23 вересня 2017 року у Семенівці на міській площі відбулись урочисті заходи, присвячені 74-й річниці визволення Семенівщини від фашистських загарбників, 337-й річниці з дня заснування нашого рідного міста та Дня партизанської слави.
"Більш як сім десятиліть відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім’ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни.
Та, навіть, всевладний час не в змозі стерти з нашої пам’яті згадку про ті страшні і величні події. Нам ніколи не забути цієї страшної трагедії.
Спливають роки і десятиріччя, проте ми завжди з глибокою шаною і повагою пам’ятаємо про тяжкі роки війни, про мужність, героїзм та стійкість захисників України, грандіозні битви і світлий день Перемоги наших славних воїнів-переможців", - відзначив голова Семенівської РДА Сергій Деденко.
Окрім голови РДА Сергія Деденка, голови районної ради Василя Малковича, міського голови Олександра Бичкова на день міста завітали депутати обласної ради Володимир Селянський і Сергій Варнавський, Корюківській міський голова Ратан Ахмедов.
Фото - М. Волка
Більше фото - за посиланням http://semenovka.at.ua/photo/.
![](http://semenovka.at.ua/_ph/10/79371394.jpg)
![](http://semenovka.at.ua/_ph/10/306703473.jpg)
![](http://semenovka.at.ua/_ph/10/893981898.jpg)
![](http://semenovka.at.ua/_ph/10/544375998.jpg)
![](http://semenovka.at.ua/_ph/10/678285954.jpg)
![](http://semenovka.at.ua/_ph/10/565188392.jpg)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/21762530_1447414225340695_8525137004790658224_o.jpg?oh=d43710c61c3ad44a39ccecd39e611493&oe=5A513B60)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21766309_1447414062007378_1748910404244779996_n.jpg?oh=17ba77f493239d40c9b66a4c827dca73&oe=5A4BAC7C)
|