Шкільне життя - це особливіе життя, наповнене яскравими сторінками, насичене багатьма подіями. Наводимо деякі події із життя школярів на нашому веб-ресурсі (semenovka.at.ua).
В Україні 9 листопада відзначають День української писемності та мови. За православним календарем - це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. З нагоди даного свята у загальноосвітніх навальних закладах району проведено певні заходи, зокрема й урочисті з нагоди початку 17-го Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
В Семенівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 учні середньої ланки переглянули відео-журнал "Із витоків української писемності". Діти ознайомилися з цікавими матеріалами про життя мецената Петра Яцика, переглянули відеофайли. Була проведена екскурсія біля інформаційних стендів, де учні зачитували вислови українських письменників та поетів про нашу мову.
Старшокласники підготували презентацію "Свято української писемності", в якій представили історію виникнення письма, матеріали про Нестора-літописця, Кирила та Мефодія - творців слов'янської абетки та провели інформаційну п'ятихвилинку "Мандрівка літописним шляхом Русі-України".
В Семенівській гімназії №2 серед учнів закладу проведено парад вишиванок. Протягом дня у фойє школи на мультимедійному співрозмовнику демонструвався відеоролик «Українська мова - яка вона?»
До написання диктанту національної єдності долучилися старшокласники та педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів району, відділ освіти, ветерани педагогічної праці та всі охочі.
В рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання учні 10 класу Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 побували на екскурсії в історико-краєзнавчому музеї рідного міста на заході "Вони воюють за Україну", в ході якого познайомились із земляками , які захищають кордони Батьківщини на сході України.
Цікаво та змістовно у жовтні пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності у Машівській ЗОШ І-ІІІ ст.. Такі заходи - це підготовка особистості до активної участі в забезпеченні тривалого повноцінного життя в сучасному суспільстві. З цією метою в школі було розроблено план, який охопив всі види небезпеки, що зустрічаються в нашому повсякденному житті. Протягом тижня з учнями було проведено бесіди, години спілкування, показано виховні заходи. Безпека людини – невід’ємна складова суспільного розвитку. Захист житла, робочого місця, достатку, здоров’я, довкілля – основні проблеми безпечного
самопочуття людини.
За інформацією з вебресурсів освітніх закладів
та установ
|