. НОВИНИ ІЗ СЕСІЙНОГО ЗАЛУ СЕМЕНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ. ПЕРЕБІГ ПОДІЙ ... - 18 Червня 2015 - Семенівка-наше місто! / Семеновка-наш город!
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Субота, 01.04.2023, 20:52
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS


Меню сайту

Додати новину на сайт semenovka.at.uaФорма входу

Категорії розділу
Новини краю [1156]
Семенівщина спортивна [304]
Наш ексклюзив [108]
Новини звідусіль [104]
Інше [65]
Навколо нас [18]
Газета "Гарт" про наш край [31]

СЕМЕНІВКА
СЕМЕНІВКА - НАШЕ МІСТО, Семенівка, місто Семенівка

РЕКЛАМА
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ Особистий кабінет для побутових споживачів ПАТ Чернігівобленерго

Прогноз погоди

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:


Група у ВК
--> Семенівське земляцтво

Facebook

Міні-чат
Вызов мини-чата - в правом нижнем углу сайта

Онлайн-РАДІО

Гороскоп
Loading...

СтатистикаОнлайн всього: 3
Гостей: 3
Наши: 0


[ Хто нас сьогодні відвідав ]
Проверка тИЦ и PR Рейтинг@Mail.ru


Главная » 2015 » Червень » 18 » НОВИНИ ІЗ СЕСІЙНОГО ЗАЛУ СЕМЕНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ. ПЕРЕБІГ ПОДІЙ ...
10:28
НОВИНИ ІЗ СЕСІЙНОГО ЗАЛУ СЕМЕНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ. ПЕРЕБІГ ПОДІЙ ...

 Сьогодні, 18 червня 2015 року, відбувається засідання районної ради, на якому розглядається ряд нагальних питань. Але серед низки проблем є одна, яка не може оминути увагу нашого сайту. Мова йде про погашення заборгованості по заробітній платі перед працівниками ДНЗ м. Семенівки.


Під час засідання профільних комісій та засідання президії районної ради, які відбулися 16.06.2015 р., депутати районної ради наголошували на необхідності прийняття Семенівською міською радою відповідної програми по фінансуванню дошкільної освіти та вносили пропозиції переглянути показники районного бюджету на поточний період за підсумками І півріччя 2015 року. У обговоренні шляхів виходу з кризи брали участь очільники району та міста.

 

Тож настає момент істини, коли потрібно приймати непрості рішення. Отже, про перебіг подій на сесії. 

 


   Голова Семенівської РДА, який брав участь у засіданні, у своєму виступі підняв питання проблеми фінансування ДНЗ у місті. Т. М. Федюк у своєму виступі наголосила про критичну недосконалість рішення про зміни до бюджету в частині фінансування ДНЗ".  Голова РДА прокоментував, що це не рішення про виділення коштів, а свого роду гарантія того,  що за за підсумками півріччя бюджет району буде переглянуто.

 

 

 

 

 

У той же час, рішення про те що депутати району дають доручення РДА про перегляд бюджету за підсумками півріччя - це не що інше, як позика у міської ради (-прим).  

 

 

     Міський голова м. Семенівка проаналізував причини, за яких сталася проблема з фінансування ДНЗ міста. Він наголосив на помилках у діях районної влади. Також зазначив, що міська рада готова йти на компроміс, виділивши 475 т. грн. на заробітну плату працівникам ДНЗ. На першому етапі транш може скласти до 200 т. грн., а потім - решту. 

 

 

 

 

 

 

 

Прокурор району С. Хамайко зазначив, що наразі у нього підготовлено близько 100 позовних заяв про стягнення заборованості по заробітній платі, тому рішення треба приймати негайно, оскільки може бути подальше збільшення соціальної напруги. 

 

Атмосфера на сесії була досить емоційною. 

 

Л. М. Салімон у своєму виступі зазначила, що при будь-яких обставинах слід дотримуватися норм чинного законодавства. 

 

У своєму виступі С. Єрьома наголосив на тому, що депутати не отримали своєчасно проект рішення, як це передбачено регламентом, а також підтримав позицію Т. Федюк. 

 

У підсумку по даному питанню прийнято рішення про перегляд бюджету по підсумкам півріччя, що дає сподівання на якнайшвидше вирішення проблеми з ДНЗ.

 

    Крім того, під час сесії в рамках інформування про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району прокурор зазначив проблему торгівлі спиртними напоями. Він також підняв питання про обмеження часу торгівлі алкогольними напоями.

У своєму слові С. Хамайко зазначав на необхідності інформування органів МВС, прокуратуру та ін. про підозрілих осіб.

 

 

 

 

 

 

    Таку ж проблему підняв і очільник Семенівського РВ УМВС України у Чернігівській області Кекух Д. А. Він навів приклад, що у с. Костобобрів - 24 "точки" самогоноваріння. І незважаючи на належну роботу дільничих інспекторів, у міліції зв'язані руки, оскільки без санкції суду неможливо вчасно реагувати на порушення норм законодавства. Також він подякував Громадському формуванню "Семенівська народна самооборона" за плідну співпрацю .  Піднімалась також проблема з паливно-мастильними матеріалами (відзначено ДП "Семенівське лісове господарство", яке здійснювало допомогу відділку у цьому питанні). В цілому у виступі головного міліціонера району була дана повна інформація, підняті проблеми, і не без самокритики...

 

 

 

Депутат Бондаренко П.С. запропонував посилити контроль ща незаконними вирубками лісу, чим викликав певні емоції від інших депутатів, зокрема О. В. Дудко, як вона зазначила: "їй такі факти невідомі, тому необхідні підтвердження".

 

   Під час сесії виступив також керівник відділу освіти Семенівської РДА, він виніс питання про присвоєння Жадівській ЗОШ І-ІІІ ст. імені Т. Г. Шевченка. Про це питання ми вже повідомляли на шпальтах нашого ресурсу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Фото під час сесії

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Сподобалася новина - поділися нею в соціальних мережах.


Приглашаем принять участие в опросах нашего сайта


Категория: Новини краю | Просмотров: 1572 | Добавил: semenovka | Рейтинг: 5.0/3

ЧИТАЙТЕ ЕЩЕ НОВОСТИ НА НАШЕМ САЙТЕ:

Всего комментариев: 6
6 Lya  
У статті 11 Закону України "Про Червону книгу України" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 30, ст. 201; 2009 р., № 19, ст. 259):

частину першу викласти в такій редакції:

"Охорона та відтворення об’єктів Червоної книги України забезпечуються органами державної влади, органами місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами, що є суб’єктами використання тваринного і рослинного світу, власниками об’єктів Червоної книги України, власниками та користувачами земельних ділянок, у межах яких перебувають рідкісні і такі, що знаходяться під загрозою зникнення, види тваринного і рослинного світу, занесені до Червоної книги України"

5 Pedro  
Кактуси в нас погано ростуть...
Оскільки тут декілька (за моїми підрахунками - 6) раз згадується моя особа, то, мабуть, треба й собі висловитися.
Почну із критики:
1) Ми не можемо говорити про законність чи незаконність вирубок у Радомській дачі, поки не розглянемо уважно дозволи на рубки. Лісгосп може це зробити просто розмістивши на сайті скани цих дозволів. Якщо все гаразд, то питання буде знято.
2) Щодо рідкісних рослин, що гинуть на вирубках експлуатаційного лісу - треба знайти закон, який це робити забороняє. Якщо такого закону нема, то з емоцій мало толку. Потрібно налаштовувати конструктивний діалог. Створення заповідних територій у місцях значної концентрації рідкісних рослин - це просто необхідний крок. Крім усього, не забуваймо, що у нас один з найменших відсотків заповідності. Треба наздоганяти вимоги законів. Думаю, і громадськість і лісгосп, який, за словами Іллі, бо я не читав, так дотримується міжнародних стандартів, будуть тільки за. Цікаво було би вислухати думку представників.

3 kain  
Беречь лес надо не от лесхоза , а от руководства . Корни воровства именно там , прикрываются всеми возможными ведомствами , рано или поздно  построенная система рухнет , откроются и квартиры , и автомобили и доьа покровителей . Надо время , будем ждать ...

4 Lya  
Пане Юрію, про це й говорилося, себто юридична мета діяльності лісгоспу, звісно ж, схвальна, але конкретно даний лісгосп у конкретний час у конкретній ситуації, даруйте за тавтологію, як на мій ґлузд, не дуже слідкує за чинним законодавством й екологічними принципами.

2 Lya  
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=818038894944901&set=pb.100002163954050.-2207520000.1432471116.&type=3&theater

1 Lya  
Емоція про фарисейство й демагогію Семенівського лісгоспу. Сьогодні прочитав оте розпатякування про якісь там міжнародні стандарти й діяльність нашого лісгоспу. Йой! Люди добрі, де ж у тих міжнародних стандартах ідеться про вирубування лісів без екологічної експертизи? Чи вони її проводили й усе ж здогадалися вирубати ліс, який «населяють» 16 видів созологічно цінних рослин? Коли ми прийшли до нього й розповіли, де там і що росте, почули… «У нас експлуатационний лєс». Усе. Крапка. Міжнародні стандарти? Біорізноманіття? Цитуючи відомого нам автора: «Какоє-то біорізноманіття?!». Це щодо «експлуатаційних лісів», але вирубуються (під прикриттям «санітарних» рубок) і заповідні урочища (прикладом, Радомська дача (то про те ми теж публікували). Це лишень один випадок. Раніше я про то інформацію публікував. У мене із керівником склалася закономірність: де ти побачив вирубки —- бігом туди шукати созологічно цінні рослини. Нещодавно бачили фото, де в руках інженера з ОХОРОНИ лісу вирвана з корінням цінна рослина – перстач білий. Ви знаєте, працює! Не коментую. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=8180388949449.. : Рідкісна рослина на фоні вирубок. Дуже цікаво. Із ПА пишемо всім докторам-кандитам, щоб визначити вид, а інженер з охорони лісу злегка то зробив (щоправда, не підозрює, що іриси борові —-— жовті). У своєму аплуа. Молюся, шоб воздалося за кожну знищену рослину! Хай лупнуться головою об стінку – правду не сховати. Будемо виборювати її на кожному рівні. Люди, бережіть ліс від лісгоспу, інакше скоро опинимося в пустелі з одним домінантним видом рослин —— кактусом.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук


Наша Україна
Единая страна

Реклама
авторемонт -->

Календар

Архив записівНаше опитування
Какими боковыми блоками (виджетами) на сайте Вы пользуетесь?
Всього відповідей: 22

Наша кнопка
Мы будем очень благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своем сайте
Семеновка - наш город!Код информера новостей

Друзі сайту

Сайт 1-В класу школи № 1 м. Чернігова Історія Чернігівської землі
Професійний фотограф у Чернігові
Сайт о Новгороде-Северском НЕофіційна сторінка м. Бобровиця
Козелецький соціально – інформаційний портал Відділ освіти Семенівської РДА
городок Десна в Черниговской области Жизнь в Ивановке - Интересно знать
Семенівський клуб хортингу Древній Любеч
Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина

Хмарка Фото

Свята сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Законодавство
Законодавство України
 • Конституція України
 • Цивільний кодекс України
 • Господарський кодекс України
 • Земельный кодекс України
 • Митний кодекс Україны
 • Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування

 • Хмарка тегів

  Програма TV

  Copyright MyCorp © 2023 Хостинг від uCoz


  Розділи нашого сайту
  - НОВИНИ -
  Новини краю
  Семенівщина спортивна
  Наш ексклюзив
  Новини звідусіль
  Інше
  Навколо нас
  Газета "Гарт" про наш край
  - БЛОГИ -
  Инфраструктура
  Блог голови Семенівської РДА.
  Економічний блог.
  Блог освіти району
  Блог юридичних служб.
  Семенівський районний центр зайнятості.
  Блог правоохоронців
  Прикордоння
  Блог усіх небайдужих
  Життя видатних людей
  Духовне виховання
  А чи знаєте Ви?
  Людям про людей
  Як це було ...
  З глибин серця...
  - ОГОЛОШЕННЯ -
  Автомобілі
  Бізнес, співпраця
  Побутові товари
  Для офісу
  Комп'ютеры
  Лісова промисловість
  Метали
  Нафта, газ, вугілля
  Продукти харчування
  Промислове обладнання
  Інші товари
  Зв'язок та телекомунікації
  Будівництво
  Послуги у різних сферах
  Різне
  Нерухомість
  Анонси подій
  Робота
  - ЦІКАВЕ -
  Фотоальбоми
  Транспорт
  Туристам
  Форум
  Зв'язок
  Відео  Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
  Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
  Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
  *** *** ***

  Щоб додати необхідна авторизація
  Облако фоток
  Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
  QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов
  Переглянути свіжі коментарі
  koljabuisson написал:
  Есть хорошие места для ставок на спорт, делать их приятно https://football-fun-live.com/reyting-bukmekerov/fonbetru/promokody и, придя туда, вы сможет

  alex85udalov написал:
  Хорошо, что на данный момент источники более объективные и информативные, поэтому получается купить ж/д билет куда грамотней и быстро. Сейчас 21 век н

  antonshapin80 написал:
  Я таких организаций не знаю, но когда искал себе машину, то промониторил достаточно много площадок, но все же нашел, где

  vvvaaannnooo999999 написал:
  Добрый день! искал насос в частный дом для скважины и нашёл хороший выбор и цены в магазине Santehmart https://santehm

  vvvaaannnooo999999 написал:
  https://santehmart.com.ua/nasosnoe-oborudovanie/glubinny-nasosy-dlya-skvazhin