. Проблемы з завданнями. - Форум
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Середа, 17.04.2024, 00:55
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS






[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: semenovka  
Форум » Женские разговоры » Дети » Проблемы з завданнями.
Проблемы з завданнями.
miroshnickveraДата: П`ятниця, 10.09.2021, 16:58 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 60
Статус: Offline
Добрий день батьки! Хто зможе підказати, де знайти правильні відповіді на домашні завдання із зарубіжної літератури за 5 клас? Знаю, навчальний рік тільки почався, а у нас вже проблеми з виконанням домашнього завдання. Ні дитина розібратися не може, ні я.
 
svyatosllavaДата: П`ятниця, 10.09.2021, 17:02 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 58
Статус: Offline
Что ж там такого задают, что даже родители понять ничего не могут? Я судить не берусь, так как сама еще не сталкивалась, впереди ждет, через три года школа и уроки)
 
KarimkaДата: П`ятниця, 10.09.2021, 17:45 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 34
Статус: Offline
Нинішня Шкільна програма вражає, прям Оксфорд з перших класів. Суцільні головоломки, а не завдання. У нас теж частенько проблеми виникають, правда більше з математикою, там всією сім'єю сидимо вирішуємо. Звичайно використання гдз я не вітаю, і дітей не привчаю до цього, але для перевірки іноді використовую підказки. Автор, тут подивіться гдз із зарубіжної літератури за 5 клас https://onegdz.com/5-klas....ma.html .
 
viktorikatimДата: П`ятниця, 10.09.2021, 17:51 | Повідомлення # 4
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 68
Статус: Offline
Как только мы справлялись в детстве, никаких решебников не было и делали задания. Ну само собой и двойки приносили со школы, но все таки. Мы пользуемся решебником в крайних случаях, чтобы убедиться в правильности ответа.
 
KriginaДата: Четвер, 02.12.2021, 08:05 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 15
Статус: Offline
Так это здорово, что есть решебники. Бывают такие задания, когда сам не знаешь правильного решения, или сомневаешься в нем. Вот тогда решебник и выручает. У меня в закладках есть вот этот сайт с ГДЗ https://ukr-lit.com.ua/gdz Иногда дочка приходит ко мне и просит помочь с уроками и мы туда поглядываем
 
Форум » Женские разговоры » Дети » Проблемы з завданнями.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Хостинг від uCoz


Розділи нашого сайту
- НОВИНИ -
Новини краю
Семенівщина спортивна
Наш ексклюзив
Новини звідусіль
Інше
Навколо нас
Газета "Гарт" про наш край
- БЛОГИ -
Инфраструктура
Блог голови Семенівської РДА.
Економічний блог.
Блог освіти району
Блог юридичних служб.
Семенівський районний центр зайнятості.
Блог правоохоронців
Прикордоння
Блог усіх небайдужих
Життя видатних людей
Духовне виховання
А чи знаєте Ви?
Людям про людей
Як це було ...
З глибин серця...
- ОГОЛОШЕННЯ -
Автомобілі
Бізнес, співпраця
Побутові товари
Для офісу
Комп'ютеры
Лісова промисловість
Метали
Нафта, газ, вугілля
Продукти харчування
Промислове обладнання
Інші товари
Зв'язок та телекомунікації
Будівництво
Послуги у різних сферах
Різне
Нерухомість
Анонси подій
Робота
- ЦІКАВЕ -
Фотоальбоми
Транспорт
Туристам
Форум
Зв'язок
Відео



Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
*** *** ***

Щоб додати необхідна авторизація
Облако фоток
Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов




Переглянути свіжі коментарі
Vaasiliy написал:
На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те

dunducatti написал:
День Святого Валентина — это поистине особенный и романтический праздник, наполненный любовью и вниманием. Если вы планируете устроить веселую вечерин

oscar82x4 написал:
Справді, іноді варто розглядати різноманітні варіанти, і найпростіший шлях може виявитися найефективнішим. Наприклад, ми витратили багато часу, ходячи

oscar82x4 написал:
Лично я выбираю брать в проверенных местах в которых точно будет качественный кофе, а не пыль с дорог по которым возили кофе. и для себя я решил брать

Материал: PNG.studio
Busichka написал:
https://pngstudio.com.ua/