. Охотничее оружие - Форум
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Четвер, 25.04.2024, 14:02
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS






[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: semenovka  
Форум » Увлечения » Охота » Охотничее оружие
Охотничее оружие
zizepocogДата: Субота, 16.01.2021, 13:48 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 38
Статус: Offline
Где можно приобрести охотничее оружие, хочу сделать дедушке подарок, он у нас охотник, думаю будет доволен.
 
buxaruДата: Неділя, 17.01.2021, 01:41 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 30
Статус: Offline
Если хотите реально сделать сюрприз, то лучше вместе выбирайте. У меня дядя тоже охотник и могу сказать, там в оружии очень много нюансов.
 
cvua007Дата: Середа, 27.01.2021, 23:47 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 14
Статус: Offline
Для планирования поездки на охоту я пользуюсь сайтом прогноза погоды. Лично мне нравиться этот сайт https://meteo.ua/180/mariupol/14-daysh прогноза погоды . Всегда правдивые прогнозы, очень удобный для меня интерфейс. Все понятно и работает тоже всегда отлично, сбоев не бывает. Информация регулярно обновляется. Рекомендую.
 
vlad0211vДата: Четвер, 18.02.2021, 16:37 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 17
Статус: Offline
[quote=buxaru;11693]Если хотите реально сделать сюрприз, то лучше вместе выбирайте. У меня дядя тоже охотник и могу сказать, там в оружии очень много нюансов.[/quote]

Полностью согласен
 
azhukovsky11Дата: Неділя, 12.09.2021, 12:56 | Повідомлення # 5
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 146
Статус: Offline
Тут я полностью согласен - оружие это важно, поэтому лучше советоваться. Как бы не был грамотен консультант в магазине, тут у каждого есть свои предпочтения. А вот насчет магазина с большим выбором оружия, тюнинга, патронов и вообще всего необходимого для охоты посоветовать могу - https://eger.ua/ магазин Егерь.
 
orarita23Дата: П`ятниця, 05.11.2021, 00:36 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 24
Статус: Offline
Ничего себе вам повезло, я тоже очень люблю охоту, но моя девушка этот интерес со мной не разделяет. Могу посоветовать вам хороший магазин https://tactical-systems.com.ua/boepripasy/ в котором вы непременно сможете купить охотничье оружие. Предоставлен очень большой выбор, разных моделей, а так же есть много аксессуаров и боеприпасов, может еще вам понадобиться. Цены адекватные, доставка быстрая.
 
OlegДата: Субота, 07.05.2022, 21:58 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 23
Статус: Offline
Люблю охоту, только вот хочу купить новую одежду и обувь для таких дел, кто может посоветовать проверенный магазин
 
anasteishafurmanovaДата: Неділя, 08.05.2022, 15:16 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 9
Статус: Offline
Для полювання Ви можете підібрати необхідні речі в інтернет-магазині Wiking™ (Вікінг) wiking.ua/ Взуття, одяг, спорядження та аксесуари тут продаються від різних відомих виробників. Тактичний одяг високої якості, для літа та інших сезонів можна легко підібрати речі. Ви можете самі обрати товар необхідного розміру, скориставшись таблицею, або ж звернутися за допомогою до консультантів магазину.
 
kirshyk810Дата: Четвер, 13.10.2022, 17:53 | Повідомлення # 9
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 53
Статус: Offline
Если Вы ищите оружие и все, что с ним связано, то посмотрите каталоги товара на сайте магазина "MilitaryCenter", у них большой ассортимент продукции от лучших брендов. Я там заказывал себе цевье для АК https://militarycenter.com.ua/cev-e.html и остался доволен им . На сайте реальные цены, весь товар очень качественный и у них быстрая доставка, рекомендую.
 
vlevgenij532Дата: Четвер, 21.12.2023, 15:03 | Повідомлення # 10
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Статус: Offline
Интересно
 
frederiksheadДата: Вівторок, 09.04.2024, 16:18 | Повідомлення # 11
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Статус: Offline
По мне рыбалку гуманнее
 
Форум » Увлечения » Охота » Охотничее оружие
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Хостинг від uCoz


Розділи нашого сайту
- НОВИНИ -
Новини краю
Семенівщина спортивна
Наш ексклюзив
Новини звідусіль
Інше
Навколо нас
Газета "Гарт" про наш край
- БЛОГИ -
Инфраструктура
Блог голови Семенівської РДА.
Економічний блог.
Блог освіти району
Блог юридичних служб.
Семенівський районний центр зайнятості.
Блог правоохоронців
Прикордоння
Блог усіх небайдужих
Життя видатних людей
Духовне виховання
А чи знаєте Ви?
Людям про людей
Як це було ...
З глибин серця...
- ОГОЛОШЕННЯ -
Автомобілі
Бізнес, співпраця
Побутові товари
Для офісу
Комп'ютеры
Лісова промисловість
Метали
Нафта, газ, вугілля
Продукти харчування
Промислове обладнання
Інші товари
Зв'язок та телекомунікації
Будівництво
Послуги у різних сферах
Різне
Нерухомість
Анонси подій
Робота
- ЦІКАВЕ -
Фотоальбоми
Транспорт
Туристам
Форум
Зв'язок
Відео



Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
*** *** ***

Щоб додати необхідна авторизація
Облако фоток
Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов




Переглянути свіжі коментарі
vomeso9896 написал:
Травень - ідеальний час для початку пошуків з
От: Vaasiliy На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те
Дата: 29.01.2024

-->
Vaasiliy написал:
На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те

dunducatti написал:
День Святого Валентина — это поистине особенный и романтический праздник, наполненный любовью и вниманием. Если вы планируете устроить веселую вечерин

oscar82x4 написал:
Справді, іноді варто розглядати різноманітні варіанти, і найпростіший шлях може виявитися найефективнішим. Наприклад, ми витратили багато часу, ходячи

oscar82x4 написал:
Лично я выбираю брать в проверенных местах в которых точно будет качественный кофе, а не пыль с дорог по которым возили кофе. и для себя я решил брать