Чернігівська обласна організація Профспілки працівників АПК на своїй сторінці у FACEBOOK повідомляє, що працівники Семенівського агролісгоспу провели попереджувальний страйк.
До цього їх змусила ситуація, що утворилася на підприємстві. На час лікарняного, в якому перебував керівник агролісгоспу Микола Кулак, з обласного центру йому було терміново призначено заступника - Володимира Никончука. Як кажуть робітники підприємства, всього лише за місяць перебування на посаді цього горе-керівника підприємству завдано непоправної шкоди через сумнівні контракти, незаплановані вирубки, незрозумілі закупівлі, тощо.
То ж 11 вересня працівники підприємства провели попереджувальний страйк з вимогою звільнити пана Никончука та не проводити дії по призначенню керівництва підприємства без погодження з трудовим колективом. Солідарні дії колективу, підтримані профспілкою, дали свій позитивний результат.
Сподіваємось, що подальше соціальне партнерство призведе до успішного розвитку підприємства та покращення соціальних стандартів працівників!
![](http://semenovka.at.ua/_nw/3/s74199473.jpg)
![](http://semenovka.at.ua/_nw/3/s78140490.jpg)
Чернігівська обласна організація Профспілки працівників АПК
|