Це буде швидше, ніж надати прохання чи скаргу в паперовому вигляді. До того ж, є можливість відслідкувати, на якому етапі знаходиться вирішення вашого питання. Згодом на електронне врядування перейдуть всі структурні підрозділи адміністрації.
Звернення до голови облдержадміністрації через Інтернет – це перша послуга електронного врядування, яка стала доступною жителям Чернігівщини. Для того, щоб спростити отримання адміністративних послуг в Україні, створено Єдиний державний портал, проте поки що він працює лише як інформаційний. Тому обласна адміністрація налагоджує співпрацю з розробленим волонтерами порталом публічних послуг iGov. Саме через нього можна відправити електронне звернення. Андрій Подорван, директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації: «Воно працює відповідно до законодавства щодо звернення громадян, але швидше, якісніше, і громадянин в реальному вимірі через мережу Інтернет зможе відслідковувати, на кого з чиновників це розписано, в які строки буде відповідь, і відповідь отримують також в електронному вигляді».
Другою ввели можливість подати скаргу на перешкоджання ведення бізнесу. На сайті облдержадміністрації вже є відповідні банери. Далі планують підключити до iGov послугу з надання доступу до публічної інформації, подання заявки на отримання субсидій. Валерій Куліч закликав керівників районів також переходити на електронне врядування. Валерій Куліч, голова облдержадміністрації: «Це і доступність до влади, і доступність до голів райдержадміністрацій, і в подальшому, якщо ви будете працювати в напрямках залучення іноземних інвестицій, одним із критеріїв оцінки буде наявність електронного врядування».
З часом доступними в електронному вигляді мають стати всі послуги, які надаються облдержадміністрацією та її структурними підрозділами.
Джерело - http://chodtrk.com.ua/?p=31161
|