. украшение - Форум
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Неділя, 19.08.2018, 19:01
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: semenovka  
Форум » Женские разговоры » О своем о женском » украшение
украшение
kseniiyaKsuДата: Вівторок, 12.06.2018, 16:16 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Пользователи
Статус: Offline
Хочу на подарок маме подарить хорошее уникальное и необычное украшение. Что можете посоветовать, а то хочу маму чем- то порадовать уникальным.

valyamihaДата: Середа, 13.06.2018, 08:01 | Повідомлення # 2
Сержант
Для мамы можно конечно купить какую-нибудь красивую брошь или колечко с драгоценным камнем.

valentinavasilievnamДата: Четвер, 14.06.2018, 09:26 | Повідомлення # 3
Лейтенант
[quote=kseniiyaKsu;1895]Хочу на подарок маме подарить хорошее уникальное и необычное украшение. Что можете посоветовать, а то хочу маму чем- то порадовать уникальным.[/quote]
А как ваша мама относиться к такому ювелирному камню как рубин? Если позитивно, то ей можно подарить хорошее красивое рубиновое колечко, такое украшение можно по праву считать уникальным, поскольку оно завораживает своей красотой. Какие рубиновые кольца сейчас в моде вы можете узнать отсюда - http://golosinfo.com/news....7-12317 , наверняка ваша мама будет в восторге от такого подарка, тем более этот камень имеет магические свойства, но придает храбрость и уверенность в себе.

Форум » Женские разговоры » О своем о женском » украшение
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2018 Хостинг від uCoz

Розділи нашого сайту
- НОВИНИ -
Новини краю
Семенівщина спортивна
Наш ексклюзив
Новини звідусіль
Інше
Навколо нас
Газета "Гарт" про наш край
- БЛОГИ -
Инфраструктура
Блог голови Семенівської РДА.
Економічний блог.
Блог освіти району
Блог юридичних служб.
Семенівський районний центр зайнятості.
Блог правоохоронців
Прикордоння
Блог усіх небайдужих
Життя видатних людей
Духовне виховання
А чи знаєте Ви?
Людям про людей
Як це було ...
З глибин серця...
- ОГОЛОШЕННЯ -
Автомобілі
Бізнес, співпраця
Побутові товари
Для офісу
Комп'ютеры
Лісова промисловість
Метали
Нафта, газ, вугілля
Продукти харчування
Промислове обладнання
Інші товари
Зв'язок та телекомунікації
Будівництво
Послуги у різних сферах
Різне
Нерухомість
Анонси подій
Робота
- ЦІКАВЕ -
Фотоальбоми
Транспорт
Туристам
Форум
Зв'язок
Відео

Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.

Щоб додати необхідна авторизація
Облако фоток
Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов

Переглянути свіжі коментарі
Материал: Продам дом
budcert написал:
телефон 050-353-38-31

Елена написал:
Щиро дякую за такий приємний подарунок!!!! Люблю вас усіх, бо без вас я нічого не варта.

shabalin74 написал:
До складу збірної України на чемпіонат світу з хортингу увійшли: Соломія Хулап, Ілля Буданов, Євген Ігнатенко, Нікіта Михайленко.

...

Дата: 19.04.2018
-->
shabalin74 написал:
У 2017 році Семенівська РДА створювала службу громадських інспекторів з благоустрою. Цікаво, чи працює ця служба зараз і які результати?
...

tanyajum95 написал:
Или: 068 248-73-66 после 18-00