Стипендіальна програма Німецького федерального фонду екології (DBU) надає можливість випускникам вищих навчальних закладів з України підвищити свою кваліфікацію у сферах екології та захисту природи. Закінчення подання заяв – 10.03.2017 р.
Німецький федеральний фонд екології (DBU), розташований у місті Оснабрюк, надає стипендіальну програму для 18 країн Центральної та Східної Європи (Болгарії, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини, Чехії, Угорщини, Словенії, Хорватії, Боснії і Герцеговини, Сербії, Албанії, Косова, Македонії, Чорногорії та Калінінградської області Росії). З 1 січня 2017 року ця програма поширюється і на Україну.
Мета її полягає в тому, щоб надати можливість випускникам вищих навчальних закладів підвищити свою кваліфікацію для подолання екологічних і природоохоронних викликів у їхніх країнах.
Стипендія надається на строк від шести до дванадцяти місяців і передбачає спочатку участь у три- або чотиритижневому інтенсивному курсі німецької мови. Установами, які приймають учасників програми, можуть бути
... Читати далі »
Соціально-економічна ситуація в області, в основному, відповідала загальноукраїнським тенденціям.
У 2016 році збережено позитивну динаміку у сільському господарстві (+4,4% до 2015 року, у т.ч. по сільгосппідприємствах +11,4%).
Відновлено позитивну динаміку у промисловому виробництві (+6,0%), будівництві (+0,9%), роздрібній торгівлі (+1,5%).
При цьому майже всі галузі промисловості спрацювали з приростом обсягів виробництва (особливо у сферах, що задіяні до виконання робіт за державним оборонним замовленням), що дозволило утримувати лідируючі позиції у загальнодержавному рейтингу за індексом промислової продукції серед регіонів.
В переробній промисловості (+12,7%) найбільший приріст спостерігався у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин та устаткування (+21,9%). Перевищені минулорічні обсяги на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (+19,0%), у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (+17,8%), машинобудуванні (+16,3%) та
... Читати далі »
The Barcelona Graduate School of Economics запрошує іноземних студентів подавати заявки на отримання стипендії. Стипендія покриває повну або часткову вартість навчання.
Дедлайн - 25 червня 2017 р. ( далі - англ.).
The Barcelona Graduate School of Economics is offering tuition waivers and fully-funded scholarships based on academic merit. Scholarships are open for international students to earn one of three official master’s degrees: Economics and Finance, Specialized Economic Analysis, or Data Science.
The Barcelona Graduate School of Economics, commonly referred to as Barcelona GSE, is an independent institution of research and graduate education located in Barcelona, Spain.
School’s key mission is the training of the next generation of economists and data scientists by offering world-class programs taught by leading faculty in their field.
Unless students are a native English speaker or have done an undergraduate degree at an English-speaking university, they must provide TOEFL, IELTS, or Cambridge scores or certificates
... Читати далі »
Мікропроекти – це проекти з коротким терміном реалізації (макс. 6 місяців, завершення щонайпізніше 15.10.2017), спрямовані на поліпшення базових потреб бідних і найбідніших верств населення та на забезпечення довгострокової дієвості проекту.
Хто може подавати заявку?
Заявки до закінчення терміну подання можуть подавати організації/установи (не підприємства), не спроможні самостійно профінансувати свій проект.
Умови надання проектного сприяння
Посольство підтримує організації/установи у здійсненні їхніх проектів шляхом надання часткового фінансування, за умови, що заявник не може сам реалізувати свій проект. Це означає у будь-якому випадку обов’язкову наявність власного внеску заявника (також і нефінансового, наприклад, у формі виконання робіт або надання робочої сили чи приміщень). Можливе часткове фінансування третіми сторонами.
Максимальна сума грантового сприяння становить, як правило, 8 000 євро.
Закупівлі, які мають бути здійснені у рамках проекту, відбуваються винятково в Україні. Пр
... Читати далі »
Проект USAID «Агросільрозвиток» починає програму грантів для розширення ринків збуту та збільшення доданої вартості продукції МСП і с/г обслуговуючих кооперативів.
Дедлайн - 20 лютого 2017 р.
Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк»., оголошує про початок надання грантів у межах свого Фонду стратегічних інвестицій згідно з Річним програмним запитом (APS) №01.
Запрошуємо зацікавлені підприємства надсилати концепції проектів для інвестування діяльності, спрямованої на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясомолочному секторах, впровадження нових технологій переробки та післяврожайної обробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту.
Гранти за цією програмою надаватимуться:
малим і середнім підприємствам – виробникам сільськогосподарської продукції (МСП); сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам (СОК) та їх об’єднанн
... Читати далі »
Розумна теплиця, безпілотні літальні апарати, роботи для збору врожаю, портативні датчики вимірювання глибини оранки поля, безпілотний трактор – це далеко не повний список реальних інноваційних і технологічних вітчизняних розробок на стику аграрної індустрії і застосування IT-технологій.
Платформа розвитку агробізнесу AgroTalks - громадська організація, діяльність якої спрямована на розвиток сучасного і відповідального сільськогосподарського виробництва.
AgroTalks – це платформа, яка об’єднує в собі школу бізнесу, нетворкінг-конференцію AgroTalks Day і краудфандингову платформу Donate Agro, як майданчик для розвитку актуальних ідей і пошуку інвестицій в уже готові комерційні та соціальні проекти.
Місія громадської організації – допомогти нашим талановитим співвітчизникам реалізовувати свої інноваційні та технологічні ідеї, які спрямовані на зростання і поліпшення аграрного сектору України та світу, а також подбати про те, щоб інвестувати в агросектор стало вигідно.
Для того, щоб реалізувати високу Місію, громадський рух AgroTalks запро
... Читати далі »
Канадсько-українська громадська організація O.W.L Open World Learning оголошує про початок конкурсу для старшокласників, студентів коледжів та студентів 1-3 курсу вищих навчальних закладів України.
Як відомо, українці були одними з найперших переселенців, які збудували тоді ще зовсім молоду і маловідому Канаду. Вклад наших співвітчизників у розвиток культури та економіки цієї країни важко переоцінити.
Саме тому, з нагоди святкування 125-річчя перших українських поселень у Канаді та 150-річчя Незалежності Канади, канадська громадська організація O.W.L Open World Learning оголошує конкурс для старшокласників, студентів коледжів та студентів 1-3 курсу вищих навчальних закладів України та запрошує усіх охочих долучитися.
Фіналісти з України отримають можливість безкоштовно поїхати до Канади влітку 2017-го року з метою вивчення англійської мови, ознайомлення з канадським суспільством та українською діаспорою у Канаді. Фіналісти з Канади отримають можливість взяти участь у літній програмі в Торонто чи Ванкувері з метою ознайомлення українських учасників з діяль
... Читати далі »
Центр соціальних та ділових ініціатив (м. Яремче) та Асоціація велосипедистів Києва оголосили черговий конкурс малих грантів для велосипедних активістів.
Дедлайн – 15 лютого 2017 р.
Мета програми: посилити організаційну спроможність місцевих громадських організацій та груп активістів, а також активізувати їхній діалог з місцевими владами стосовно популяризації велосипедів як міського транспорту.
Очікуване фінансування від програми перебуває в межах 60 тис. грн. (повний бюджет може бути більшим).
В конкурсі можуть брати участь молоді громадські організації та місцеві ініціативні групи, що просувають велосипеди як щоденний транспорт. Цілями Програми є посилення організаційної спроможності активістів, налагодження діалогу між ними та органами місцевого самоврядування, а також посилення громадського контролю за видатками місцевих бюджетів.
Запропоновані проекти мають бути завершені не пізніше 30 листопада 2017 року, а обсяг очікуваного від програми фінансування може складати до 60 000 гривень.
З 23 січня по 24 квітня 2017 року Міністерство освіти і науки України та Міністерство науки та вищої освіти Республіки Польща оголошують конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2017 ‑ 2018 рр.
Конкурс є відкритим для будь-яких лабораторій чи науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ та підприємств обох країн.
Фінансування
Українська сторона бере на себе витрати, пов’язані з перебуванням у Республіці Польща українських вчених, які беруть участь в спільних проектах: дорожні, добові, включаючи витрати на проживання.
Польська сторона, для перебування в Україні в рамках затверджених проектів, сплачує польським дослідникам витрати, пов’язані з перебуванням в Україні.
Дослідники з обох країн несуть візові витрати, мають організувати належне страхування на випадок надзвичайних ситуацій, хвороб або нещасних випадків на час їхнього перебування в приймаючій країні.
Щорічно на поточний рік із виконавцями укладаються договори з фінансування націона
... Читати далі »
Європейська програмна ініціатива Міжнародного фонду “Відродження” оголошує Конкурс «Громадська синергія: посилення участі громадськості в євроінтеграційних реформах».
Мета конкурсу – посилення участі громадськості в реалізації євроінтеграційних реформ, активізацію членів Платформ до скоординованих дій щодо участі у виконанні пріоритетів Угоди про асоціацію, ініціативи Східного партнерства та розвитку потенціалу Платформ.
Учасники конкурсу – громадські об’єднання, бізнес-асоціації, організації роботодавців та профспілки, зареєстровані відповідно до українського законодавства як неприбуткові або благодійні організації, які є членами (учасниками) Платформ та/або їхніх робочих груп. Також допускається участь організацій-кандидатів на приєднання до Платформ та/або їхніх робочих груп.
Останній термін подання проектних пропозицій – 6 лютого 2017 року, 12:00 (за київський часом).
Оголошення результатів конкурсу – 17 березня 2017 року
AgroChallenge Foundation - грантовий фонд інноваційного розвитку аграрного сектору України створено з метою підтримки перспективних та інноваційних проектів за такими напрямками: технологічні розробки та ІТ-рішення для АПК, енергозберігаючі технології, тваринництво, рослинництво, переробка с/г продукції, меліорація, садівництво, с/г машинобудування, моделі сучасного села, виробництво комбікормів, добрив, тощо
Дедлайн - 15 лютого 2017 р.
Всі бажаючі без вікових або інших обмежень можуть подати заявку на участь у Всеукраїнському конкурсі проектів http://fond.agrochallenge.com.ua/
AgroChallenge почав роботу в червні 2016 року. На конкурс було подано 69 заявок зі всієї України. У грудні 2016 року відбувся Фінал другого раунду Всеукраїнського конкурсу інноваційних проектів Agrochallenge. З 95 поданих проектів 8 фіналістів були підтримані Фондом аграрних інвестицій. Програма акселерації, в ході якої проекти готуються до подальшої комерціалізації, триває для цих та інших інноваційних проектів.
Партнером Фундації в проведенні конкурсу стала На
... Читати далі »
Ukrainian Emerging Leaders Program – це річна програма для трьох професіоналів з України, які приїдуть на навчання вже у вересні 2017-го року. Вона відкрита для людей, які працюють над створенням політик, експертів з права, лідерів громадянського суспільства, підприємців.
Дедлайн подачі заявок – 15 лютого 2017.
На офіційній сторінці програми можна ознайомитись з критеріями, заповнити анкету та подати свою кандидатуру.
Міжнародна Організація з Міграції (МОМ) запрошує профільні неурядові організації (НУО) до висловлення своєї зацікавленості в участі у якості партнерів-виконавців проекту, спрямованому на розвиток професійних навичок, самозайнятості та дрібного підприємництва серед населення, постраждалого внаслідок конфлікту на сході України та в Криму.
Проект буде втілено за наявності необхідного фінансування.
МOM запрошує НУО з Київської, Донецької, Волинської, Харківської та Чернігівської областей подавати проектні пропозиції та бюджети до них на тему самозайнятості для внутрішньо переміщених осіб та членів місцевих громад, а також супроводження бенефіціарів проекту у процесі працевлаштування, започаткування або розвитку власного бізнесу чи власної самозайнятості.
Технічне завдання (ТЗ) містить детальну інформацію про тренінги та супроводження бенефіціарів проекту. Бюджет пропозиції має подаватися у євро.
Поточний курс можна знайти за посиланням: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php.
Програма ЄС «Creative Europe» – програма ЄС з бюджетом більше ніж 1,4 більйон євро. Це рамкова програма для підтримки культурних і творчих секторів Європи. Програма була започаткована на базі попередніх програм – Culture Programme and MEDIA programme. «Creative Europe» – відкрита для творчих та культурних організацій з держав членів ЄС, а також держав, які не є членами ЄС, але мають угоду з Європейською Комісією.
Основні цілі CREATIVE Europe є:
Допомога культурним і творчим секторам скористатися можливостями цифрового століття і глобалізації; Допомога секторам у досягненні свого економічного потенціалу, сприяючи стійкому зростанню, зайнятості та соціальній згуртованості; Надати Європейській культурі і медіа-сектору доступ до нових міжнародних можливостей, ринків і аудиторій. В культурному компоненті програми виділяється чотири основних пріоритетів, на які можна подавати грантові заявки та в рамках яких оголошуються та будуть оголошувати конкурси:
1.Європейські майданчики – це платформи для культурних операторів, які просувают
... Читати далі »
Благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне» при підтримці Європейського Союзу оголошують Конкурс малих грантів в межах проекту «Забезпечення захисту прав осіб, що потребують паліативної допомоги, силами ОГС».
Дедлайн - 17 лютого 2017 р.
Мета конкурсу – підтримати громадські ініціативи громадських об’єднань та благодійних організацій, спрямовані на вирішення проблем організації паліативної та хоспісної допомоги та відстоювання прав, індивідуальних та групових інтересів паліативних хворих перед державними органами у взаєминах з установами соціального захисту та медичними закладами.
Організаціями, що подають проектні пропозиції на конкурс, можуть бути:
Офіційно зареєстровані громадські об’єднання та благодійні організації з кодом неприбутковості 005 та 006, які мають:
- досвід роботи в сфері паліативної допомоги;
- пройшли навчання на тренінгах в рамках проекту, або подають заявку у партнерстві з організацією, яка пройшла відповідне навчання;
При усіх інших рівних умовах перевага
... Читати далі »