. ОНОВЛЕНЕ «СОНЕЧКО» ЗАСЯЯЛО ДЛЯ МАЛЕЧІ СЕМЕНІВЩИНИ (+ФОТО) - 3 Червня 2016 - Семенівка-наше місто! / Семеновка-наш город!
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Вівторок, 19.10.2021, 14:04
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS


Меню сайту

Додати новину на сайт semenovka.at.uaФорма входу

Категорії розділу
Новини краю [1156]
Семенівщина спортивна [304]
Наш ексклюзив [108]
Новини звідусіль [104]
Інше [65]
Навколо нас [18]
Газета "Гарт" про наш край [31]

СЕМЕНІВКА
СЕМЕНІВКА - НАШЕ МІСТО, Семенівка, місто Семенівка

РЕКЛАМА
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ Особистий кабінет для побутових споживачів ПАТ Чернігівобленерго

Прогноз погоди

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:


Група у ВК
--> Семенівське земляцтво

Facebook

Міні-чат
Вызов мини-чата - в правом нижнем углу сайта

Онлайн-РАДІО

Гороскоп
Loading...

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Наши: 0


[ Хто нас сьогодні відвідав ]
Проверка тИЦ и PR Рейтинг@Mail.ru


Главная » 2016 » Червень » 3 » ОНОВЛЕНЕ «СОНЕЧКО» ЗАСЯЯЛО ДЛЯ МАЛЕЧІ СЕМЕНІВЩИНИ (+ФОТО)
09:30
ОНОВЛЕНЕ «СОНЕЧКО» ЗАСЯЯЛО ДЛЯ МАЛЕЧІ СЕМЕНІВЩИНИ (+ФОТО)

Другого червня 2016 р. в місті Семенівка відбулися урочистості з нагоди завершення проекту «Реконструкція дошкільного навчального закладу (яслі-садок) № 6 «Сонечко» комбінованого  типу Семенівської міської ради Чернігівської області.

   

Участь у відкритті реконструйованого дитячого садочка «Сонечко» взяли – заступник  голови Чернігівської обласної держадміністрації Сергієнко Сергій Федорович, координатор проекту ЄС ПРООН  МРГ-3 в Чернігівській області Сила Владислав Григорович та заступник керівника Програми ЄС ПРООН в Україні Коломиєць Микола Володимирович, помічник народного депутата України Анатолія Сергійовича Євлахова  Владіслав Іванович Мозговий, керівник підприємства «Востокбудмонтаж», яке проводило будівельні роботи по реконструкції «Сонечка» Павло Станіславович Трубенок, заступник начальника Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА Ковальчук Наталія Михайлівна, голова Семенівської ОДА Сергій Іванович Деденко, голова Семенівської районної ради Василь Васильович Малкович, Семенівський міський голова Олександр Федорович Бичков, сільські голови Карповицької та Жовтневої сільських рад – Горова Любов Миколаївна та Самойленко Роман Вікторович, Тринога Любов Олександрівна -  завідуюча дитячим садочком «Сонечко», працівники та вихованці дитсадка «Сонечко», батьки дошкільнят, працівники та депутати Семенівської міської ради, жителі Семенівки, депутат обласної ради Володимир Петрович Лобосок, представники обласних та районних засобів масової інформації.

 

 

Під час урочистих заходів почесні гості виступили з промовами, урочисто перерізали символічну стрічку, ознайомилися з роботою відреставрованого та оновленого дитячого садочка «Сонечко», побули в приміщеннях дитячих груп, у новому  спортивному залі. Присутні гості подарували дітям, які виховуються в «Сонечку», великий набір чудових дитячих іграшок.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зі словами вдячності на адресу керівництва Чернігівської ОДА, народного депутата України А.С.Євлахова, керівника Проекту ЄС/ПРООН МРГ-3, будівельників та УКБ ОДА виступили голова Семенівської РДА С. І. Деденко, Семенівський міський голова О. Ф. Бичков, завідуюча дитсадка «Сонечко» Л. О. Тринога, представник батьків вихованців дитсадка М. Б. Мирошнік та самі дошкільнята.

 

 

 

 

 

 

Нагадаємо, що реконструкція ДНЗ тривала з листопада 2015 р. по квітень 2016 р. За цей час проведено зовнішнє утеплення, реконструкція частини будівлі під спортивну залу, проведено заміну внутрішньо будинкової системи опалення а також чимало фасадних робіт.

 

 

 

Більше фото - у фотоальбомі спільноти "Семенівське земляцтво"

 

Про етапи реалізації проекту Семенівської міської ради «Реконструкція дошкільного навчального закладу (яслі-садок) № 6 «Сонечко» комбінованого типу Семенівської міської ради Чернігівської області» розповідає Семенівський міський голова Олександр Бичков

 

        

1. Дитячий садок № 6 «Сонечко» розташований за адресою: місто Семенівка, вулиця Богдана Хмельницького, № 10.  Дитсадок – комунальна власність Семенівської міської ради. Будівля дитячого садка «Сонечко» була побудована та введена в експлуатацію у 1986 році. В дитячому садку «Сонечко» виховується 240 дітей дошкільного віку, працює 12 груп. Трудовий колектив дитсадка – 70 працівників, з яких 31 педагогічних працівників та 39 технічного персоналу.

 

2. Дитячий садок пропрацював без капітального ремонту 29 років. Потребувала заміни внутрішньо будинкова система опалення дитсадка. Потрібно було утеплити будівлю, замінити вікна, двері. В аварійній частині будівлі дитсадка, де був розташований басейн, потрібно було зробити капремонт, утеплення, дах, переобладнати під спортзал.

 

3. 80% видаткової частини бюджету Семенівської міської ради витрачається на утримання 3-х міських дитячих садків. 90% всіх бюджетних коштів, які витрачаються на міські дитсадки, йде на оплату захищених статей видатків – зарплату, ком послуги, оплату дитячого харчування.

 

4. Для залучення коштів на проведення капремонту та реконструкції будівлі дитсадку «Сонечко», з державного бюджету України, або з інших джерел, Семенівська міська рада в 2009 – 2013 роках виділила кошти з бюджету розвитку міського бюджету на замовлення та виготовлення проектно-кошторисної документації ДП «Чернігівводземпроект» на проведення реконструкції дитсадку «Сонечко», щорічно проводилася переоцінка вартості робіт, передбачених проектом. Тільки в 2014 – 2015 роках документація міською радою три рази перероблялася. Сумарно в розробку та переробку проектно-кошторисної документації Семенівською міською радою в 2009 – 2015 роках було вкладено біля 200000 гривень. Станом на 1 листопада 2015 року вартість всіх видів робіт з реконструкції «Сонечка», передбачених проектом, складала 8 мільйонів 800 тисяч гривень

 

5. Протягом 2010 – 2015 років  міська рада намагалася залучити кошти для реалізації проекту по реконструкції «Сонечка» з державного бюджету України, 0грантові кошти міжнародних організацій – не виходило. У серпні 2014 року міська рада для залучення коштів на реконструкцію «Сонечка» подала документи і взяла участь у обласному відбірковому етапі конкурсу по підтримці проектів, спрямованих на добровільну співпрацю територіальних громад, який підтримував Мінрегіон України та Проект Європейського Союзу та Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – 3».

 

6. Сутність проекту співпраці територіальних громад Семенівки, Карпович та Жовтневого по реконструкції Семенівського дитсадка «Сонечко» для отримання спільної користі полягає в тому, що після спільної участі в реконструкції «Сонечка», міський дитячий садок прийме на виховання дітей дошкільного віку з населених пунктів Жовтневої (Янжулівської) та Карповицької сільських рад, які не мають власних дитсадків на тих же умовах, що і дітей з Семенівки.

Довідково – в 2015 році утримання однієї дитини в «Сонечку» в рік міському бюджету коштувало 14000 гривень.

 

7. Для реалізації проекту співпраці в листопаді 2014  - квітні  2015 року проходила процедура ініціювання, обговорення, підготовки договору про добровільне співробітництво 3-х громад. 9 квітня 2015 року було укладено «Угоду про співробітництво між Семенівською міською, Карповицькою та Жовтневою сільськими радами по реконструкції дитсадка «Сонечко» в місті Семенівка». Ця Угода була направлена міською радою до Міністерства регіонального розвитку житлово-комунального господарства та будівництва України (Мінрегіон України), 18 квітня Мінрегіоном Угода була зареєстрована. Це надало можливість отримати кошти на реконструкцію «Сонечка» з Державного Фонду Регіонального Розвитку України та фінансову підтримку Програми Європейського Союзу  та Програми Розвитку Організації Об’єднаних Націй «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – 3» на законодавчо визначених умовах обов’язкового спів фінансування реалізації проекту з боку Семенівської міської ради ( в обсязі не менше 10% від суми коштів, виділених з ДФРР та не менше 20% від суми, виділеної Проектом ЄС/ПРООН МРГ-3. крім того, 5% від суми виділеної ЄС/ПРООН повинні були назбирати представники Семенівської, Карповицької та Жовтневої громад від жителів та спонсорів.

 

8. Протягом серпня 2014 – квітня 2015 року учасниками проекту, представництвом Проекту ЄС/ПРООН в Чернігівській області, представниками Мінрегіонбуду України, Чернігівської облдержадміністрації та облради, було проведено безліч нарад, навчань, координаційних дій по реалізації проекту. Керівництво Семенівської райдержадміністрації та райради в зв’язку з реалізацією на території Семенівського району пілотного проекту, уклало угоду про співробітництво з Програмою ЄС/ПРООН МРГ-3.

 

9. Для забезпечення співфінансування реалізації проекту по реконструкції «Сонечка» в 2015 році  Семенівською міською радою було виділено з міського бюджету 780000 гривень за рахунок перевиконання плану по надходженням коштів до міського бюджету,  та за рахунок заощадження витрат міського бюджету по іншим напрямкам діяльності міської ради. Без коштів, виділених на співфінансування з міського бюджету, грошей з держбюджету та від ЄС/ПРООН на реконструкцію «Сонечка» не дали б і реконструкція була б неможлива.

 

10. З Державного Фонду Регіонального Розвитку України (ДФРР) на реконструкцію «Сонечка», на прохання Семенівської міської ради, підтримане районною та обласною державними адміністраціями, Мінрегіоном України та Народним депутатом України А.С.Євлаховим в 2015 році спочатку було виділено 2900000 гривень, потім, в грудні 2015 року ще 1200000 гривень. Це дало можливість провести реконструкцію «Сонечка» в повному обсязі, виконати за 1 рік роботи, які спочатку планувалося профінансувати в 2 етапи – в 20015 та в 2016 роках.

 

11.  Програма ЄС/ПРООН МРГ-3 профінансувала 75% вартості субпроекту по заміні вікон в основній будівлі дитсадку на склопакети та часткову реконструкцію  елементів даху дитсадку (обшивка металопрофілем теремків на даху). Це склало 714000 гривень.

 

12. Жителі Семенівки, частина батьків вихованців дитсадку, працівників дитсадку, міської ради, райдержадміністрації назбирали 12 тисяч гривень людських коштів. 20000 гривень до громадської організації «Дитсадок «Сонечко», на прохання міської ради, перерахувало товариство «Семенівка – Агро» (керівник Гайовий О.В.), 15000 гривень, на прохання райдержадміністрації, виділив депутат обласної ради В.П. Лобосок, 5000 гривень на прохання дитсадку виділив депутат районної ради С.В. Романчук, по одній – дві тисячі гривень перерахували деякі підприємці Семенівки. Разом на рахунок громадської організації «Дитсадок «Сонечко» надійшло 60000 гривень. Без цих коштів реалізація проекту була б теж неможлива. Бо умови виділення коштів ЄС/ПРООН передбачає обов’язкові 5% співфінансування  з боку громади, де реалізується проект.

 

13. Підготовка до реалізації проекту, проведення безлічі узгоджень, коректив, різних процедур, тендерних закупівель тривало з серпня 2014 по 1 листопада 2015 року. Декілька разів проект по різним причинам був на межі зриву. Але завдяки зусиллям багатьох людей різних статусів, посад і професій все получилося  і з 1 листопада розпочалися будівельні роботи по реконструкції «Сонечка».

 

14. Підрядною організацією, яка виконувала реконструкцію «Сонечка» УКБ Чернігівської ОДА визначило підприємство «Востокбудмонтаж» з міста Чернігова (керівник П.С.Трубенок). згідно проектно-кошторисної документації роботи по реконструкції «Сонечка» були розраховані на 6 місяців. Майже так воно і вийшло. Роботи розпочалися 1 листопада 2015 року і були завершені в квітні 2016 року. Технадзор за ходом реконструкції здійснювали спеціалісти УКБ Чернігівської ОДА, УКБ проводило і розрахунки за виконані роботи (переважну більшість).

 

15. При проведенні реконструкції «Сонечка» були виконані такі будівельні роботи:

- проведено зовнішнє утеплення 1800 кв. м. стін основної будівлі дитсадка 10-ти сантиметровою мінеральною ватою, ззовні обшитою сучасним металевим профілем товщиною 0,8 міліметрів;

- замінено 120 вікон основної будівлі на склопакети;

- повністю замінено всю внутрішньо будинкову систему опалення основної будівлі дитсадка;

- в усіх приміщеннях першого поверху облаштовано систему «тепла підлога»;

- встановлені сучасні батареї «Корадо», з індивідуальними терморегуляторами на кожній з 150 батарей;

- проведено реконструкцію аварійної частини будівлі дитсадку, де колись був басейн під спортивний зал для дітей та перехід з основної будівлі до спортзалу, загальною площею 180 метрів квадратних;

- облаштовано спортзал. Проведено зовнішнє утеплення стін спортзалу та переходу загальною площею більше 1000 кв. м. теплоізолюючою плиткою «Батид»;

- наведено шатровий дах, покритий металочерепицею над спортзалом тп переходом. Замінено більше 20 вікон цієї частини будівлі дитсадка на склопакети;

- замінено біля 30 зовнішніх та внутрішніх дверей. Облаштовано 6 ганків.

 

Біля спортзалу облаштовано санвузли, кабінети для персоналу, завезені меблі для роздягалень, кабінету, сантехніка. Облаштовано системи водопостачання, каналізації, вентиляції, опалення, освітлення цієї частини будівлі.

 

 

16. Реалізація проекту «Реконструкція дитсадка «Сонечко» стала можливою завдяки участі і підтримки проекту Семенівської міської ради та багатьох людей, які займають різні посади. Від імені Семенівської міської ради хочу подякувати всім причетним, до проведення реконструкції дитячого садка «Сонечко», людям: Кулічу Валерію Петровичу – голові Чернігівської обласної державної адміністрації, Сахневичу Леоніду Володимировичі – першому заступнику голови Чернігівської облдержадміністрації, Євлахову Анатолію Сергійовичу – народному депутату України, Ахмедову Ротану Ротановичу – помічнику народного депутата, Євтушенко Лідії Григорівні – заступнику начальника департаменту Міністерства Регіонального розвитку, житлово-комунального господарства та будівництва України; керівнику проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку Об'єднаних Націй «Місцевий розвиток орієнтований на громаду -3; Рудич Олені Степанівні, Силі Владиславу Григоровичу, Коломийцю Миколі Володимировичу.

 

 

Моїм колегам – працівникам Семенівської міської ради – Пинько Максиму Павловичу, Єрмолаєву Олексію Олександровичу та депутатам Семенівської міської ради минулого скликання. Голові Карповицької сільської ради Горовій Любові Миколаївні та депутатам Карповицької сільської ради минулого скликання, виконуючій обов'язки  сільського голови Жовтневої сільської ради (2014-2015 рр.) Глум Оксані Іванівні та депутатам минулого скликання Жовтневої сільської ради, Тринозі Любов Олександрівні – завідуючій дитсадком «Сонечко», голові громадської організації «Дитсадок «Сонечко», членам громадської організації «Дитсадок «Сонечко», працівникам дитячого садочку, всім людям, які перерахували особисті кошти на рахунок громадської організації для реконструкції «Сонечка», голові Семенівської райдержадміністрації Сергію Івановичу Деденко, його першому заступнику Чернишу Станіславу Валентиновичу, голові Семенівської районної ради Василю Васильовичу Малковичу, начальнику аналітичного відділу Чернігівської обласної ради Падижінській Лоліті Володимирівні, першому заступнику начальника департаменту житлово-комунального господарства Чернігівської ОДА Ситнику Сергію Миколайовичу, начальнику управління  капітального будівництва Чернігівської ОДА  Шкуріній Людмилі Григорівні та її першому заступнику Шуману Андрію Петровичу. Проектантам ДП «Чернігівводземпроект» та директору цієї організації Клименко Анатолію Семеновичу, працівникам підрядної організації, яка виконувала всі будівельно-ремонтні  роботи по реконструкції «Сонечка» ПП «Востокбудмонтаж» (м. Чернігів) та  керівнику організації Павлу Станіславовичу. Працівникам, які здійснювали технічний та авторський надзор за ходом робіт з реконструкції «Сонечка», редактору газети «Життя Семенівщини» Дикій Катерині Олександрівні та адміністратору сайту «Семенівка наше місто» Шабаліну Олександру Вікторовичу, які надавали інформаційну підтримку реалізації проекту та реконструкції «Сонечка».

 

 

Щиро дякую всім людям, чиїми спільними зусиллями проведено реконструкцію дитсадка «Сонечко», зроблена добра справа для жителів Семенівки та Семенівщини.

 

 

О. Ф. БИЧКОВ,

міський голова.

 

 
Сподобалася новина - поділися нею в соціальних мережах.


Приглашаем принять участие в опросах нашего сайта


Категория: Новини краю | Просмотров: 1335 | Добавил: shabalin74 | Теги: відкриття садка, Семенівка, ДНЗ Сонечко | Рейтинг: 5.0/1

ЧИТАЙТЕ ЕЩЕ НОВОСТИ НА НАШЕМ САЙТЕ:

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук


Наша Україна
Единая страна

Реклама
авторемонт -->

Календар
«  Червень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Архив записівНаше опитування
Какими боковыми блоками (виджетами) на сайте Вы пользуетесь?
Всього відповідей: 22

Наша кнопка
Мы будем очень благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своем сайте
Семеновка - наш город!Код информера новостей

Друзі сайту

Сайт 1-В класу школи № 1 м. Чернігова Історія Чернігівської землі
Професійний фотограф у Чернігові
Сайт о Новгороде-Северском НЕофіційна сторінка м. Бобровиця
Козелецький соціально – інформаційний портал Відділ освіти Семенівської РДА
городок Десна в Черниговской области Жизнь в Ивановке - Интересно знать
Семенівський клуб хортингу Древній Любеч
Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина

Хмарка Фото

Свята сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Законодавство
Законодавство України
 • Конституція України
 • Цивільний кодекс України
 • Господарський кодекс України
 • Земельный кодекс України
 • Митний кодекс Україны
 • Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування

 • Хмарка тегів

  Програма TV

  Copyright MyCorp © 2021 Хостинг від uCoz


  Розділи нашого сайту
  - НОВИНИ -
  Новини краю
  Семенівщина спортивна
  Наш ексклюзив
  Новини звідусіль
  Інше
  Навколо нас
  Газета "Гарт" про наш край
  - БЛОГИ -
  Инфраструктура
  Блог голови Семенівської РДА.
  Економічний блог.
  Блог освіти району
  Блог юридичних служб.
  Семенівський районний центр зайнятості.
  Блог правоохоронців
  Прикордоння
  Блог усіх небайдужих
  Життя видатних людей
  Духовне виховання
  А чи знаєте Ви?
  Людям про людей
  Як це було ...
  З глибин серця...
  - ОГОЛОШЕННЯ -
  Автомобілі
  Бізнес, співпраця
  Побутові товари
  Для офісу
  Комп'ютеры
  Лісова промисловість
  Метали
  Нафта, газ, вугілля
  Продукти харчування
  Промислове обладнання
  Інші товари
  Зв'язок та телекомунікації
  Будівництво
  Послуги у різних сферах
  Різне
  Нерухомість
  Анонси подій
  Робота
  - ЦІКАВЕ -
  Фотоальбоми
  Транспорт
  Туристам
  Форум
  Зв'язок
  Відео  Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
  Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
  Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
  *** *** ***

  Щоб додати необхідна авторизація
  Облако фоток
  Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
  QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов
  Переглянути свіжі коментарі
  vvvaaannnooo999999 написал:
  Добрый день! искал насос в частный дом для скважины и нашёл хороший выбор и цены в магазине Santehmart https://santehm

  vvvaaannnooo999999 написал:
  https://santehmart.com.ua/nasosnoe-oborudovanie/glubinny-nasosy-dlya-skvazhin

  Материал: Фотография 1
  Rocker написал:
  Я еще смутно помню эту церковь. Мне тогда было года 3. Небольшое уточнение, церковь стояла на углу "Дарвина" и 
  "Советской"

  9953 написал:
  https://shopavto.com/vykup-avto-chernigov/
  Наш Сайт, або по телефону 0505450081

  zirkavnebi13 написал:
  Огромное спасибо за воспоминание!