На вулиці кінець жовтня - це пора осінніх фотосесій в пожовклому листі та оскільки в цей період у школах району тривають осінні канікули, це ще й час відпочинку для дітвори. Як їх провести? Чим себе розважити?
Деякі діти віддають перевагу комп'ютерним іграм, інші - риболовлі та тихому полюванню, або ж іграм на свіжому повітрі (футболу, волейболу), а члени гуртка "Юний турист" витрачають свій вільний час на подорожі та на відпрацювання прийомів фігурного водіння велосипедом з елементами велотріалу.
Так у минулими вихідними на території Семенівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (біля будівлі інтернату) керівником гуртка Барановим Б.А. була облаштована дистанція з перешкодами (один з етапів велотуризму).
![](http://semenovka.at.ua/_nw/11/38214125.jpg)
Діти по-черзі, на час, демонстрували свої навички фігурного катання, найкращий результат показав учень школи №1 Воробей Петро, який проїхав дистанцію без жодного штрафу, затративши - 1 хв. 11сек.
![](http://semenovka.at.ua/_nw/11/13743807.jpg)
Школярам та іншим учасникам веловипробування сподобався такий вид активного відпочинку й в майбутньому (до настання зимових холодів) вони ще планують збиратися на подібні заходи.
![](http://semenovka.at.ua/_nw/11/66639347.jpg)
![](http://semenovka.at.ua/_nw/11/05779534.jpg)
Іван Курпас, м. Семенівка
|