. Блендер для приготовления супа-пюре - Форум
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
П`ятниця, 26.04.2024, 22:54
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS






[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: semenovka  
Форум » Женские разговоры » О своем о женском » Блендер для приготовления супа-пюре
Блендер для приготовления супа-пюре
editazejnerДата: Середа, 19.02.2020, 12:22 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 37
Статус: Offline
У мужа проблемы с желудком, гастрит, врач порекомендовал сесть на диету. Теперь готовлю ему утром овсянку жиденькую на воде, вечером йогурт нежирный кушает. А вот на обед врач рекомендовал готовить диетический суп-пюре. Подскажите какие-то рецептики, а то раньше не готовила такое. Да и блендером нужно обзавестись теперь, какой лучше брать стационарный или погружной?
 
vassermanvanessaДата: Середа, 19.02.2020, 12:26 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 42
Статус: Offline
Я часто готовлю супы-пюре, но блендером не пользуюсь, перетираю их через металлическое сито. Для мужа вам лучше готовить овощные диетические супы, за основу можете взять например тыкву, ее еще можно встретить в супермаркетах или у бабулек на рынке, потом подойдет морковка, кабачок, цветная капуста. Проварите эти овощи, добавьте оливковое масло и измельчите до состояния пюре.
 
kvutoslavaДата: Середа, 19.02.2020, 12:33 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 12
Статус: Offline
Так это очень долго получается если перетирать все через сыто. Это можно делать с небольшим количеством овощей, например для прикорма ребенку. А вот целую кастрюлю супа перетереть это подвиг конечно. Поэтому комбайн просто спасение в вашем случае. Я бы отдала предпочтение погружным моделям, так как с их помощью можно измельчить суп прямо в кастрюле, а не переливать горячим в другую емкость. Для ежедневного приготовления вам прекрасно подойдут блендеры Braun MultiQuick 7 https://braun-market.com.ua/products/blenderyi/multiquick_7.htm
 
valetДата: Вівторок, 24.03.2020, 21:26 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 45
Статус: Offline
ребят так же очень нужен блендер ,уже жена весь мозг выела
 
scooteranДата: Четвер, 26.03.2020, 22:20 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Статус: Offline
Блендер https://didi.ua/ru/blendery/ советую покупать в у них. Мы в подарок купили родителям, и они довольны и мы. Самые новые модели у них есть, и по цене очень даже хорошие. Доставили в течении 2 дней!
 
valetДата: Середа, 10.02.2021, 22:02 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 45
Статус: Offline
так и не нашел нормальный блендер, как его правильно выбрать кто в курсе?
 
nataschkaДата: Понеділок, 15.02.2021, 18:44 | Повідомлення # 7
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 71
Статус: Offline
так а чем вам Блендер Тефаль не по душе?)
я себе заказывала с нета (точнее я заказывала а муж оплатил на https://www.moyo.ua/bt/tekhnika-dlya-kuhni/blendery/tefal/ ) иочень быстро все сработали с сервисом и привезли ко мне, люблю что бы все быстро было а в моцо так всегда,ибо не первый раз у них что то покупала и всегда все профессионально !
 
Форум » Женские разговоры » О своем о женском » Блендер для приготовления супа-пюре
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Хостинг від uCoz


Розділи нашого сайту
- НОВИНИ -
Новини краю
Семенівщина спортивна
Наш ексклюзив
Новини звідусіль
Інше
Навколо нас
Газета "Гарт" про наш край
- БЛОГИ -
Инфраструктура
Блог голови Семенівської РДА.
Економічний блог.
Блог освіти району
Блог юридичних служб.
Семенівський районний центр зайнятості.
Блог правоохоронців
Прикордоння
Блог усіх небайдужих
Життя видатних людей
Духовне виховання
А чи знаєте Ви?
Людям про людей
Як це було ...
З глибин серця...
- ОГОЛОШЕННЯ -
Автомобілі
Бізнес, співпраця
Побутові товари
Для офісу
Комп'ютеры
Лісова промисловість
Метали
Нафта, газ, вугілля
Продукти харчування
Промислове обладнання
Інші товари
Зв'язок та телекомунікації
Будівництво
Послуги у різних сферах
Різне
Нерухомість
Анонси подій
Робота
- ЦІКАВЕ -
Фотоальбоми
Транспорт
Туристам
Форум
Зв'язок
Відео



Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
*** *** ***

Щоб додати необхідна авторизація
Облако фоток
Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов




Переглянути свіжі коментарі
vomeso9896 написал:
Травень - ідеальний час для початку пошуків з
От: Vaasiliy На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те
Дата: 29.01.2024

-->
Vaasiliy написал:
На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те

dunducatti написал:
День Святого Валентина — это поистине особенный и романтический праздник, наполненный любовью и вниманием. Если вы планируете устроить веселую вечерин

oscar82x4 написал:
Справді, іноді варто розглядати різноманітні варіанти, і найпростіший шлях може виявитися найефективнішим. Наприклад, ми витратили багато часу, ходячи

oscar82x4 написал:
Лично я выбираю брать в проверенных местах в которых точно будет качественный кофе, а не пыль с дорог по которым возили кофе. и для себя я решил брать