. ДЖУРА-2017 НА СЕМЕНІВЩИНІ: ПІДСУМКИ - 18 Травня 2017 - Семенівка-наше місто! / Семеновка-наш город!
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Понеділок, 27.03.2023, 06:44
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS


Меню сайту

Додати новину на сайт semenovka.at.uaФорма входу

Категорії розділу
Новини краю [1156]
Семенівщина спортивна [304]
Наш ексклюзив [108]
Новини звідусіль [104]
Інше [65]
Навколо нас [18]
Газета "Гарт" про наш край [31]

СЕМЕНІВКА
СЕМЕНІВКА - НАШЕ МІСТО, Семенівка, місто Семенівка

РЕКЛАМА
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ Особистий кабінет для побутових споживачів ПАТ Чернігівобленерго

Прогноз погоди

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:


Група у ВК
--> Семенівське земляцтво

Facebook

Міні-чат
Вызов мини-чата - в правом нижнем углу сайта

Онлайн-РАДІО

Гороскоп
Loading...

СтатистикаОнлайн всього: 7
Гостей: 7
Наши: 0


[ Хто нас сьогодні відвідав ]
Проверка тИЦ и PR Рейтинг@Mail.ru


Главная » 2017 » Травень » 18 » ДЖУРА-2017 НА СЕМЕНІВЩИНІ: ПІДСУМКИ
13:01
ДЖУРА-2017 НА СЕМЕНІВЩИНІ: ПІДСУМКИ

З 4 по 6 травня 2017 року в районі села Залізний Міст у формі таборування проходив І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Метою цієї гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

 

Сокіл» («Джура») – дитячо-юнацька гра, що на різних етапах передбачає інтелектуальні та спортивні випробування, під час яких школярі вивчають історію становлення української державності, героїку визвольних рухів, українського козацтва. Джурами у козацькі часи називали юнаків, які готували себе до захисту рідної землі та українського народу. Стати джурою міг не кожен, а лише той, хто годився до козацької служби і пройшов фізичні та моральні випробування.

 

У заході брали участь 8 роїв, із них «Єдність» (Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), «Соколята» (Семенівська гімназія № 2), «Поліські соколи» (Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3), «Нащадки козаків» (Жадівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка), «Спалах» (Погорільська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Modern Cossacks» (Костобобрівська ЗОШ І-ІІІ ст.) у старшій віковій групі (14-16 років) та «Чайка» (Чорнорізька ЗОШ І-ІІ ст.), «Машівсіч» (Машівська ЗОШ І-ІІІ ст.) у молодшій віковій групі (12-15 років), які демонстрували свою майстерність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт та військову вправність у різних видах змагань на звання кращих нащадків козацького роду.

 

Оцінювала змагання та конкурси головна суддівська колегія, до складу якої увійшли працівники відділу освіти Семенівської РДА, методичного кабінету, педагоги Будинку творчості дітей та юнацтва , військовослужбовці відділу прикордонної служби «Семенівка», представники громадської спілки учасників АТО та спілки УСВА (Воїнів – Інтернаціоналістів).

 

Програма гри була різноманітна і насичена і включала проведення видів змагань та конкурсів військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого та культурно-просвітницького спрямування, а саме: "Впоряд" (стройова підготовка), "Стрільба" (з пневматичної гвинтівки), "Смуга перешкод" – подолання перешкод на пересіченій місцевості, "Теренова гра" – тактична гра на місцевості із елементами топографії та орієнтування, "Рятівник" – змагання з надання першої долікарської допомоги, силові конкурси «Штовхання гирі» та «Перетягування линви». А ще конкурси – "Відун" (на знання історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних епох, сучасних збройних сил України), "Таборування" з оцінюванням облаштування табору та проживання рою в таборі , "Ватра" (творчо-мистецьке представлення рою), конкурс презентацій звітів про виконання завдання відповідно до ідейних принципів лицарства "Служити Богові, Батьківщині, ближнім" під гаслом "Добре діло".

 

Для учасників гри була проведена захоплююча гра пейнтбол.

 

Усі види та конкурси були командні. Але у конкурсах "Стрільба" та "Штовхання гирі" визначалися особисті результати. Найкращий особистий результат у "Стрільбі" середу часників старшої вікової групи показав Бондаренко Дмитро з рою "Соколята" Семенівської гімназії № 2. На другому місці – Зима Дмитро (рій "Нащадки козаків»", Жадівська ЗОШ І-ІІІ ст.), на третьому – Курпас Віктор (рій "Єдність" з Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1). Серед учасників молодшої вікової групи перше місце здобув Лантух Володимир (рій «Машівсіч», Машівська ЗОШ І-ІІІ ст.), друге – Лантух Юлія (рій «Чайка», Чорнорізька ЗОШ І-ІІ ст.) і третє – Дюбенок Дарина (рій «Чайка», Чорнорізька ЗОШ І-ІІ ст.). У змаганнях «Штовхання гирі» серед учасників старшої вікової групи найкращим був Порва Богдан з рою «Соколята» Семенівської гімназії № 2, друге місце виборов Барабанов Василь також з рою «Соколята» і третій результат показав Кулик Владислав (рій «Єдність», Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1). Серед учасників молодшої вікової групи найсильнішим виявився Крепс Олексій, друге місце виборов Дюбенок Костянтин і третє – Лях Іван, всі переможці з рою «Чайка» Чорнорізької ЗОШ І-ІІ ст.

 

Окремо підводились підсумки творчо-мистецького конкурсу «Ватра» та конкурсу звітів про виконання домашнього завдання «Добре діло». У конкурсі "Ватра" оцінювалось творчо-мистецьке представлення рою, метою якого було висвітлення виховних козацьких традицій, обрядів, забав, бойового мистецтва та ін. Рої «Нащадки козаків» із Жадівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка та «Соколята» із Семенівської гімназії № 2 посіли перше і друге місця у цьому конкурсі. Третіми стали рої «Єдність» із Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 та «Поліські соколи» із Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3. Найкраще звіти про виконання домашнього завдання відповідно до ідейних принципів лицарства "Добре діло" презентували рої «Нащадки козаків», (Жадівська ЗОШ І-ІІІ ст.), І місце, «Єдність» (Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), ІІ місце, «Соколята» (Семенівська гімназії № 2), ІІ місце, «Поліські соколи» (Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3), ІІІ місце.

 

Швидко промайнули 3 дні джурівського таборування. На урочистому закритті переможцям, призерам та активним учасникам козацької гри вручалися Кубки, медалі, дипломи та подарунки. Переможцями районного етапу гри у старшій віковій групі став рій "Єдність"Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, який третій рік поспіль буде захищати честь Семенівщини в обласному етапі Всеукраїнської гри.

 

 

Друге місце – у "Нащадків козаків", Жадівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка і третє у "Соколят", Семенівська гімназія № 2. Серед молодшої вікової групи перше місце здобув рій «Чайка» Чорнорізької ЗОШ І-ІІ ст. та друге – рій «Машівсіч» Машівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вітаємо переможців!

 

Організатори та учасники змагань щиро вдячні Сеньку Юрію Михайловичу - керівнику СГ ПП «Степанич», Сахариленко Михайлу Федоровичу - Миколаївському сільському голові, Салімону Олександру Миколайовичу - секретарю спілки учасників АТО, Буданову Денису Сергійовичу – тренеру з хортингу ДЮСШ, Бондаренку Павлу Сергійовичу, Шкурату Олександру Миколайовичу, Гришину Дмитру Михайловичу, Павленку Олександру Васильовичу - підприємцям району за надання допомоги в організації та проведенні гри.

 

 

 

Відділ освіти та координатори районного етапу гри "ДЖУРА" висловлюють подяку директорам, педагогічним працівникам, керівникам команд, медичним працівникам, водіям шкільних автобусів загальноосвітніх навчальних закладів, які взяли участь у грі «Джура», доклавши максимум зусиль для участі дітей в грі, організації побуту у природніх умовах їх відпочинку та збереженню життя і здоров’я.

 

Сподіваємось, що виховання патріотизму, любові до рідного краю, знання його історії та високої готовності до захисту своєї Батьківщини стане першочерговим завданням і на наступний 2017 -2018 навчальний рік, а участь у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» братимуть команди всіх шкіл нашого району

 

За матеріалами Відділу освіти Семенівської РДА

 

 
Сподобалася новина - поділися нею в соціальних мережах.


Приглашаем принять участие в опросах нашего сайта


Категория: Новини краю | Просмотров: 1083 | Добавил: shabalin74 | Теги: Джура2017, Семенівка | Рейтинг: 5.0/1

ЧИТАЙТЕ ЕЩЕ НОВОСТИ НА НАШЕМ САЙТЕ:

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук


Наша Україна
Единая страна

Реклама
авторемонт -->

Календар

Архив записівНаше опитування
Какой Ваш любимый вид спорта?
Всього відповідей: 56

Наша кнопка
Мы будем очень благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своем сайте
Семеновка - наш город!Код информера новостей

Друзі сайту

Сайт 1-В класу школи № 1 м. Чернігова Історія Чернігівської землі
Професійний фотограф у Чернігові
Сайт о Новгороде-Северском НЕофіційна сторінка м. Бобровиця
Козелецький соціально – інформаційний портал Відділ освіти Семенівської РДА
городок Десна в Черниговской области Жизнь в Ивановке - Интересно знать
Семенівський клуб хортингу Древній Любеч
Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина

Хмарка Фото

Свята сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Законодавство
Законодавство України
 • Конституція України
 • Цивільний кодекс України
 • Господарський кодекс України
 • Земельный кодекс України
 • Митний кодекс Україны
 • Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування

 • Хмарка тегів

  Програма TV

  Copyright MyCorp © 2023 Хостинг від uCoz


  Розділи нашого сайту
  - НОВИНИ -
  Новини краю
  Семенівщина спортивна
  Наш ексклюзив
  Новини звідусіль
  Інше
  Навколо нас
  Газета "Гарт" про наш край
  - БЛОГИ -
  Инфраструктура
  Блог голови Семенівської РДА.
  Економічний блог.
  Блог освіти району
  Блог юридичних служб.
  Семенівський районний центр зайнятості.
  Блог правоохоронців
  Прикордоння
  Блог усіх небайдужих
  Життя видатних людей
  Духовне виховання
  А чи знаєте Ви?
  Людям про людей
  Як це було ...
  З глибин серця...
  - ОГОЛОШЕННЯ -
  Автомобілі
  Бізнес, співпраця
  Побутові товари
  Для офісу
  Комп'ютеры
  Лісова промисловість
  Метали
  Нафта, газ, вугілля
  Продукти харчування
  Промислове обладнання
  Інші товари
  Зв'язок та телекомунікації
  Будівництво
  Послуги у різних сферах
  Різне
  Нерухомість
  Анонси подій
  Робота
  - ЦІКАВЕ -
  Фотоальбоми
  Транспорт
  Туристам
  Форум
  Зв'язок
  Відео  Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
  Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
  Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
  *** *** ***

  Щоб додати необхідна авторизація
  Облако фоток
  Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
  QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов
  Переглянути свіжі коментарі
  koljabuisson написал:
  Есть хорошие места для ставок на спорт, делать их приятно https://football-fun-live.com/reyting-bukmekerov/fonbetru/promokody и, придя туда, вы сможет

  alex85udalov написал:
  Хорошо, что на данный момент источники более объективные и информативные, поэтому получается купить ж/д билет куда грамотней и быстро. Сейчас 21 век н

  antonshapin80 написал:
  Я таких организаций не знаю, но когда искал себе машину, то промониторил достаточно много площадок, но все же нашел, где

  vvvaaannnooo999999 написал:
  Добрый день! искал насос в частный дом для скважины и нашёл хороший выбор и цены в магазине Santehmart https://santehm

  vvvaaannnooo999999 написал:
  https://santehmart.com.ua/nasosnoe-oborudovanie/glubinny-nasosy-dlya-skvazhin