. Выбор стоматологической клиники - Форум
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
П`ятниця, 26.04.2024, 12:08
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS






[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: semenovka  
Форум » Жизнь » Здоровье » Выбор стоматологической клиники
Выбор стоматологической клиники
MixailДата: П`ятниця, 04.09.2020, 13:24 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 11
Статус: Offline
Какую стоматологическую клинику выбрать для ребенка?
 
27linkstream27Дата: П`ятниця, 04.09.2020, 14:44 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Знаете, для того чтобы ребенок не боялся и шел в будущем на прием нормально, нужно выбирать клинику бестрессового лечения. Такую как multident https://www.multident.com.ua/o-nas.html У них все обустроено для того чтоб дети чувствовали себя комфортно и не боялись врачей. Мне нравится что при первичном приеме, к ребенку находят особый подход, ознакамливают и адаптируют к лечению. Кстати, на сайте сможете посмотреть фото и видео отчеты.
 
krasnovvladik929Дата: П`ятниця, 26.03.2021, 00:10 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 30
Статус: Offline
Здравствуйте. Поход детей к стоматологу всегда вызывает волнение, особенно если это впервые. Поэтому во избежания страха у детей от посещения врача, рекомендую клинику Джуниор https://profident-junior.com/services/lor-otorinolaringolog/. Квалифицырованые специалисты проводят осмотр и при необходимости эфективное лечение. А также для профилактики и избежания болезней в клинике можно получить консультацию ЛОРа. Здесь заботятся о своих пациентах, все мероприятия по диагностике заболеваний проходят абсолютно безболезненно.
 
angeninaegorovaДата: Середа, 28.07.2021, 15:20 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 12
Статус: Offline
Для начала запишитесь на консультацию в клинику https://oraproclinic.kiev.ua/uslugi/ortodontiya-ispravlenie-prikusa по поводу исправления прикуса в Киев. Я у них устанавливала себе брекеты, все делают быстро, качественно и без боли. Хорошие цены и качественное обслуживание.
 
luda25Дата: Субота, 13.11.2021, 00:03 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Статус: Offline
Могу вам подсказать еще один сайт стоматологической клиники куда вы можете обратиться https://stomaline.com.ua/ На сайте можно посмотреть какие именно услуги тут предоставляют. а так же и предварительно подсчитать стоимость, если вы четко знаете что вам нужно.
 
shandra217yonasДата: Середа, 26.01.2022, 22:51 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 6
Статус: Offline
Квалифицырованые специалисты проводят осмотр и при необходимости эфективное лечение. А также для профилактики и избежания болезней в клинике можно получить консультацию ЛОРа. Здесь заботятся о своих пациентах, все мероприятия по диагностике заболеваний проходят абсолютно безболезненно.
 
bolshechem_zhiznДата: Вівторок, 01.02.2022, 22:03 | Повідомлення # 7
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 88
Статус: Offline
https://www.ukr.net/
 
alexsenelnikovДата: Середа, 01.06.2022, 16:38 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 281
Статус: Offline
Хочу розповісти про стоматологію у Львові, де робив імплантація зубів https://oculus.lviv.ua/areas/dentistry/implantaciya/. Тут мені відразу пояснили всю методику, скільки це займе часу, грошей і як це виглядатиме. Мені сподобався підхід, ввічливість персоналу та професіоналізм лікарів, а ще комфортна обстановка під час процедури, всім рекомендую.
 
zazynnaДата: Середа, 10.08.2022, 14:31 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 12
Статус: Offline
супер
 
nataschkaДата: Четвер, 24.08.2023, 13:51 | Повідомлення # 10
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 71
Статус: Offline
Я теж на жаль маю не дуже хороші і по генетиці не дуже здорові зуби а тому досить часто відвідую різних стоматологів і вже змогла вивчити ціни на основні стоматологічні послуги і виявилося що в Тернопільській клініці "Дент майстер" прайс https://dentmaster.com.ua/price/набагато дешевший ніж наприклад у Львові чи в Києві адже це відносно менше місто і тут велика конкуренція стоматологів Але в той же час вони все роблять якісно та швидко
 
Форум » Жизнь » Здоровье » Выбор стоматологической клиники
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Хостинг від uCoz


Розділи нашого сайту
- НОВИНИ -
Новини краю
Семенівщина спортивна
Наш ексклюзив
Новини звідусіль
Інше
Навколо нас
Газета "Гарт" про наш край
- БЛОГИ -
Инфраструктура
Блог голови Семенівської РДА.
Економічний блог.
Блог освіти району
Блог юридичних служб.
Семенівський районний центр зайнятості.
Блог правоохоронців
Прикордоння
Блог усіх небайдужих
Життя видатних людей
Духовне виховання
А чи знаєте Ви?
Людям про людей
Як це було ...
З глибин серця...
- ОГОЛОШЕННЯ -
Автомобілі
Бізнес, співпраця
Побутові товари
Для офісу
Комп'ютеры
Лісова промисловість
Метали
Нафта, газ, вугілля
Продукти харчування
Промислове обладнання
Інші товари
Зв'язок та телекомунікації
Будівництво
Послуги у різних сферах
Різне
Нерухомість
Анонси подій
Робота
- ЦІКАВЕ -
Фотоальбоми
Транспорт
Туристам
Форум
Зв'язок
Відео



Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
*** *** ***

Щоб додати необхідна авторизація
Облако фоток
Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов




Переглянути свіжі коментарі
vomeso9896 написал:
Травень - ідеальний час для початку пошуків з
От: Vaasiliy На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те
Дата: 29.01.2024

-->
Vaasiliy написал:
На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те

dunducatti написал:
День Святого Валентина — это поистине особенный и романтический праздник, наполненный любовью и вниманием. Если вы планируете устроить веселую вечерин

oscar82x4 написал:
Справді, іноді варто розглядати різноманітні варіанти, і найпростіший шлях може виявитися найефективнішим. Наприклад, ми витратили багато часу, ходячи

oscar82x4 написал:
Лично я выбираю брать в проверенных местах в которых точно будет качественный кофе, а не пыль с дорог по которым возили кофе. и для себя я решил брать