Новий водогін будується в Семенівці на вулиці Шкільній. Вода в свердловинах людей є, але забруднена нітратами. Пити її неможна. Тридцять дворів залишаються без якісної води. Водогін будують за гроші Семенівської об’єднаної територіальної громади та жителів вулиці.
Це вулиця Шкільна в Семенівці. Тут будують водогін довжиною в кілометр вісімсот метрів. Працює шестеро робітників Чернігівського підприємства «Тепло-Монтаж» Іван працівник Чернігівського підприємства «Тепло-Монтаж»: «Викопуємо місце під установку колодязя – два метри сорок три сантиметри. Треба лише розширити та вирівняти».
Працівники кажуть – очікують на екскаватор. Згодом продовжать укладати труби. Встановлюватимуть колодязі та вестимуть водогін окремо до кожного приватного будинку. Точної дати завершення робіт не називають. Жителі Шкільної допомагають робітникам. Вода на вулиці Шкільна в колодязях місцевих є – говорить Сергій Неруш. Вживати її не можна – забруднена нітратами.
Сергій Неруш – житель вулиці Шкільна: «Раніше ми брали воду зі своїх трубчатих колодязів, але вже стало нестерпно. Зараз її можна використовувати лише для технічних потреб. Я особисто ходив та збирав у кожному дворі воду на перевірку – скрізь нітрати перевищують норму. Хто їздив та брав воду на вокзал, хто на сусідню вулицю - з колонки».
Володимир Ткаченко – житель вулиці Шкільна: «Це вулиця одна з найстаріших у місті. Але до цього часу водогону не було. Звертались до різних влад, які у нас були. Тільки оце в цьому році, коли у нас створилась ОТГ, багато жителів вулиці не вірили, що це відбудеться».
Олександр Кравцов – заступник голови Семенівської ОТГ: «Гроші були виділені на розвиток територіальних громад – структурна субвенція. Сума – два мільйони 350 тисяч гривень».
За підведення водогону до приватних осель мешканці вулиці платять окремо. Створили кооператив, зібрали по 1100 гривень з сім’ї, замовили труби.
Світлана Лесик – жителька вулиці Шкільна: «Думаю, цьогоріч ми все це зробимо. Люди дуже хочуть, аби швидше у них був водогін».
UA: Чернігів
|