. очки или линзы - Форум
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Четвер, 18.04.2024, 22:11
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS






[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: semenovka  
Форум » Отдых » Полезные советы » очки или линзы
очки или линзы
grusakpavelДата: Вівторок, 09.07.2019, 16:17 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 67
Статус: Offline
Врач прописал очки носить за работой с компьютером, думаю вместо них купить очки, есть какая то разница по эффекту?
 
kamaleevbДата: Вівторок, 09.07.2019, 22:32 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 63
Статус: Offline
Если только за роботой у компьютера, то почему заморачиваться. Я сам себе купил специальные очки, ничем не напрягает по сути.
 
samiravicaДата: Середа, 10.07.2019, 12:24 | Повідомлення # 3
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 71
Статус: Offline
Есть не только по эффекту, но и по удобству, я сперва вообще не мог привыкнуть к линзам, пока по совету не обратился в Очков нет по ул. Ленинская Слобода 19, БЦ Омега Плаза, в помещении аптеки "Плениа" , отличного качества, да и сами специалисты компетентны в своей сфере, знают что подойдет ..
 
livshithjanДата: Понеділок, 29.07.2019, 15:41 | Повідомлення # 4
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 102
Статус: Offline
[quote=grusakpavel;3643]Врач прописал очки носить за работой с компьютером, думаю вместо них купить очки, есть какая то разница по эффекту?[/quote]

Вы имеете ввиду вместо защитных очков для глаз использовать очки с диоптриями?
Если у вас уже есть проблема со зрением и требуется коррекция очками, то так и нужно будет делать. Подобрать очки сможете в https://vostok-optics.com/
Попробуйте узнать, может есть какие-то комбинированные очки, чтобы и с диоптриями и для работы за ПК.
 
АнтонМетаДата: П`ятниця, 18.12.2020, 23:28 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 17
Статус: Offline
очки. На линзы может быть аллергическая реакия
 
suttonrosaline67Дата: Неділя, 12.09.2021, 20:03 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Статус: Offline
Я вот тоже много работаю за компьютером, и поэтому брала просто специальные очки, для работы. Главное подобрать удобную оправу, и вы их даже замечать не будете. Я все покупала в интернет магазине https://luxoptica.ua/ , тут широкий ассортимент, качественных оправ, по вполне адекватным ценам, линзы тоже тут есть в наличии, и все от хороших производителей.
 
kirabessonova2021Дата: П`ятниця, 17.09.2021, 12:18 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 29
Статус: Offline
О покупе линз стоит задуматься только если они вам нужны для постоянного ношения. Если одевать только при работе за компьютером, то купить только очки, этого будет достаточно.
 
viktorbilenkuДата: Середа, 29.09.2021, 19:08 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Статус: Offline
Очками удобнее пользоваться.
 
orarita23Дата: Середа, 30.03.2022, 21:53 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 24
Статус: Offline
Ось теж почалися проблеми у друга із зором. Виявили катаракту, і ось зараз у пошуках нормального спеціаліста та самої клініки. Знайшов в інтернеті цю клініку http://lvivmedicalcenter.com/services/ophthalmology/ лікування катаракти в ній теж роблять. Але хочу дізнатися у вас, можливо, хто був або є їх клієнтом, і може безпосередньо поділитися відгуками про фахівців
 
olegivantsov77Дата: Середа, 21.06.2023, 23:41 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 19
Статус: Offline
Конечно, если есть проблемы со зрением и вам прописали очки, то все таки стоит их и носить, чтобы зрение не стало ещё хуже. Посоветую вам надежный магазин https://odosoptika.com.ua/product-category/astigmaticheskie-ochki/ в котором предоставлен огромный ассортимент выбора товара, где вы можете проконсультироваться и по рецепту подобрать идеальную оправу и линзы. Качество супер, я и сам сотрудничал с ними, то мне все подошло.
 
Форум » Отдых » Полезные советы » очки или линзы
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Хостинг від uCoz


Розділи нашого сайту
- НОВИНИ -
Новини краю
Семенівщина спортивна
Наш ексклюзив
Новини звідусіль
Інше
Навколо нас
Газета "Гарт" про наш край
- БЛОГИ -
Инфраструктура
Блог голови Семенівської РДА.
Економічний блог.
Блог освіти району
Блог юридичних служб.
Семенівський районний центр зайнятості.
Блог правоохоронців
Прикордоння
Блог усіх небайдужих
Життя видатних людей
Духовне виховання
А чи знаєте Ви?
Людям про людей
Як це було ...
З глибин серця...
- ОГОЛОШЕННЯ -
Автомобілі
Бізнес, співпраця
Побутові товари
Для офісу
Комп'ютеры
Лісова промисловість
Метали
Нафта, газ, вугілля
Продукти харчування
Промислове обладнання
Інші товари
Зв'язок та телекомунікації
Будівництво
Послуги у різних сферах
Різне
Нерухомість
Анонси подій
Робота
- ЦІКАВЕ -
Фотоальбоми
Транспорт
Туристам
Форум
Зв'язок
Відео



Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
*** *** ***

Щоб додати необхідна авторизація
Облако фоток
Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов




Переглянути свіжі коментарі
vomeso9896 написал:
Травень - ідеальний час для початку пошуків з
От: Vaasiliy На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те
Дата: 29.01.2024

-->
Vaasiliy написал:
На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те

dunducatti написал:
День Святого Валентина — это поистине особенный и романтический праздник, наполненный любовью и вниманием. Если вы планируете устроить веселую вечерин

oscar82x4 написал:
Справді, іноді варто розглядати різноманітні варіанти, і найпростіший шлях може виявитися найефективнішим. Наприклад, ми витратили багато часу, ходячи

oscar82x4 написал:
Лично я выбираю брать в проверенных местах в которых точно будет качественный кофе, а не пыль с дорог по которым возили кофе. и для себя я решил брать