. СЕМЕНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРО БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ - 23 Травня 2017 - Семенівка-наше місто! / Семеновка-наш город!
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Субота, 01.04.2023, 19:51
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS


Меню сайту

Додати новину на сайт semenovka.at.uaФорма входу

Категорії розділу
Новини краю [1156]
Семенівщина спортивна [304]
Наш ексклюзив [108]
Новини звідусіль [104]
Інше [65]
Навколо нас [18]
Газета "Гарт" про наш край [31]

СЕМЕНІВКА
СЕМЕНІВКА - НАШЕ МІСТО, Семенівка, місто Семенівка

РЕКЛАМА
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ Особистий кабінет для побутових споживачів ПАТ Чернігівобленерго

Прогноз погоди

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:


Група у ВК
--> Семенівське земляцтво

Facebook

Міні-чат
Вызов мини-чата - в правом нижнем углу сайта

Онлайн-РАДІО

Гороскоп
Loading...

СтатистикаОнлайн всього: 7
Гостей: 7
Наши: 0


[ Хто нас сьогодні відвідав ]
Проверка тИЦ и PR Рейтинг@Mail.ru


Главная » 2017 » Травень » 23 » СЕМЕНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРО БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ
16:38
СЕМЕНІВСЬКА МІСЬКА РАДА ПРО БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ

Про створення Семенівської громади, встановлення глибинного насосу на артезіанській свердловині, будівництво нового тротуару по вул. Б. Хмельницького, будівництво нового павільйону на ринку, вуличне освітлення та інші роботи з благоустрою містечка – читайте у цьому інформаційному матеріалі, яким поділився міський голова м. Семенівка Олександр Бичков.

 

***   ***   ***

 

Робота по створенню Семенівської громади триває.

 

22 травня в районному будинку культури міська рада провела громадське обговорення проекту рішення міської ради “Про схвалення проекту рішення Семенівської міської ради “Про добровільне об’єднання територіальних громад в Семенівську ОТГ””.

 

З інформацією перед жителями Семенівки виступив міський голова О.Ф. Бичков.

 

 

Цим заходом  завершився місячний процес обговорення вищеназваного проекту рішення міської ради, яке буде розглянуто на сесії міської ради 1 червня.

 

Аналогічна робота зараз проводиться і по 13 сільських радах Семенівського району, які надали згоду на добровільне об’єднання в Семенівську ОТГ.

 

***   ***   ***

 

На міській артезіанській свердловині №6 встановлено новий глибинний насос.

 

Міська артезіанська свердловина №6, яка постачає питну воду в міську систему водопостачання Семенівки, розташована за вулицею Кайдашівка. Вона була побудована міськрадою в 2009 році. Нещодавно, вийшов з ладу глибинний насос, який качав воду з артсвердловини.

 

Комунальне підприємство міської ради “Ревна” в травні придбало за кошти виділені з міського бюджету в сумі 24800 гривень новий глибинний насос, провело роботи по його встановленню. Зараз робота артсвердловини №6 по постачанню жителям Семенівки якісної питної води відновлена.

 

 

 

 

***   ***   ***

 

Завершені роботи по встановленню двох “лежачих поліцейських”.

 

На замовлення Семенівської міської ради, для підвищення безпеки руху в центрі Семенівки, на вулиці імені Богдана Хмельницького, біля будівлі банку “Аваль” та біля дитсадка “Сонечко” комунальне підприємство міської ради “Ревна” придбало та встановило два пристрої обмеження швидкості руху автотранспорту “лежачий поліцейський” та попереджувальних дорожніх знаків.

 

 

 

Загальна вартість придбання та встановлення названих засобів обмеження швидкості склала 20025 гривень. Кошти виділені КП “Ревна” міськрадою з міського бюджету.

 

***   ***   ***

 

Про роботи з благоустрою Семенівки.

 

Протягом січня – травня на замовлення Семенівської міської ради працівники комунального підприємства міської ради “Ревна” постійно виконують різнопланові роботи з благоустрою Семенівки. Це – обслуговування міських доріг, благоустрій міського парку, вулиць, кладовищ, прибирання сміття, обслуговування комунальних зелених насаджень, ремонт пам’ятників та малих архітектурних форм.

 

Для виконання робіт з благоустрою в КП “Ревна” працює майстер з благоустрою міста, 3 постійні працівники, в березні – травні, щомісяця працює від 10 до 15 працівників на громадських роботах. 

 

Для виконання робіт постійно залучається техніка КП “Ревна” – трактори, автомобілі, різне устаткування. Всі роботи, які виконуються по благоустрою Семенівки оплачуються міською радою з міського бюджету.

 

За 5 місяців 2017 року на всі види робіт з благоустрою Семенівки з міського бюджету було витрачено 563885 гривень.

 

В тому числі на :

1. Технічне обслуговування доріг – 199000 гривень.

2. Технічне обслуговування міської системи вуличного освітлення Семенівки та оплата спожитої ліхтарями електроенергії – 107435 гривень.

3. Благоустрій міських кладовищ – 78531 гривень.

4. Послуги з прибирання вулиць, прибирання снігу – 52891 гривень.

5. Обслуговування, ремонт ігрових майданчиків, лавок, колодязів – 8928 гривень.

6. Утримання та благоустрій міського парку – 48847 гривень.

7. Послуги з утилізації сміття – 68253 гривень.

 

Зараз в міському парку площею 14 гектарів ведуться роботи по покосу трави, прибиранню сміття та гілок, догляду за квітковими клумбами, облаштування 12 майданчиків для встановлення 12 паркових лавок та сміттєвих урн.

 

***   ***   ***

 

В центрі Семенівки, по вулиці імені Богдана Хмельницького, міською радою буде побудований новий тротуар довжиною більше 600 метрів.

 

Тротуар буде побудований від будівлі Пошта до повороту на колишній міський ринок.

Це одна з головних пішохідних зон Семенівки. Тут щоденно водять в дитсадок “Сонечко” більшість з 230 дітей, які там виховуються, ходять жителі вулиць ім. Богдана Хмельницького, Привокзальна, 30 років Перемоги. Старий тротуар з плитки був побудований в 50-ті роки минулого століття і знаходиться в напівзруйнованому стані. Міська рада за кошти міського бюджету виготовила в 2015 році проектно-кошторисну документацію на будівництво нового тротуару по цій ділянці вулиці імені Богдана Хмельницького.

           

Міська рада в 2017 році замовила проектантам перерахунок проектної документації в поточних цінах, заклала в міському бюджеті на будівництво нового тротуару 319000 гривень.

           

Для пошуку організації – підрядника на виконання робіт по будівництву нового тротуару на конкурентній основі міська рада розмістила відповідне оголошення на всеукраїнському сайті “ProZorro”. До 1 червня міською радою приймаються пропозиції від потенційних підрядників. Потім буде укладено договір і почнуться роботи.

 

***   ***   ***

 

На міському ринку побудуть ще 3 нових павільйони.

 

Міська рада перерахувала своєму комунальному підприємству “Ринок”  50000 гривень з міського бюджету на будівництво 3-х нових критих павільйонів для міського ринку.

 

КП “Ринок” уклав договір з КП “Ревна” на будівництво за ці кошти 3-х нових павільйонів на ринку. До кінця червня нові павільйони планується побудувати та встановити на ринку.

 

***   ***   ***

 

Міська рада перерахувала 25000 гривень з міського бюджету КП “Ревна”, для придбання тракторного причепу та комплекту резини для нього.

 

За ці кошти КП “Ревна” купила у “Семенівської мануфактури” старий тракторний причіп, який планує відремонтувати та комплект резинових колес до цього причепу.

Причіп, після вводу в експлуатацію, буде використовуватись КП “Ревна” на роботах з благоустрою міста Семенівка.

 

***   ***   ***

 

В Семенівці будуть продовжені роботи по модернізації системи міського вуличного освітлення.

 

Міська рада закупила на 100000 гривень ще 100 нових світлодіодних ліхтарів, 1 кілометр проводу, та фурнітуру для їх встановлення.

Марку ліхтарів та фірму постачальника вибирали фахівці КП “Ревна”. Після отримання нових ліхтарів, бригада електриків КП “Ревна” проведе роботи по їх встановленню на вулицях Семенівки.

 

Із закуплених в березні 178 аналогічних нових ліхтарів, бригадою електриків КП “Ревна” встановлено станом на 23.05.2017р. – 138.

 

Всього в 2017 році міською радою та КП “Ревна” буде встановлено для освітлення вулиць Семенівки 278 нових світлодіодних ліхтарів.

 

За період з 1970 по 2017 рік в Семенівці було встановлено 350 ліхтарів. Тобто, після завершення робіт по модернізації системи вуличного освітлення в 2017 році кількість ліхтарів в Семенівці значно збільшиться. Частина старих ліхтарів, які від старості розвалюються будуть замінені на нові. Кожний новий світлодіодний  ліхтар потужністю 50 Вт споживає електроенергії в 5 разів менше за старий ліхтар.

 

Роботи по монтажу нових ліхтарів планується провести до 1 вересня поточного року.

 
Сподобалася новина - поділися нею в соціальних мережах.


Приглашаем принять участие в опросах нашего сайта


Категория: Новини краю | Просмотров: 1100 | Добавил: shabalin74 | Теги: благоустрій, Семенівка, децентралізація | Рейтинг: 0.0/0

ЧИТАЙТЕ ЕЩЕ НОВОСТИ НА НАШЕМ САЙТЕ:

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук


Наша Україна
Единая страна

Реклама
авторемонт -->

Календар

Архив записівНаше опитування
Дизайн сайта
Всього відповідей: 61

Наша кнопка
Мы будем очень благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своем сайте
Семеновка - наш город!Код информера новостей

Друзі сайту

Сайт 1-В класу школи № 1 м. Чернігова Історія Чернігівської землі
Професійний фотограф у Чернігові
Сайт о Новгороде-Северском НЕофіційна сторінка м. Бобровиця
Козелецький соціально – інформаційний портал Відділ освіти Семенівської РДА
городок Десна в Черниговской области Жизнь в Ивановке - Интересно знать
Семенівський клуб хортингу Древній Любеч
Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина

Хмарка Фото

Свята сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Законодавство
Законодавство України
 • Конституція України
 • Цивільний кодекс України
 • Господарський кодекс України
 • Земельный кодекс України
 • Митний кодекс Україны
 • Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування

 • Хмарка тегів

  Програма TV

  Copyright MyCorp © 2023 Хостинг від uCoz


  Розділи нашого сайту
  - НОВИНИ -
  Новини краю
  Семенівщина спортивна
  Наш ексклюзив
  Новини звідусіль
  Інше
  Навколо нас
  Газета "Гарт" про наш край
  - БЛОГИ -
  Инфраструктура
  Блог голови Семенівської РДА.
  Економічний блог.
  Блог освіти району
  Блог юридичних служб.
  Семенівський районний центр зайнятості.
  Блог правоохоронців
  Прикордоння
  Блог усіх небайдужих
  Життя видатних людей
  Духовне виховання
  А чи знаєте Ви?
  Людям про людей
  Як це було ...
  З глибин серця...
  - ОГОЛОШЕННЯ -
  Автомобілі
  Бізнес, співпраця
  Побутові товари
  Для офісу
  Комп'ютеры
  Лісова промисловість
  Метали
  Нафта, газ, вугілля
  Продукти харчування
  Промислове обладнання
  Інші товари
  Зв'язок та телекомунікації
  Будівництво
  Послуги у різних сферах
  Різне
  Нерухомість
  Анонси подій
  Робота
  - ЦІКАВЕ -
  Фотоальбоми
  Транспорт
  Туристам
  Форум
  Зв'язок
  Відео  Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
  Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
  Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
  *** *** ***

  Щоб додати необхідна авторизація
  Облако фоток
  Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
  QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов
  Переглянути свіжі коментарі
  koljabuisson написал:
  Есть хорошие места для ставок на спорт, делать их приятно https://football-fun-live.com/reyting-bukmekerov/fonbetru/promokody и, придя туда, вы сможет

  alex85udalov написал:
  Хорошо, что на данный момент источники более объективные и информативные, поэтому получается купить ж/д билет куда грамотней и быстро. Сейчас 21 век н

  antonshapin80 написал:
  Я таких организаций не знаю, но когда искал себе машину, то промониторил достаточно много площадок, но все же нашел, где

  vvvaaannnooo999999 написал:
  Добрый день! искал насос в частный дом для скважины и нашёл хороший выбор и цены в магазине Santehmart https://santehm

  vvvaaannnooo999999 написал:
  https://santehmart.com.ua/nasosnoe-oborudovanie/glubinny-nasosy-dlya-skvazhin