. обменник крипты - Форум
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Четвер, 25.04.2024, 23:10
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS






[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: semenovka, Коренной  
Форум » Увлечения » Компьютеры » обменник крипты
обменник крипты
zoyobaxenДата: Понеділок, 11.03.2019, 17:05 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 43
Статус: Offline
Почему не могут придумать автоматической конвертации на биткоин проектах, пока дойдут деньги до нужного кошелька, столько денег приходится отдать на комиссии
 
kamaleevbДата: Понеділок, 11.03.2019, 17:09 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 63
Статус: Offline
А вы думаете, если будет прямая транзакция, можно будет на этом экономить? Тут сама система такая, которая требует много операций, отсюда и проценты огромны. Действительно иногда руки опускаются, когда приходится отдавать не за что проценты, при чем заработанные
 
samiravicaДата: Понеділок, 11.03.2019, 17:12 | Повідомлення # 3
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 71
Статус: Offline
Проще иметь биткоин кошелек, который позволяет внутри себя конвентировать на любую криптовалюту, что позволяет экономить. Я сам не стараюсь выводить деньги, беру только проценты, всю основу держу в биткоине чтоб не гонять туда-сюда
 
vamirserakДата: Понеділок, 11.03.2019, 17:17 | Повідомлення # 4
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 50
Статус: Offline
У меня такое ощущение, что мы говорим о разных вещах, так как можно видеть как развита на сегодняшний день деятельность в области криптовалюты, при чем есть масса инструментов на чем можно заработать, не маловажный факт, кстати.. По обменникам тоже все просто, те кто плотно работает по крипте, разумеется обостряет на это внимание. Есть топовые обменники, исходя из актуальности и отзывов, которые предлагают выгодные предложения https://100btc.kiev.ua/
 
alex85udalovДата: Четвер, 10.06.2021, 08:59 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 190
Статус: Offline
Если если трудности в подборе обменника, то советую обратить внимание на профессиональный, в котором все автоматически и надежно. Выделить в первую очередь могу лимиты, а также здесь https://btcbit.net/ru удобство обмена, особенно на фоне комиссии и курса. Рекомендую, проверенный сотнями процессов, плюс есть высокий уровень надежности.
 
andrej123gorinДата: Четвер, 23.12.2021, 12:20 | Повідомлення # 6
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 125
Статус: Offline
Я криптой не занимаюсь, но деньги меняю часто. Обычно это делаю через этот портал https://www.bestchange.ru/
 
lilalil1986Дата: Неділя, 20.11.2022, 20:47 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 35
Статус: Offline
Привет! Где еще можно выгодно обменять биткоин?
 
isomova03Дата: Неділя, 20.11.2022, 20:50 | Повідомлення # 8
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
[quote=lilalil1986;21871]Привет! Где еще можно выгодно обменять биткоин?[/quote]
Добрый день! Очень важно иметь под рукой надежный криптообменник, если работаешь с криптовалютой. Поэтому от себя рекомендую менять тут https://eezy.cash/exchange-usdttrc-to-cashusd-ua/ Здесь и курс всегда выше, и условия обмена выгодные. Почитайте всю информацию на сайте и примите решение. Я работаю тут давно, всегда в плюсе.
 
vladvachenko1985Дата: Середа, 22.11.2023, 11:26 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 30
Статус: Offline
Можу запропонувати вам завітати на сторінки корисного порталу, завдяки якому я зареєструвався на надійній криптобіржі Bybit (Spot) https://zhzh.info/publ/9-1-0-18284 для купівлі та обміну криптовалюти. Із кожним роком токени стають все популярнішими, тому я вирішив інвестувати в них свої кошти. Коли ціна PancakeSwap виросте, я зможу вигідно продати крипту, заробивши на різниці курсів.
 
Форум » Увлечения » Компьютеры » обменник крипты
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Хостинг від uCoz


Розділи нашого сайту
- НОВИНИ -
Новини краю
Семенівщина спортивна
Наш ексклюзив
Новини звідусіль
Інше
Навколо нас
Газета "Гарт" про наш край
- БЛОГИ -
Инфраструктура
Блог голови Семенівської РДА.
Економічний блог.
Блог освіти району
Блог юридичних служб.
Семенівський районний центр зайнятості.
Блог правоохоронців
Прикордоння
Блог усіх небайдужих
Життя видатних людей
Духовне виховання
А чи знаєте Ви?
Людям про людей
Як це було ...
З глибин серця...
- ОГОЛОШЕННЯ -
Автомобілі
Бізнес, співпраця
Побутові товари
Для офісу
Комп'ютеры
Лісова промисловість
Метали
Нафта, газ, вугілля
Продукти харчування
Промислове обладнання
Інші товари
Зв'язок та телекомунікації
Будівництво
Послуги у різних сферах
Різне
Нерухомість
Анонси подій
Робота
- ЦІКАВЕ -
Фотоальбоми
Транспорт
Туристам
Форум
Зв'язок
Відео



Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
*** *** ***

Щоб додати необхідна авторизація
Облако фоток
Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов




Переглянути свіжі коментарі
vomeso9896 написал:
Травень - ідеальний час для початку пошуків з
От: Vaasiliy На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те
Дата: 29.01.2024

-->
Vaasiliy написал:
На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те

dunducatti написал:
День Святого Валентина — это поистине особенный и романтический праздник, наполненный любовью и вниманием. Если вы планируете устроить веселую вечерин

oscar82x4 написал:
Справді, іноді варто розглядати різноманітні варіанти, і найпростіший шлях може виявитися найефективнішим. Наприклад, ми витратили багато часу, ходячи

oscar82x4 написал:
Лично я выбираю брать в проверенных местах в которых точно будет качественный кофе, а не пыль с дорог по которым возили кофе. и для себя я решил брать