Восени 1932 року дільничний оперуповноважений Дука Михайло Трохимович, під час проведення слідства героїчно загинув боротьбі з бандитами куркулями на околиці села Блешня Семенівського району. Дука М. Т похований в центральному місті міського парку міста Семенівка.( Дука М.Т, 2-й ряд крайній зліва).
З 1934 року по 1935 рік начальником міліції був МАЛІСОВ Михайло. На той час в Семенівський міліції працювало 22 співробітника. З 1936 року по 1938 рік начальником Семенівської міліції був ПИСАРЕНКО Матвій Ілліч.
Також, в Семенівський міліції на той час був паспортний стіл начальником якого з 1936 року був ДЯТЛОВ Федір Миколайович
У 1938 році начальником Семенівської міліції був призначений ЦУПІКОВ Федір Іванович. Писаренко М.І був переведений начальником міліції в м. Конотоп Сумської області..
В 1941 році на початку Великої Вітчизняної війни 8 співробітників Семенівської міліції пішли на фронт. Із них : начальник паспортного стола БЕЛАШ Михайло Якович, начальник профілактики ЗВОЛЬ Мойсей Якович, дільничний уповноважений МИРОШНИК Андрій Кирилович, помічник уповноваженого карного розшуку МАКСИМИХІН Тимофій Іванович, начальник Семенівського ГПК СИЗОНОВ Яків Опанасович, помічник начальника ГПК САЧОК Гаврило Сергійович, пожінспектор СМАГА Савелій Евсеєвіч, дільничний уповноважений ФУРТАС Ігнат Прокопович. Деякі працівники міліції, залишившись в тилу ворога на окупованій територій Семенівського району, теж приймали активну участь у боротьбі з окупантами. Одним із них був дільничний інспектор Семенівської міліції АРТОЗЄЄВ Георгій Сергійович
Артозєєв Г.С народився 1911 році в селі Машеве Семенівського району. Коли почалася війна на території району був сформований партизанський загін ім. Чапаєва В.І, який і очолив Артозєєв Г.С.
Бійці загону підривали німецькі машини та ешелони з живою силою та технікою, громили склади з боєприпасами, завдававши німецьким загарбникам значних втрат. Загін «Чапаєва В.І» діяв на території Семенівського, Холменського, Н. Сіверського та Грем'ячського районів, утримуючи під контролем всі транспортні мережі, не даючи німецьким резервам дійти до кінцевого пункту призначення.
За зухвалість, яку проявляли бійці загону, німецьке командування дало командиру загону прізвисько «Бородатий Жора» та обіцяло велику нагороду за його видачу. За уміле командування загоном особисту мужність у боротьби з фашизмом АРТОЗЕЕВ Георгій Сергійович 04.01.1944 року був удостоєний звання Герою Радянського Союзу.
У вересні 1943 року після звільнення району від німецько-фашистських загарбників до кінця року Семенівська міліція була відтворена. Начальником міліції був призначений ШЕРСТОБІТОВ, який пробув на цій посаді до 1947 року.
В 1947 році на посаду начальника міліції за поданням Семенівського райкому комуністичної партії був призначений КОЗИК Іван Маркович
З 1949 році Семенівську міліцію очолював МАКСИМОВ Тимофій Никанорович.
В лютому 1961 року Максимов Т. Н був переведений начальником до Михайлово – Коцюбинського району, а ПРОЦЕНКО Іван Тимофійович начальником міліції до Семенівського району.
В 1971 році начальником міліції був призначений майор міліції МАТЮПАТЕНКО Віталій Васильович
У 1980 році, збудувавши нову будівлю, Семенівський райвідділ змінив свою дислокацію та перемістився на вулицю Примакова, будинок 32 міста Семенівка.
В 1981 році на посаду начальника Семенівської міліції був призначений ВОЛОШИН Володимир Миколайович, який пробув на даній посаді до 1990 року
Святий обов’язок кожного працівника міліції, незалежно від звання та посади, бути надійним захисником добра і справедливості на рідній землі, берегти мирне життя і спокій громадян іноді ціною свого життя.
09 січня 1988 року під час виконання службових обов’язків трагічно загинув дільничний інспектор Семенівського райвідділу старший лейтенант міліції Корх Анатолій Іванович.
Анатолій Іванович Корх народився 28 серпня 1958 року у селищі Холми Корюківського району Чернігівської області. Після закінчення восьмирічки, а потім курсів механізаторів, працював трактористом в колгоспі «Червоний Маяк», навчався у вечірній школі сільської молоді. Звідси 1976 році пішов служити в армію на одну з прикордонних застав. Після звільнення в запас повернувся в рідний край, працював механізатором у Холменському лісгоспзазі, а потім поїхав у місто Харків на курси водія автобуса. За рекомендацією колективу автотранспортного підприємства Анатолій Корх поступив на службу в міліцію. Більше трьох років служив у Москві, у підрозділі по охороні дипломатичних представництв. Служба йшла успішно. Сержант Корх А.І був висунутий на офіцерську посаду й незабаром одержав звання лейтенанта міліції.
Але рідна Чернігівщина жила в його душі. Анатолій Корх звертається в Управління внутрішніх справ Чернігівського облвиконкому з проханням про переведення. Так у лютому 1984 року в Семенівському райвідділі з’явився новий дільничний інспектор.
Турбот у дільничного вистачало, але Корх А.І завжди знаходив час для вирішення всіх проблемних питань громадян.
09.01.1988 року, знаходячись на своїй дільниці в селі Жадове Семенівського району, було вирішено провести рейд по виявленню самогонників. Біля будинку Петра Безрученко міліцейська машина наздогнала трактор. Із його кабіни вивалився п’яний Безрученко В., брат Петра Безрученко. Доручивши лейтенанту Гончаренко В скласти протокол на п’яницю тракториста, Корх А.І попрямував до будинку Безрученків. Доходили до дільничного сигнали про те, що господар, будучи палким прихильником «зеленого змія», виготовляє сивуху і нібито продає її.
Анатолій не встиг зробити крок на ганок, як двері розчинилися і пролунав постріл. Ніби підкошений, дільничний упав на поріг. Зробивши своє чорне діло, вбивця дільничного втік і ніби загнаний звір метався по навколишніх селах. За підтримки місцевого населення, працівники міліції, спрацювали оперативно, затримавши вбивцю в селі Турово Семенівського району наступного вечора, де він переховався від правосуддя.
Указом Президії Верховної Ради України від 26 квітня 1988 старший лейтенант міліції Корх А.І нагороджений медаллю «За відмінну службу по охороні громадського порядку» посмертно.
Наказом начальника УМВС України в Чернігівській області від 11 лютого 1988 року № 46 його ім’я навіки занесено в списки особового складу Семенівського районного відділу.
З 1990 року Семенівський райвідділ очолив ПЕТРКАКОВ Григорій Миколайович, який був на даній посаді до 2004 року.
Загально відомо, що успіх будь-якої справи значною мірою залежить від людей, які її виконують, від їхньої фахової, фізичною та психологічної підготовки, відданості справі та особистої дисциплінованості, відповідальності за доручену ділянку роботи.
Всі ці риси характерні для особового складу Семенівського райвідділу, працівники якого покладаючи багато зусиль добиваються позитивних результатів та високих показників службової діяльності .
Не остаються осторонь і ветерани органів внутрішніх справ, які під час зустрічі з молодими правоохоронцями постійно діляться своїм неоціненним досвідом роботи, підказуючи вірні шляхи вирішення проблемних питань.
Знаходячись на заслуженому відпочинку, вони і по цей час продовжують нести службу по охороні громадського порядку і боротьбі зі злочинністю. Підтвердженням цього є мужній вчинок ветерана ОВС Верхулевського Миколи Івановича. Перебуваючи в райвідділі з дружнім візитом, Верхулевський М.І став свідком отримання черговою частиною райвідділу повідомлення, про викрадення автомобіля. Не залишившись осторонь, Микола Іванович теж прийняв участь у розшуку. Патрулюючи вулицями міста на власному автомобілі, Микола Іванович помітив автомобіль, який рухався невпевнено, а коли під’їхав ближче то зрозумів, що це і є автомобіль, який знаходиться у розшуку. Наздогнавши викрадений автомобіль, він миттєво заблокував подальший його рух та примусив викрадачів зупинитись. Зупинивши автомобіль та затримавши викрадачів, Микола Іванович доставив їх до райвідділу.
За проявлений високий професіоналізм та мужність, Верхулевський М.І наказом начальника районного відділу був нагороджений грошовою винагородою.
У 2004 році, після виходу на заслужений відпочинок Петракова Г.М, на посаду начальника Семенівського РВ УМВС був призначений ТАРАНУХО Андрій Михайлович, який очолював райвідділ до 2005 року.
У 2005 році, в зв’язку з проведенням ротації, начальником районного відділу був призначений Коноваленко Володимир Іванович, який перебував на даній посаді до 2006 року.
З 2006 року по 2008 рік Семенівським районним відділом знову керував Таранухо А.М.
У 2008 році на посаду начальника Семенівської міліції був призначений Цирулік Олександр Петрорвич, який у 2010 році, в зв’язку з наявністю вислуги років звільнився з ОВС та вийшов на пенсію.
У 2010 році на посаду начальника Семенівського райвідділу був призначений Петрухан Валерій Віктрович, який і перебуває на даній посаді і по цей час.