. Блог - Семенівка-наше місто! / Семеновка-наш город!
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Неділя, 23.07.2017, 17:52
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS


Меню сайту

Додати новину на сайт semenovka.at.uaФорма входу

Категорії розділу
Инфраструктура [50]
Комунальні служби, Енергетики, Газове господарство, Тепло та ін.
Блог голови Семенівської РДА. [69]
Блог голови Семенівської РДА. Блог веде особисто голова Семенівської РДА - Деденко С.І.
Економічний блог. [88]
Блог веде, спеціаліст сектору економіки Семенівскої РДА.
Блог освіти району [165]
Блог педагогів, методистів та людей, що працюють на ниві освіти і науки
Блог юридичних служб. [38]
Семенівський районний центр зайнятості. [0]
Семенівський районний центр зайнятості- інформує.
Блог правоохоронців [25]
Прикордоння [24]
Блог прикордонної та митної служби
Блог усіх небайдужих [41]
Всім про все
Життя видатних людей [37]
Історії з життя видатних земляків
Духовне виховання [59]
Духовне виховання особистості
А чи знаєте Ви? [42]
Блог, де розміщується інформація про цікаві факти, події і т.п.
Людям про людей [36]
Матеріали про людей, їх життя, долі
Як це було ... [35]
Історичні нариси, довідки та події Семенівки та Семенівського краю
З глибин серця... [27]
Час минає, та є дві речі, які йому не підвладні: Пам"ять та Мистецтво, яке є людською спробою зробити прекрасне вічним...

СЕМЕНІВКА
СЕМЕНІВКА - НАШЕ МІСТО, Семенівка, місто Семенівка

РЕКЛАМА
ДОПОМОГА ГІМНАЗІЇ № 2

Прогноз погоди

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:


Група у ВК
--> Семенівське земляцтво

Facebook

Міні-чат
Вызов мини-чата - в правом нижнем углу сайта

Онлайн-РАДІО

Гороскоп
Loading...

СтатистикаОнлайн всього: 2
Гостей: 2
Наши: 0


[ Хто нас сьогодні відвідав ]
Проверка тИЦ и PR Рейтинг@Mail.ru


1 2 3 ... 49 50 »
Картинка к материалу: «Ярмарок китайських інвестицій за кордоном COIFAIR - 2017» 21-22 листопада 2017 року в Пекіні відбудеться Ярмарок китайських інвестицій COIFAIR – 2017.

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордоном. В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори. Головними партнерами є Світовий банк, Світова організація торгівлі та Програма розвитку ООН. Форум об'єднує представників більш ніж зі 100 країн та близько 1000 великих державних і приватних підприємств. У попередніх роках кількість інвестиційних проектів перевищила 2000, а загальна вартість угод досягла 4 млрд.дол.США.

Напрямки та секції роботи COIFAIR-2017 включають електроенергетику, сільське господарство, будівництво, транспорт та зв'язок, машинобудування та металообробку, хімічну та нафтохімічну промисловість, фармацевтику, внутрішню та зовнішню торгівлю, фінанси, кредит, страхування та інше.

Учасники матимуть змогу провести зустрічі і переговори з представниками багатьох китайських і зарубіжних підприємств, вислухати думки експертів в галузі залучення інвестицій, отримати фінансування проектів т ... Читати далі »
Категория: Економічний блог. | Просмотров: 40 | Добавил: ekonomiksem | Дата: 14.07.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Івана Купала: що не можна робити цього дня»

7 липня у древніх слов’ян було велике свято– Івана Купала

Наші предки вважали, що ніч на Купала наповнюється містикою і чаклунством. Люди намагалися не спати всю ніч, щоб їх в темряві не зловили злі духи.

 

Так, дівчата за день до свята збирали трави і квіти, щоб сплести собі вінок. При цьому він не був просто прикрасою, а символом кругообігу сил природи і був оберегом від нечисті і пристріту.

 

Крім того існували інші забобони і заборони. Так, до самого 7 л ... Читати далі »

Категория: А чи знаєте Ви? | Просмотров: 231 | Добавил: shabalin74 | Дата: 06.07.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Програма підтримки експорту до Канади U CAN EXPORT» Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) оголошує набір українських підприємств малого і середнього бізнесу для участі у Програмі підтримки експорту до Канади U CAN Export у пріоритетних секторах:
1. ІТ-послуги
2. одяг
3. взуття
4. меблі
5. шоколад та кондитерські вироби
Пріоритети були визначені в результаті ґрунтовного аналізу канадського та українського ринків.
Програма U CAN EXPORT впроваджуватиметься проектом CUTIS у партнерстві з Офісом просування експорту при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі.
Вона розрахована на 3 роки та має кілька рівнів:
• комплексний – для обмеженої кількості компаній малого і середнього бізнесу, найбільш перспективних і готових до експорту;
• освітньо-консультаційний – для решти компаній у пріоритетних секторах, зацікавлених у виході на канадський ринок;
• інформаційний – для широкого кола компаній, що цікавляться канадським ринком.
Комплексна підтримка передбачає наступні заходи:
• Співфінансування участ ... Читати далі »
Категория: Економічний блог. | Просмотров: 53 | Добавил: ekonomiksem | Дата: 06.07.2017 | Комментарии (0)

Реєстрація виконавчих документів, документів виконавчого провадження, фіксування виконавчих дій здійснюється в автоматизованій системі виконавчого провадження, порядок функціонування якої визначається Міністерством юстиції України.
Вільний та безоплатний доступ до інформації автоматизованої системи виконавчого провадження забезпечує Міністерство юстиції України у мережі Інтернет на своєму офіційному веб-сайті з можливістю перегляду, пошуку, копіювання та роздрукування інформації, на основі поширених веб-оглядачів та редакторів, без необхідності застосування спеціально створених для цього технологічних та програмних засобів, без обмежень та цілодобово. Інформація повинна містити відомості про час її розміщення.
Автоматизованою системою виконавчого провадження забезпечується:
1) об’єктивний та неупереджений розподіл виконавчих документів між державними виконавцями;
2) надання сторонам виконавчого провадження інформації про виконавче провадження;
3) виготовлення документів виконавчого провадження;
4) централізоване зберігання документів виконавчого провад ... Читати далі »
Категория: Блог юридичних служб. | Просмотров: 80 | Добавил: Wooder | Дата: 03.07.2017 | Комментарии (0)

Якщо Ви є стороною виконавчого провадження, то впливати на хід виконання можете користуючись, гарантованими Законом України «Про виконавче провадження», правами та дотримуючись обов’язків. У зв’язку з цим не потрібно шукати інших шляхів та джерел отримання інформації про виконавче провадження чи методів впливу на хід виконання рішення крім законних.
Сторони виконавчого провадження – це стягувач і боржник.
Стягувач – фізична або юридична особа чи держава, на користь чи в інтересах яких видано виконавчий документ.
Боржник – визначена виконавчим документом фізична або юридична особа, держава, на яких покладається обов’язок щодо виконання рішення.
Отже, сторони виконавчого провадження мають право ознайомлюватися з матеріалами виконавчого провадження, робити з них виписки, знімати копії, заявляти відводи, мають право доступу до автоматизованої системи виконавчого провадження, право оскаржувати рішення, дії або бездіяльність виконавця, надавати додаткові матеріали, заявляти клопотання, брати участь у вчиненні виконавчих дій, надавати усні та письмові пояснення, заперечува ... Читати далі »
Категория: Блог голови Семенівської РДА. | Просмотров: 94 | Добавил: Wooder | Дата: 30.06.2017 | Комментарии (0)

Конституція України містить положення про те, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність , недоторканість і безпека в Україні визначені як вища соціальна цінність, а права і свободи людини та їхня гарантія визначають сенс і спрямування діяльності держави. Затвердження і забезпечення прав та свобод людини є головним обов’язком держави. (ст. 3 Конституції України).
Свобода людини - вихідне поняття у проблемі прав людини і громадянина. Розрізняють природні права людини, тобто пов'язані з самим її існуванням і розвитком, і набуті, що в основному характеризують соціально-політичний статус людини і громадянина (інститут громадянства, право на участь у вирішенні державних справ тощо). Звісна річ, за відсутності у людини свободи вона не може володіти і реально користуватися своїми правами. Саме свобода створює умови для реального набуття прав та їх реалізації, 3 іншого боку, права людини закріплюють і конкретизують можливість діяти в межах, установлених її правовим статусом.
Свободу людини визначають певні ознаки. Так, люди є вільними від народження, ніхто не має права порушувати ї ... Читати далі »
Категория: Блог юридичних служб. | Просмотров: 59 | Добавил: Wooder | Дата: 26.06.2017 | Комментарии (0)

Однією з найважчих проблем, яку вирішує Семенівська адміністрація кожного року є нестача коштів в районному бюджеті для виплати зарплат працівникам бюджетної сфери. Ця проблема характерна лише для районного бюджету, адже основний тягар боргів через недофінансування з боку держави лежить на галузях освіти і медицини, яка фінансується саме з районного бюджету. Багато вживається різних заходів для економії коштів, це і скорочення видатків на енергоносії і оптимізація закладів, але в цій статті мова піде про систему публічний закупівель «Прозорро», яка діє в країні з квітня минулого року. Це повинно бути цікаво і органам місцевого самоврядування, які витрачають кошти, які належать людям, що живуть в громаді.
Отже все, що купує влада через бюджети сіл, міст та районів можна придбавати через систему публічних закупівель, простіше кажучі в інтернеті. Чому це може бути дешевше? Тому, що в «Прозорро» ми оголошуємо намір купити певний товар за певну вартість і чекаємо від продавців, хто дасть найменшу ціну. Обов’язковою ця система закупівель є для товарів, вартість яких перевищує 200 тисяч гривен ... Читати далі »
Категория: Блог голови Семенівської РДА. | Просмотров: 99 | Добавил: Wooder | Дата: 23.06.2017 | Комментарии (0)

Кабінетом Міністрів України з метою реалізації пункту 3 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» 03.09.2014 прийнято постанову № 440 якою затверджено Порядок погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою.
Рішення – виконавчі документи за рішеннями суду про стягнення коштів або рішення суду, що набрали законної сили, боржниками за якими є визначені частиною першою статті 2 Закону України “Про гарантії держави щодо виконання судових рішень” суб’єкти, які видані або ухвалені до 1 січня 2013 року.
Тобто до виконання можливо подати рішення лише, які видані чи ухвалені до 1 січня 2013 року
Рішення розподіляються в порядку такої черговості погашення заборгованості
перша черга – рішення щодо пенсійних та соціальних виплат, про стягнення аліментів, відшкодування збитків та шкоди, завданих внаслідок злочину або адміністративного правопорушення, каліцтва або іншого ушкодження здоров’я, а також у зв’язку з втратою годувальника;
друга черга – рішення, пов’язані з т ... Читати далі »
Категория: Блог юридичних служб. | Просмотров: 85 | Добавил: Wooder | Дата: 19.06.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «З ІСТОРІЇ ХОТІЇВСЬКОЇ ШКОЛИ СЕМЕНІВСЬКОГО РАЙОНУ»

Вашій увазі, шановні читачі, невелика розповідь про історію заснування та розвитку Хотіївської школи Семенівського району Чернігівської області. 

 

Заснування Хотіївської ЗОШ І-ІІ ст. припадає на кінець 19 століття (1892 р.). У 1902 році було збудоване нове приміщення земської школи. На той час навчанням було охоплено всього 35 дітей. Земська школа була початковою, мала два класи.

 

Першим же вчителем у ній був Калиновський Петро Олександрович. Ця школа проіснувала 31 рік. Одночасно із початковою було відкрито й церковно-приходську школу. В ній заняття проводились священиком й знання отримували 17 учнів. ... Читати далі »

Категория: Як це було ... | Просмотров: 137 | Добавил: shabalin74 | Дата: 09.06.2017 | Комментарии (0)

5 жовтня 2016 року набрав чинності Закон України «Про виконавче провадження», прийнятий 2 червня 2016 року (далі – Закон), що регламентує порядок примусового виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб). Зазначеним Законом зокрема внесено зміни щодо порядку визначення вартості майна боржника та його оцінки з метою подальшої реалізації в рахунок сплати боргу.
Зокрема, надано можливість сторонам виконавчого провадження за взаємною згодою визначити вартість майна боржника, описаного та арештованого виконавцем в межах виконавчого провадження.
Після проведення опису майна виконавець повинен буде направити сторонам виконавчого провадження вимогу щодо визначення вартості майна протягом 10 днів.
У разі якщо сторони виконавчого провадження, а також заставодержатель у 10-денний строк з дня винесення виконавцем постанови про арешт майна боржника не досягли згоди щодо вартості майна та письмово не повідомили виконавця про визначену ними вартість майна, виконавець самостійно визначає вартість майна боржника.
Визначення вартості майна боржника виконавцем пров ... Читати далі »
Категория: Блог юридичних служб. | Просмотров: 79 | Добавил: Wooder | Дата: 08.06.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Онлайн розрахунок тестового бала з історії України»

Використовуючи оnline-сервіс ЗНО-онлайн учасники ЗНО з історії України без зайвих зусиль можуть визначити свій тестовий бал за виконання завдань тесту.

Для того, щоб скористатись сервісом, учаснику ЗНО необхідно заповнити варіанти відповідей, що були надані ним під час виконання завдань тесту, на сайті ЗНО онлайн.

Після надання усіх відповідей учасник тестування отримає значення тестового бала за виконання усіх завдань тесту.

Сервіс використовує  ... Читати далі »

Категория: Блог освіти району | Просмотров: 110 | Добавил: Елена | Дата: 06.06.2017 | Комментарии (0)

Одним із заходів примусового виконання рішення є звернення стягнення на майно особи що за рішенням має зобов’язання, а саме боржника.
Стаття 48 Закону України «Про виконавче провадження» визначає порядок звернення стягнення на кошти та інше майно боржника.
Звернення стягнення на майно боржника полягає в його арешті, вилученні (списанні коштів з рахунків) та примусовій реалізації. Перевірка майнового стану боржника проводиться у 10-денний строк з дня відкриття виконавчого провадження. У подальшому така перевірка проводиться не рідше ніж один раз на два тижні - щодо виявлення рахунків боржника, не рідше ніж один раз на три місяці - щодо виявлення нерухомого та рухомого майна боржника та його майнових прав, отримання інформації про доходи боржника.
Про звернення стягнення на майно боржника виноситься постанова, яка доводиться до відома сторонам виконавчого провадження.
Звернення стягнення на кошти боржника
В першу чергу звертається стягнення на кошти боржника у національній та іноземній валютах, інші цінності.
Готівкові кошти, виявлені у боржника, вилучаю ... Читати далі »
Категория: Блог юридичних служб. | Просмотров: 137 | Добавил: Wooder | Дата: 29.05.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Асоціація міст України оголошує конкурс на фінансування короткострокових гендерних ініціатив» Асоціація міст України (АМУ) в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Дедлайн - 1 червня 2017 р включно.

Головною метою конкурсу є сприяння участі жінок у місцевому економічному розвитку шляхом реалізації короткострокових ініціатив в містах-членах АМУ у співпраці органів місцевого самоврядування з неурядовими організаціями та/або підприємництвом, спрямованих на досягнення конкретних результатів щодо підвищення активності жінок в економічному житті громад та/або в процесі прийняття рішень на місцевому рівні.

Ініціативи, яким надаватиметься фінансова підтримка, мають сприяти реалізації, принаймні, одного з зазначених нижче завдань:

розбудові місцевого потенціалу, пов’язаного з участю жінок у місцевому економічному розвитку;
усуненню дискримінації за ознакою статі на ринку праці;
розширенню економічних можливостей ... Читати далі »
Категория: Економічний блог. | Просмотров: 62 | Добавил: ekonomiksem | Дата: 29.05.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Премії до 50 000 євро для молодих підприємців» «Премія Юних Підприємців Uniliver» відкрита для подачі заявок для підтримки і відзначення молоді з усього світу за існуючі ініціативи, продукти або послуги, які вирішують деякі з найбільших проблем стійкості планети.

Дедлайн: 30 червня 2017 року

Розмір нагороди: до 50 000 євро

У 2017 році серед молодих підприємців визнають до восьми переможців. Два фіналіста в кожному з чотирьох пріоритетних напрямів будуть відібрані з процесу відео-інтерв’ю і запрошені в Кембридж, де вони будуть працювати з різними експертами Кембриджського університету.

Пріоритетні напрямки:

Сільське господарство
Можливості для жінок
Відходи
Питна вода
Нагорода:

– Переможець призу “HRH The Prince of Wales Young Sustainability Entrepreneur Prize” отримає грошовий приз у € 50,000 і підтримку з урахуванням його конкретних потреб протягом 12 місяців.

– Переможці наступної категорії отримають грошову винагороду в
€ 10,000 і підтримку з урахуванням їх конкретних потреб протягом 12 міс ... Читати далі »
Категория: Економічний блог. | Просмотров: 75 | Добавил: ekonomiksem | Дата: 29.05.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Стипендії для навчання в університетах Японії» Японське Міністерство освіти, культури, спорту, науки і технологій (MEXT) пропонує стипендії для іноземних студентів, які бажають здобути післядипломну освіту або навчатися на аспірантурі. Стипендія покриває вартість посібника, витрати на проїзд у та з Японії, плату за навчання, а також додаткову щомісячну фінансову допомогу.

Дедлайн - 23 червня 2017 р.

Детальніше: http://gurt.org.ua/news/grants/38600/
Категория: Економічний блог. | Просмотров: 68 | Добавил: ekonomiksem | Дата: 29.05.2017 | Комментарии (0)

Пошук


Наша Україна
Единая страна

Реклама
авторемонт -->

Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архив записівНаше опитування
В каких социальных сетях вы зарегистрированы ???
Всього відповідей: 70

Наша кнопка
Мы будем очень благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своем сайте
Семеновка - наш город!Код информера новостей

Друзі сайту

Сайт 1-В класу школи № 1 м. Чернігова Історія Чернігівської землі
Професійний фотограф у Чернігові
Сайт о Новгороде-Северском НЕофіційна сторінка м. Бобровиця
Козелецький соціально – інформаційний портал Відділ освіти Семенівської РДА
городок Десна в Черниговской области Жизнь в Ивановке - Интересно знать
Семенівський клуб хортингу Древній Любеч
Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина

Хмарка Фото

Свята сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Законодавство
Законодавство України
 • Конституція України
 • Цивільний кодекс України
 • Господарський кодекс України
 • Земельный кодекс України
 • Митний кодекс Україны
 • Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування

 • Хмарка тегів

  Програма TV

  Copyright MyCorp © 2017 Хостинг від uCoz


  Розділи нашого сайту
  - НОВИНИ -
  Новини Семенівщини
  Семенівщина спортивна
  Наш ексклюзив
  Новини звідусіль
  Інше
  Навколо нас
  - БЛОГИ -
  Инфраструктура
  Блог голови Семенівської РДА.
  Економічний блог.
  Блог освіти району
  Блог юридичних служб.
  Семенівський районний центр зайнятості.
  Блог правоохоронців
  Прикордоння
  Блог усіх небайдужих
  Життя видатних людей
  Духовне виховання
  А чи знаєте Ви?
  Людям про людей
  Як це було ...
  З глибин серця...
  - ОГОЛОШЕННЯ -
  Автомобілі
  Бізнес, співпраця
  Побутові товари
  Для офісу
  Комп'ютеры
  Лісова промисловість
  Метали
  Нафта, газ, вугілля
  Продукти харчування
  Промислове обладнання
  Інші товари
  Зв'язок та телекомунікації
  Будівництво
  Послуги у різних сферах
  Різне
  Нерухомість
  Анонси подій
  Робота
  - ЦІКАВЕ -
  Фотоальбоми
  Транспорт
  Туристам
  Форум
  Зв'язок
  Відео  Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
  Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
  Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
  *** *** ***

  Щоб додати необхідна авторизація
  Облако фоток
  Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
  QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов
  Переглянути свіжі коментарі
  semenovka написал:
  Ой. А почему в Чернигове? Почему не Мукачево? Винница? Лос-анжнлес? Или как обычно, надо?

  SPALETTI написал:
  Родная улица ))))

  SPALETTI написал:
  Золотой фонд семеновского футбола ! Ребятки, так держать smile

  semenovka написал:
  Этого следовало ожидать, от водител "ГАЗа". Жаль что ребенка, столб веселее.

  Материал: До уваги!
  ekonomiksem написал:
  До уваги всіх зацікавлених осіб! 
  Початок семінару переноситься на 11:00 годину!