. Який монітор краще купити? - Форум
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Вівторок, 16.04.2024, 18:28
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS






[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: semenovka, Коренной  
Форум » Увлечения » Компьютеры » Який монітор краще купити?
Який монітор краще купити?
misterbicipsДата: Понеділок, 22.05.2023, 09:58 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 237
Статус: Offline
Всім привіт! Хочу купити собі новий монітор, бо в мому перегоріли лампочки, що дає затемнення. Порадьте не дуже дорогий, але якісний монітор, та інтернет-магазин в якому його можна купити.
 
LevchenkoДата: Понеділок, 22.05.2023, 10:01 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 254
Статус: Offline
В мене також в старому моніторі з'явилося затемнення зверху екрану, що створювало ніби тінь. Ремонтувати його не став, а купив новий більш сучасніший. Якщо хочеш, можу залишити посилання на магазин де його купував.
 
misterbicipsДата: Понеділок, 22.05.2023, 10:04 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 237
Статус: Offline
Я за ремонт навіть не думав, монітор в мене старий, його давно потрібно було замінити. Можливо ти мені порадиш який монітор краще купити, щоб і не дорогий, але при цьому якісний? Буду дуже вдячний!
 
LevchenkoДата: Понеділок, 22.05.2023, 10:06 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 254
Статус: Offline
Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27AQA1A (90LM05Z0-B05370) Black https://telemart.ua/ua/monitors/filter/27-inch-p/ є гарним вибором для комп'ютера, особливо якщо ви любите грати в ігри. Він має розмір 27 дюймів, що забезпечує великий екран для зручності перегляду та геймплею. Роздільна здатність QHD (2560x1440) забезпечує чітке та деталізоване зображення.

Монітор також має високу частоту оновлення 165 Гц, що дозволяє відтворювати гладкі рухи без розривів або розмиття. Крім того, він підтримує технологію FreeSync, яка забезпечує синхронізацію частоти оновлення монітора з відеокартою, що допомагає уникнути розривів у зображенні.

Монітор TUF Gaming VG27AQA1A також має велику кількість портів, включаючи DisplayPort і HDMI, що дозволяє з легкістю підключати його до різних пристроїв. Крім того, він має підтримку HDR, що дозволяє відтворювати більш насичені кольори та контрастність. Telemart є надійним інтернет-магазином, але завжди перевіряйте ціну та умови покупки перед замовленням.
 
mila-malinina-85Дата: Четвер, 01.06.2023, 10:09 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 28
Статус: Offline
Ребята ,а мне новый кабель для монитора нужен. Не подскажите где такой заказать можно?
 
igomak07Дата: П`ятниця, 09.06.2023, 11:50 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 32
Статус: Offline
[quote=mila-malinina-85;24075]Ребята ,а мне новый кабель для монитора нужен. Не подскажите где такой заказать можно?[/quote]

Профильные ресурсы смотрите. Так вам будет гораздо проще определиться и сам кабель сможете подобрать хороший и по качеству, и с адекватным ценником. Вам вот такой кабель для монитора dvi https://e-server.com.ua/kabeli-....ces-dvi должен подойти. Он в наличии в этом магазине есть и отправку заказа вам быстро организуют
 
Форум » Увлечения » Компьютеры » Який монітор краще купити?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Хостинг від uCoz


Розділи нашого сайту
- НОВИНИ -
Новини краю
Семенівщина спортивна
Наш ексклюзив
Новини звідусіль
Інше
Навколо нас
Газета "Гарт" про наш край
- БЛОГИ -
Инфраструктура
Блог голови Семенівської РДА.
Економічний блог.
Блог освіти району
Блог юридичних служб.
Семенівський районний центр зайнятості.
Блог правоохоронців
Прикордоння
Блог усіх небайдужих
Життя видатних людей
Духовне виховання
А чи знаєте Ви?
Людям про людей
Як це було ...
З глибин серця...
- ОГОЛОШЕННЯ -
Автомобілі
Бізнес, співпраця
Побутові товари
Для офісу
Комп'ютеры
Лісова промисловість
Метали
Нафта, газ, вугілля
Продукти харчування
Промислове обладнання
Інші товари
Зв'язок та телекомунікації
Будівництво
Послуги у різних сферах
Різне
Нерухомість
Анонси подій
Робота
- ЦІКАВЕ -
Фотоальбоми
Транспорт
Туристам
Форум
Зв'язок
Відео



Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
*** *** ***

Щоб додати необхідна авторизація
Облако фоток
Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов




Переглянути свіжі коментарі
Vaasiliy написал:
На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те

dunducatti написал:
День Святого Валентина — это поистине особенный и романтический праздник, наполненный любовью и вниманием. Если вы планируете устроить веселую вечерин

oscar82x4 написал:
Справді, іноді варто розглядати різноманітні варіанти, і найпростіший шлях може виявитися найефективнішим. Наприклад, ми витратили багато часу, ходячи

oscar82x4 написал:
Лично я выбираю брать в проверенных местах в которых точно будет качественный кофе, а не пыль с дорог по которым возили кофе. и для себя я решил брать

Материал: PNG.studio
Busichka написал:
https://pngstudio.com.ua/