. курсы английского - Форум
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
П`ятниця, 26.04.2024, 12:17
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS






[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: semenovka  
Форум » Женские разговоры » Дети » курсы английского
курсы английского
grusakpavelДата: Вівторок, 21.05.2019, 12:43 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 67
Статус: Offline
Хочу сына записать на курсы английского языка, на следующий год в школе начнут изучать, чтоб уж легче давалось. да и для себя полезно.
 
vamirserakДата: Вівторок, 21.05.2019, 20:22 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 50
Статус: Offline
Я недавно только видел в интернете готовые курсы, думаю, если есть время. можно и самим вполне разобраться. У вас у самих начальная база есть?
 
cuyuponasuДата: Середа, 22.05.2019, 08:46 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 15
Статус: Offline
Мы уже давно пользщуемся услугами компании https://playroom.co.ua , есть богатый опыт работы, да и сам курс разработан по новой методике, все усваивается быстро, эффект обучения заметен.
 
batagpavelДата: Субота, 21.12.2019, 23:08 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 36
Статус: Offline
Это вы правильно придумали, потому что очень важно в наше время учить этот язык. Я вот уже который сезон отправляю свою дочь в этот детский лагерь, чтобы она могла https://westcamp.in.ua/summer-language-camp/ учить английский. Поскольку ребята там между собой на нем общаются, они улучшают произношения, та и вообще языковой барьер стирают. Поэтому очень здорово, советую тоже как-то съездить)
 
olforenkoДата: Понеділок, 10.02.2020, 23:48 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 49
Статус: Offline
удобнее по скайпу...
 
anzhelatalkoДата: Субота, 12.09.2020, 07:28 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 12
Статус: Offline
Сейчас без курсов никуда
 
livshithjanДата: Вівторок, 17.11.2020, 22:17 | Повідомлення # 7
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 104
Статус: Offline
Тоже хотим опять отдавать ребенка на английский, но не знаем, сейчас или аж летом. Потому что еще предстоит учебный год, может быть он и сам сможет подтянуть с помощью школьных знаний.
Посмотрим как оно будет и еще подумаем.
Курсы на которых преподают английский для подростков уже нашли, еще в прошлом году. Будем отдавать сына в https://myenglishworld.pro/course-children/ он уже учился на этих курсах прошлым летом. Ему тут понравилось, вот поэтому и решили опять отдать сюда.
 
maksimdubovik84Дата: Субота, 24.04.2021, 23:48 | Повідомлення # 8
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 74
Статус: Offline
Я слышала что детям проще осваивать информацию, и лучше всего учиться еще в детстве, вот так вот. Я знаю что английский язык сейчас обязательно знать нужно, и нашла курсы английского онлайн для малышей - https://englishouse.com.ua/onlain-dlia-malyshei/ это очень удобно, так как никуда ехать не нужно, все проходит онлайн. Экономит время, и ребенку более проще в домашних условиях обучаться, чем в любом ином месте)
 
subocevivanДата: Вівторок, 17.08.2021, 23:06 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 40
Статус: Offline
У нашей дочери появились проблемы с изучением английского, потому что она лениться тренироваться. Подумали с женой отдать её в эту школу английского https://english-time.org/angliyskiy-dlya-detey чтобы подтянуть уровень и ни разу не пожалели, потому что спустя несколько месяцев её успехи значительно улучшились. Ребенку интересно учиться, общаться со сверстниками и английский преподают в игровой, захватывающей форме. Формат отличный, так что всем детям рекомендую.
 
savickaya230921Дата: Четвер, 01.06.2023, 14:03 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 15
Статус: Offline
Цікавлять курси польської мови, де можна пройти навчання у Києві? що порадите для учня 11 класу?
 
garipova8825Дата: Четвер, 01.06.2023, 14:07 | Повідомлення # 11
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Статус: Offline
[quote=savickaya230921;24078]Цікавлять курси польської мови, де можна пройти навчання у Києві? що порадите для учня 11 класу?[/quote]

Доброго дня! Це знайома тема зараз для багатьох батьків. Наша донька вже проходить курс польської мови в центрі Slavic Languages Center - https://slavic-center.com.ua/uk/kudi-postupiti-pislya-11-klasu/ тут вас проконсультують по всіх виниклих питаннях щодо вступу в навчальні заклади Польщі і детально нададуть всю необхідну інформацію.
 
kirshyk810Дата: Середа, 20.09.2023, 11:56 | Повідомлення # 12
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 53
Статус: Offline
Привіт усім! Я давно хотіла залишити відгук про курси для дітей у цій школі https://skyedge.school/courses/anglijska-mova-dlya-ditej-onlajn/, оскільки ми віддавали сюди дитину, і вона дуже сильно підтягнула свої знання англійської. Причому, для нас величезним плюсом було те, що на заняття вона ходила з величезним задоволенням.
 
BiylinДата: Середа, 08.11.2023, 20:18 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 20
Статус: Offline
Курси зараз стають все якісніше й якісніше, тому гарна ідея!
 
jk932546Дата: Понеділок, 13.11.2023, 17:48 | Повідомлення # 14
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Статус: Offline
Спасибо за рекомендации
 
Форум » Женские разговоры » Дети » курсы английского
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Хостинг від uCoz


Розділи нашого сайту
- НОВИНИ -
Новини краю
Семенівщина спортивна
Наш ексклюзив
Новини звідусіль
Інше
Навколо нас
Газета "Гарт" про наш край
- БЛОГИ -
Инфраструктура
Блог голови Семенівської РДА.
Економічний блог.
Блог освіти району
Блог юридичних служб.
Семенівський районний центр зайнятості.
Блог правоохоронців
Прикордоння
Блог усіх небайдужих
Життя видатних людей
Духовне виховання
А чи знаєте Ви?
Людям про людей
Як це було ...
З глибин серця...
- ОГОЛОШЕННЯ -
Автомобілі
Бізнес, співпраця
Побутові товари
Для офісу
Комп'ютеры
Лісова промисловість
Метали
Нафта, газ, вугілля
Продукти харчування
Промислове обладнання
Інші товари
Зв'язок та телекомунікації
Будівництво
Послуги у різних сферах
Різне
Нерухомість
Анонси подій
Робота
- ЦІКАВЕ -
Фотоальбоми
Транспорт
Туристам
Форум
Зв'язок
Відео



Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
*** *** ***

Щоб додати необхідна авторизація
Облако фоток
Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов




Переглянути свіжі коментарі
vomeso9896 написал:
Травень - ідеальний час для початку пошуків з
От: Vaasiliy На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те
Дата: 29.01.2024

-->
Vaasiliy написал:
На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те

dunducatti написал:
День Святого Валентина — это поистине особенный и романтический праздник, наполненный любовью и вниманием. Если вы планируете устроить веселую вечерин

oscar82x4 написал:
Справді, іноді варто розглядати різноманітні варіанти, і найпростіший шлях може виявитися найефективнішим. Наприклад, ми витратили багато часу, ходячи

oscar82x4 написал:
Лично я выбираю брать в проверенных местах в которых точно будет качественный кофе, а не пыль с дорог по которым возили кофе. и для себя я решил брать