україна відзначає 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка

У неділю, 9 березня 2014 р., виповнюється 200 років з дня народження символа Української держави - поета і прозаїка, художника і громадського діяча - Тараса Григоровича Шевченка.

За 47 років життя Тарас Шевченко пробув 24 роки у кріпацтві, 10 років - на засланні, а решту - під наглядом жандармів. Але, незважаючи на це, він зміг проявити себе як різнобічно обдарований художник - поет, прозаїк, драматург, художник.

В історичному розвитку України Шевченко - явище незвичайне як своєю обдарованістю, так і місцем у літературі, мистецтві, культурі.

У духовній історії України Шевченко посів і досі беззастережно посідає виняткове місце. Значення його творчої спадщини для української культури важко переоцінити. Його "Кобзар" з ... Читати далі »
Переглядів: 431 | Додав: shabalin74 | Дата: 09.03.2014 | Коментарі (0)

Боевые самолеты над Черниговом


Пролетевшие 8 марта примерно в 14.30 над Черниговом в Репкинском направлении самолеты украинских воздушных сил обратили на себя внимание многих горожан.

    По информации диспетчерской службы Украины, прохождение боевых единиц воздушных сил ВСУ было заявлено и, соответственно, осуществлялось в рамках неотложных мер по обеспечению суверенитета Украины – по решению Совета по национальной безопасности.

   Об этом сообщает региональный медиаце ... Читати далі »

Переглядів: 1772 | Додав: shabalin74 | Дата: 09.03.2014 | Коментарі (2)

Пошук


Наша Україна
Единая страна

Реклама
авторемонт -->

Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архив записівНаше опитування
Что вы любите смотреть по телевизору?
Всього відповідей: 57

Наша кнопка
Мы будем очень благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своем сайте
Семеновка - наш город!Код информера новостей

Друзі сайту

Сайт 1-В класу школи № 1 м. Чернігова Історія Чернігівської землі
Професійний фотограф у Чернігові
Сайт о Новгороде-Северском НЕофіційна сторінка м. Бобровиця
Козелецький соціально – інформаційний портал Відділ освіти Семенівської РДА
городок Десна в Черниговской области Жизнь в Ивановке - Интересно знать
Семенівський клуб хортингу Древній Любеч
Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина

Хмарка Фото

Свята сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Законодавство
Законодавство України
 • Конституція України
 • Цивільний кодекс України
 • Господарський кодекс України
 • Земельный кодекс України
 • Митний кодекс Україны
 • Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування

 • Хмарка тегів

  Програма TV

  Copyright MyCorp © 2018 Хостинг від uCoz


  Розділи нашого сайту
  - НОВИНИ -
  Новини краю
  Семенівщина спортивна
  Наш ексклюзив
  Новини звідусіль
  Інше
  Навколо нас
  Газета "Гарт" про наш край
  - БЛОГИ -
  Инфраструктура
  Блог голови Семенівської РДА.
  Економічний блог.
  Блог освіти району
  Блог юридичних служб.
  Семенівський районний центр зайнятості.
  Блог правоохоронців
  Прикордоння
  Блог усіх небайдужих
  Життя видатних людей
  Духовне виховання
  А чи знаєте Ви?
  Людям про людей
  Як це було ...
  З глибин серця...
  - ОГОЛОШЕННЯ -
  Автомобілі
  Бізнес, співпраця
  Побутові товари
  Для офісу
  Комп'ютеры
  Лісова промисловість
  Метали
  Нафта, газ, вугілля
  Продукти харчування
  Промислове обладнання
  Інші товари
  Зв'язок та телекомунікації
  Будівництво
  Послуги у різних сферах
  Різне
  Нерухомість
  Анонси подій
  Робота
  - ЦІКАВЕ -
  Фотоальбоми
  Транспорт
  Туристам
  Форум
  Зв'язок
  Відео  Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
  Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
  Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
  *** *** ***

  Щоб додати необхідна авторизація
  Облако фоток
  Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
  QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов
  Переглянути свіжі коментарі
  Материал: Продам дом
  budcert написал:
  телефон 050-353-38-31

  Елена написал:
  Щиро дякую за такий приємний подарунок!!!! Люблю вас усіх, бо без вас я нічого не варта.

  shabalin74 написал:
  До складу збірної України на чемпіонат світу з хортингу увійшли: Соломія Хулап, Ілля Буданов, Євген Ігнатенко, Нікіта Михайленко.

  ...


  Дата: 19.04.2018
  -->
  shabalin74 написал:
  У 2017 році Семенівська РДА створювала службу громадських інспекторів з благоустрою. Цікаво, чи працює ця служба зараз і які результати?
  ...

  tanyajum95 написал:
  Или: 068 248-73-66 после 18-00