Невдовзі Україна прийматиме Чемпіонат Світу з хортингу, який відбудеться з 17 по 20 листопада у м. Трускавець. Це зовсім нерядова подія для країни і, у декілька разів приємно, що нашу рідну країну на світовому Чемпіонаті з хортингу представить наша землячка, яка тренується у Семенівському клубі хортинг «Клейнод» (на території Семенівської ДЮСШ) – Марина Меднікова.
А ще приємніше, що на минулорічному чемпіонаті, якій проходив на території Польщі (Кендзежин-Козле), також брали участь представники з Семенівки (Юрій Товстиженко та Олексій Дейнеко), де вибороли по срібній медалі.
Підготовка до змагань такого рівня – це далеко не одноденна робота, а ціла низка організаційних та тренувальних заходів, і все, що залежить від тренерського штабу виконується належним чином і у повному обсязі, і результати – у попередніх публікаціях, що торкаються спортивних здобутків клубу.
Але справа не обходиться лише тренувальним процесом, потрібні й капіталовкладення на відповідну екіпіровку, спортивне спорядження, уніформу, підвіз спортсменів до місця проведення змагань, семінарів, тренувальних зборів, організацію контрольніх спарингів з провідними спортсменами, організацію та підтримання віповідного раціону та режиму та інші необхідні для спортивних заходів витрати, які, нажаль, не можуть забезпечити ні батьки, ні Семенівська ДЮСШ.
Тож у таких випадках сподівання лише на меценатів та спонсорів, які підтримують розвиток спорту нашого краю, яким небайдуже майбутнє нашої молоді і які опікуються спортивними перспективами не тільки краю, а й регіону вцілому. Хотілося б звернутися із словами подяки на адресу Варнавського Сергія Дмитровича, депутата обласної ради, який забезпечив придбання кількох професійних шоломів для наших хортингістів, а це, на хвилиночку, дуже важливий елемент, і їх вартість наразі недоступна ні для батьків юних вихованців, ні для ДЮСШ.
![](http://horting-semenivka.nethouse.ua/static/img/0000/0005/7739/57739906.druba2rvld.W665.jpg)
Зрозуміло, що це лице невеличкий штрих для майбутніх перемог наших вихованців, але Сергій Дмитрович показав яскравий приклад небайдужості для розвитку дитячого спорту у нашому краї, і ми сподіваємося на підтримку інших спонсорів, адже вихованці Семенівського клубу хортинг вже мають славні традиції, і, будемо сподіватися, їх неодноразово примножать.
Тож запрошуємо до співпраці, давайте творити історію краю разом!
|