. Подарунок для чоловіка - Форум
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
П`ятниця, 19.04.2024, 21:11
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS






[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: semenovka  
Форум » Курилка » Флуд » Подарунок для чоловіка
Подарунок для чоловіка
mbelousova07Дата: П`ятниця, 04.01.2019, 16:02 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 18
Статус: Offline
Форумчани, всім привіт. Потрібна допомога досвідчених рибалок, у мого чоловіка скоро день народження, він дуже сильно захоплюється рибальством, хочу йому щось подарувати. Порадьте який-небудь інтернет-магазин.
 
veramarininaaДата: П`ятниця, 04.01.2019, 16:08 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 48
Статус: Offline
Подаруйте йому для зимової риболовлі пляшку доброї горілки а для літньої пиво)))))))))День народження чоловіка || Форум studentur.com.uahttp://studentur.com.ua
 
dianalapyxovaДата: П`ятниця, 04.01.2019, 16:20 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 40
Статус: Offline
Чому ви вирішили дарувати саме щось з рибальського приладдя? Ви знаєте у мене чоловік і батько теж захоплюються риболовлею, але я не ризикую їм нічого такого дарувати, адже можу не догодити. Вони ж в цьому розбираються, а я ні, ось можу купити щось не те. Тож вам також не раджу)
 
PetyaLogkinДата: П`ятниця, 04.01.2019, 16:37 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 33
Статус: Offline
А ви не хочете запитати у чоловіка, що йому подарувати? Можете зайти на цей сайт https://megazakaz.com і вибрати, а щоб не помилитися то купіть краще хороший спінінг або катушку, а краще і те і інше, навіть якщо у нього все це є, то зайвим воно точно не буде, тим більше якщо він захоплюється риболовлею.
 
kosmoslb426Дата: Вівторок, 08.01.2019, 16:19 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 22
Статус: Offline
А що у нас у місті немає ніяких магазинів, які спеціалізуються на риболовких снастях?
 
Marina6943Дата: Четвер, 24.01.2019, 21:28 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Статус: Offline
можно нож красивый подарить
 
kosmoslb426Дата: Вівторок, 29.01.2019, 18:23 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 22
Статус: Offline
А можно хорошие духи.
 
elizavetavorobieva2017Дата: Середа, 13.02.2019, 18:25 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Статус: Offline
У меня супруг тоже увлекается рыбалкой, но все для этого сам себе покупает. Я же всегда выбираю оригинальные подарки для мужа https://hochuvzhe.ua/catalog/298-muzhu-na-den-rozhdeniya Вот в этом интернет магазине заказываю для него какую-то приятную вещицу. Советую и вам пересмотреть ассортимент на данном сайте, там есть очень прикольные и классные варианты. Это лучше чем выбудете искать то, в чем совершенно не разбираетесь, так рискуете не угадать с подарком.
 
maslovanjaДата: П`ятниця, 22.02.2019, 13:46 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 22
Статус: Offline
Я б сам так не ризикував купляти, а може те що ви купите вже у нього є?
 
sunday909Дата: Середа, 27.02.2019, 00:33 | Повідомлення # 10
Подполковник
Група: Пользователи
Повідомлень: 128
Статус: Offline
Здравствуйте, если он у вас хозяйственный то можете подарить ему что-то нужное для дома. К примеру ему будет приятнее саморезы крутить не отверткой а шуруповертом. Вот отличная подборка с китайским инструментом https://sellercheck.ru/c/202000702
 
loiujlmklДата: Субота, 09.03.2019, 21:03 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 13
Статус: Offline
Мне недавно дарили на Юбилей лодку надувную и мотор к ней, покупали все в интернет-магазине https://5shop.com.ua/boat_motor/ Предварительно сам подарок выбрал. Мне кажется, что любой мужчина мечтает о таких подарках, особенно заядлый рыбак.
 
kynshikДата: Вівторок, 24.09.2019, 15:24 | Повідомлення # 12
Майор
Група: Пользователи
Повідомлень: 72
Статус: Offline
Думаю, что если он профессионально рыбалкой занимается - то сам сможет для себя выбрать подарок в этой сфере, который ему действительно необходим. Так что лучше подарить что-нибудь нейтральное. К примеру, можно купить большой телевизор Philips https://www.vodafone.ua/shop/ru/televizori/f/brands-philips , ну или может телефон новый. Поверьте, техника - это отличный подарок на любой праздник.
 
seo4mylifeДата: Четвер, 26.09.2019, 11:12 | Повідомлення # 13
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Статус: Offline
https://sigaretyoptom.com.ua Сигареты оптом по Украине - лучший подарок
 
hofmanndastinДата: Субота, 28.09.2019, 01:45 | Повідомлення # 14
Лейтенант
Група: Пользователи
Повідомлень: 19
Статус: Offline
Вы хоть бы думали, что пишите
 
firstaandreyДата: Субота, 28.09.2019, 01:48 | Повідомлення # 15
Сержант
Група: Пользователи
Повідомлень: 7
Статус: Offline
Нужно смотреть на увлечения человека. Отсюда и отталкиваться
 
Форум » Курилка » Флуд » Подарунок для чоловіка
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Copyright MyCorp © 2024 Хостинг від uCoz


Розділи нашого сайту
- НОВИНИ -
Новини краю
Семенівщина спортивна
Наш ексклюзив
Новини звідусіль
Інше
Навколо нас
Газета "Гарт" про наш край
- БЛОГИ -
Инфраструктура
Блог голови Семенівської РДА.
Економічний блог.
Блог освіти району
Блог юридичних служб.
Семенівський районний центр зайнятості.
Блог правоохоронців
Прикордоння
Блог усіх небайдужих
Життя видатних людей
Духовне виховання
А чи знаєте Ви?
Людям про людей
Як це було ...
З глибин серця...
- ОГОЛОШЕННЯ -
Автомобілі
Бізнес, співпраця
Побутові товари
Для офісу
Комп'ютеры
Лісова промисловість
Метали
Нафта, газ, вугілля
Продукти харчування
Промислове обладнання
Інші товари
Зв'язок та телекомунікації
Будівництво
Послуги у різних сферах
Різне
Нерухомість
Анонси подій
Робота
- ЦІКАВЕ -
Фотоальбоми
Транспорт
Туристам
Форум
Зв'язок
Відео



Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
*** *** ***

Щоб додати необхідна авторизація
Облако фоток
Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов




Переглянути свіжі коментарі
vomeso9896 написал:
Травень - ідеальний час для початку пошуків з
От: Vaasiliy На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те
Дата: 29.01.2024

-->
Vaasiliy написал:
На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те

dunducatti написал:
День Святого Валентина — это поистине особенный и романтический праздник, наполненный любовью и вниманием. Если вы планируете устроить веселую вечерин

oscar82x4 написал:
Справді, іноді варто розглядати різноманітні варіанти, і найпростіший шлях може виявитися найефективнішим. Наприклад, ми витратили багато часу, ходячи

oscar82x4 написал:
Лично я выбираю брать в проверенных местах в которых точно будет качественный кофе, а не пыль с дорог по которым возили кофе. и для себя я решил брать