З нагоди професійного свята – Дня працівників освіти, вчитель історії та права Семенівської гімназії №2, Бичкова Людмила Василівна, стала лауреатом обласної премії імені Софії Русової.
Людмила Василівна народилася у м. Мезень Архангельської області у 1959 році. Вона - досвідчений педагог і дійсно визнаний професіонал своєї справи. Як результат - її вихованці беруть участь і перемагають у конкурсах та олімпіадах різних рівнів.
Так, наприклад, у 2011-2012 навчальному році Євгенія Козловська стала переможцем на Міжнародному конкурсі « Отечественная война 1812 года и Украина», стала лауреатом на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!».
У 2012- 2013 навчальному році учень 8 класу Левченко Ілля та учень 9 класу Селих Євген були нагороджені Дипломами ІІІ ступеня переможців обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.
Ілля Левченко став переможцем обласного етапу історико-краєзнавчого конкурсу учнівської молоді «Священна пам'ять війни» у номінації «Герої поруч з нами» за роботу «Нам не треба слави й нагород, тільки всім загиблим – імена…».
Учні Людмили Василівни в минулому навчальному році на обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з історії здобули два дипломи ІІІ ступеня (учениця 8 класу Багнюк Діана, учень 9 класу Левченко Ілля),посівши 13 та 8 місця, та один диплом ІІ степеня отримав учень 10 класу Селих Євген за зайняте 4 місце. Левченко Ілля в 2013 році став лауреатом конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої!».
За свою сумлінну та наполегливу працю Людмила Василівна відзначалася:
- Почесними грамотами управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації (2003 та 2008 рік);
- Почесною грамотою Семенівської районної державної адміністрації (2011 рік);
- Почесною грамотою районної ради (2014 рік);
- Почесною грамотою відділу освіти Семенівської районної державної адміністрації (1999 рік).
Адміністрація сайту "Семеновка - наш город" вітає Людмилу Василівну з такою визначною подією та бажає не зупинятися на досягнутому.
До речі, це вже п'ятий працівник освіти з Семенівськго району, нагороджений цією премією !
Нагадаємо, що рішення про установлення щорічної обласної Премії імені Софії Русової працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладівНа було прийнято 6 сесії Чернігівської обласної ради п’ятого скликання (29/09/2014 р.).
Премія щорічно присуджується десяти лауреатам, а вручення відбувається під час урочистих заходів з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти. Обласною Премією нагороджуються працівники загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання підростаючого покоління, формування національних і загальнолюдських цінностей, утвердження національної ідеї, патріотизму, впровадження нових технологій, створення підручників, педагогічних програм засобів навчання, в тому числі за перемогу в конкурсах професійної майстерності, підготовку переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів, створення умов для здобуття якісної освіти дітьми-сиротами та дітьми, що позбавлені батьківського піклування та іншу педагогічну діяльність, яка має вплив на розв’язання проблем навчання і виховання підростаючого покоління.
Довідка:
Софія Федорівна Русова (1856 – 1940) - наша уславлена землячка, педагог європейського рівня, класик української педагогіки, видатний культурно-просвітницький і громадський діяч, письменниця.
Софія Русова - керівник дошкільної і позашкільної освіти в уряді Української Народної Республіки, який очолював М.С. Грушевський, голова Центрального бюро Всеукраїнської учительської спілки, організатор першого в Україні дитячого садка, співзасновник педагогічної Академії в Україні, професор педагогіки Українського високого педагогічного інституту імені М.П. Драгоманова в Празі, голова української філії Міжнародної жіночої організації, полум’яна патріотка України, самовіддана трудівниця української просвіти і українського відродження. Вона залишила велику педагогічну спадщину, сповнену самобутніх думок, ідей, положень і висновків з актуальних проблем розвитку освіти, педагогіки, національної школи і національного виховання, що набувають особливої гостроти звучання в умовах сьогодення.
Творча спадщина Софії Русової: монографії – “Теорія і практика дошкільного виховання”, “Дидактика”, “Нова школа соціального виховання”, і підручники – “Український буквар; По підручнику О.О. Потебні уложила С. Русова”, “Початкова географія”, “Географія. Західна Європа. Позаєвропейські краї”, “Початковий підручник французької мови задля самонавчання і перших класів гімназій з французько–українським словарем”, і фундаментальні статті – “Нова школа”, “Ідейні підвалини школи”, “Націоналізація школи”, “Націоналізація дошкільного виховання” та інші.
При підготовці матеріалів використані фото з групи "Семёновская гимназия # 2" , що розташована на "Однокласниках"
|