. Блог юридичних служб. - Блог - Семенівка-наше місто! / Семеновка-наш город!
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Неділя, 16.12.2018, 03:07
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS


Меню сайту

Додати новину на сайт semenovka.at.uaФорма входу

Категорії розділу
Инфраструктура [55]
Комунальні служби, Енергетики, Газове господарство, Тепло та ін.
Блог голови Семенівської РДА. [69]
Блог голови Семенівської РДА. Блог веде особисто голова Семенівської РДА - Деденко С.І.
Економічний блог. [137]
Блог веде, спеціаліст сектору економіки Семенівскої РДА.
Блог освіти району [181]
Блог педагогів, методистів та людей, що працюють на ниві освіти і науки
Блог юридичних служб. [60]
Семенівський районний центр зайнятості. [0]
Семенівський районний центр зайнятості- інформує.
Блог правоохоронців [26]
Прикордоння [24]
Блог прикордонної та митної служби
Блог усіх небайдужих [41]
Всім про все
Життя видатних людей [39]
Історії з життя видатних земляків
Духовне виховання [59]
Духовне виховання особистості
А чи знаєте Ви? [44]
Блог, де розміщується інформація про цікаві факти, події і т.п.
Людям про людей [38]
Матеріали про людей, їх життя, долі
Як це було ... [36]
Історичні нариси, довідки та події Семенівки та Семенівського краю
З глибин серця... [27]
Час минає, та є дві речі, які йому не підвладні: Пам"ять та Мистецтво, яке є людською спробою зробити прекрасне вічним...

СЕМЕНІВКА
СЕМЕНІВКА - НАШЕ МІСТО, Семенівка, місто Семенівка

РЕКЛАМА
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ Особистий кабінет для побутових споживачів ПАТ Чернігівобленерго

Прогноз погоди

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:


Група у ВК
--> Семенівське земляцтво

Facebook

Міні-чат
Вызов мини-чата - в правом нижнем углу сайта

Онлайн-РАДІО

Гороскоп
Loading...

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Наши: 0


[ Хто нас сьогодні відвідав ]
Проверка тИЦ и PR Рейтинг@Mail.ru


Главная » Блог юридичних служб.
« 1 2 3 4 »
5 жовтня 2016 року набрав чинності Закон України «Про виконавче провадження», прийнятий 2 червня 2016 року № 1404-VІІІ (далі – Закон), що регламентує порядок примусового виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб). Вказаним Законом впроваджено обов’язок стягувача, пред`явителя виконавчого документа, сплатити авансовий внесок в розмірі 2 відсотків від суми, що підлягає стягненню, але не більше 10 мінімальних розмірів заробітної плати. За рішенням немайнового характеру та рішень про забезпечення позову авансовий внесок сплачується у розмірі одного мінімального розміру заробітної плати з боржника – фізичної особи та в розмірі двох мінімальних розмірів заробітної плати з боржника – юридичної особи. Квитанція про сплату авансового внеску додається до заяви про примусове виконання рішення, оскільки її ненадання є підставою для повернення виконавчого документа стягувачу без прийняття до виконання.
В свою чергу статтею 26 вказаного Закону визначено випадки, коли від сплати авансового внеску звільняються стягувачі за рішеннями про:
- стягнення заробітної плати, понов ... Читати далі »
Категория: Блог юридичних служб. | Просмотров: 640 | Добавил: Wooder | Дата: 20.02.2017 | Комментарии (0)

Віднині одружитися за новою спрощеною процедурою можна вже у 20 містах України.
З метою апробації європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану спрямованих на створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у зазначеній сфері, та забезпечення реалізації гарантованого державою права на шлюб, зокрема для учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб 13 липня 2016 року розпорядженням Кабінету Міністрів № 502-р було запроваджено пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем. Повідомляємо про набуття чинності розпоряджень Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1068-р та від 11.01.2017 № 10-р “Про внесення змін до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 502-р” яким розширено перелік міст, де запроваджено пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу.
Наразі він реалізується у містах Києві, Львові, Одесі, Херсоні, Вінниці, Дніпрі, Луцьку, Миколаєві, Кам'янець-Подільському, Рівному, Житомирі, Харкові, Івано-Франківськ, ... Читати далі »
Категория: Блог юридичних служб. | Просмотров: 296 | Добавил: Wooder | Дата: 30.01.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Проект "шлюб за добу" розширили ще на 8 міст»

Нагадуємо, що з метою апробації європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану 13 липня 2016 року розпорядженням Кабінету Міністрів № 502 було запроваджено пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем. Повідомляємо про набуття чинності розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1068-р “Про внесення змін до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 502-р” яким розширено перелік міст, де запроваджено пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу.


Наразі він реалізується у містах Києві, Львові, Одесі, Херсоні, Вінниці, Дніпрі, Луцьку, Миколаєві, Кам'янець-Подільському, Рівному, Житомирі, Харкові та на територіях наближених до зони проведення антитерористичної операції - у містах Маріуполі та Сєвєродонецьку. ... Читати далі »

Категория: Блог юридичних служб. | Просмотров: 420 | Добавил: Wooder | Дата: 17.01.2017 | Комментарии (0)

Разом з радісною появою на світ дитини, батьки стикаються з питаннями, пов’язаними з оформленням документів на новонароджену дитину. Одне з них – реєстрація місця проживання дитини.
Для реєстрації місця проживання новонародженої дитини за місцем проживання батьків/одного з батьків або законного представника необхідно звернутися до органу реєстрації (у тому числі через центр надання адміністративних послуг). За бажанням батьків чи одного з них або інших законних представників документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини можуть бути подані також через відділи державної реєстрації актів цивільного стану або працівників, що проводять державну реєстрацію народження дітей при пологових або акушерсько-гінекологічних відділеннях, місцевих медичних закладах де приймаються пологи, під час проведення державної реєстрації народження дитини.


Користуйтеся можливістю одночасно отримати свідоцтво про народження та довідку про реєстрацію місця проживання дитини, заощаджуйте свій дорогоцінний вільний час та використовуйте його на своїх бажаних любих малюків!
Категория: Блог юридичних служб. | Просмотров: 252 | Добавил: Wooder | Дата: 28.11.2016 | Комментарии (0)

01.10.2016 року набув чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України” № 1474-VІІІ прийнятий Верховною Радою України 14.07.2016 (далі – Закон).Пунктом 2 розділу І Закону внесено зміни до статей 14 та 15 Закону України “Про державну реєстрацію актів цивільного стану”, згідно з якими передбачено видачу свідоцтва про державну реєстрацію шлюбу кожному з подружжя, а також виключено норми щодо проставлення відмітки про шлюб та розірвання шлюбу в паспортах громадянина України. Таким чином документальним підтвердженням сімейного стану являється свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу або рішення суду про розірвання шлюбу, яке набуло законної сили.

* * * * * * * * * *

З метою удосконалення законодавства про біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, відповідно до міжнародних стандартів та запровадження ряду позитивних стимулів для того, щоб реєстраці ... Читати далі »
Категория: Блог юридичних служб. | Просмотров: 328 | Добавил: Wooder | Дата: 03.11.2016 | Комментарии (0)

У зв’язку із чисельними зверненнями громадян, що проживають на тимчасово окупованій території України (Автономна Республіка Крим, м. Севастополь, окремі райони, міста, селища і села Донецької та Луганської областей), щодо отримання від компетентних органів іноземних держав документів з питань реєстрації актів цивільного стану (витягів, повторних свідоцтв тощо), а також документів про освіту, трудовий стаж та інших документів, що стосуються особистих та майнових прав та інтересів громадян, Міністерство юстиції роз’яснює таке.

Можливість витребування відповідних документів через органи юстиції передбачена статтею 14 Конвенції СНД про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року, яка застосовується у відносинах України з Республікою Білорусь, Азербайджанською Республікою, Республікою Узбекистан, Російською Федерацією, Республікою Казахстан, Республікою Таджикистан, Республікою Вірменія, Киргизькою Республікою, Республікою Молдова, Грузією та Туркменістаном, а також двосторонніми договорами України з Грузією, Республікою Узбекистан, Чесь ... Читати далі »
Категория: Блог юридичних служб. | Просмотров: 376 | Добавил: Wooder | Дата: 14.04.2016 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «ЯК НЕ ПОТРАПИТИ НА ГАЧОК ШАХРАЇВ, КУПУЮЧИ/ПРОДАЮЧИ НЕРУХОМІСТЬ?»

Зареєструвати право власності на майно та внести інформацію про себе в оновлену електронну базу Міністерства юстиції, звертатися тільки до перевірених фахівців – нотаріусів і ріелторів, які успішно працюють не один рік і до яких звертаються знову та знову, не боятися укладати «ексклюзивну угоду» с агенцією нерухомості (АН) – ці та деякі  інші поради почули журналісти під час прес-конференції фахівців, що пройшла в медіа-центрі «Моє місто» 4 квітня.

 

На запитання представників ЗМІ компетентні відповіді надали нотаріус, доктор філософії в галузі права Ольга Белова, директор АН «Приват Ріелт» Інна Різуха та керуючий партнер АН «Prostor&Partners» Анжеліка Лискова. Важливо, що з 2013 року у нас діє новий Закон України «Про ... Читати далі »

Категория: Блог юридичних служб. | Просмотров: 441 | Добавил: shabalin74 | Дата: 06.04.2016 | Комментарии (0)

Відділами державної реєстрації актів цивільного стану
Чернігівської області запроваджена робота щодо запровадження
сервісу з видачі свідоцтв про народження безпосередньо в
медичних закладах, де приймаються пологи.

Доводимо до Вашого відома графік прийому працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану Семенівського районного управління юстиції документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження та видачі свідоцтв про народження безпосередньо в місцевому закладі охорони здоров’я, де приймаються пологи.

Пологове відділення Семенівської центральної районної лікарні, розташоване за адресою м. Семенівка вул. Лікарняний Хуторок, 2

Прийом документів, необхідних для
державної реєстрації народження дитини
вівторок, п’ятниця з 08.30 до 09.30
Видача свідоцтв про народження дитини
вівторок, п’ятниця з 16.30 до 17.30
Звертаємо Вашу увагу, що державна реєстрація народження, як і раніше проводиться й у відділі державної реєстрації актів цивільного стану Семенівського районного упр ... Читати далі »
Категория: Блог юридичних служб. | Просмотров: 418 | Добавил: Wooder | Дата: 05.04.2016 | Комментарии (0)

З метою оптимізації процесу надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та створення сприятливих умов для їх отримання, у відділах державної реєстрації актів цивільного стану Бахмацького, Козелецького районних, Ніжинського, Прилуцького міськрайонних та Чернігівського міського управлінь юстиції Чернігівської області, запроваджено пілотний проект щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет (наказ Міністерства юстиції України від 09.07.2015 № 1187/5, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 09.07.2015 за №812/27257 із змінами, внесеними наказом Міністерства юстиції України від 27.08.2015 № 1603/5, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27.08.2015 за №1031/27476).
Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану” - це офіційний сервіс щодо подачі заяв або звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, який є доступним для користувачів мережі Інтернет.
З використанням даного веб-порталу фізична особа може подати до вищевказаних відділів наступні з ... Читати далі »
Категория: Блог юридичних служб. | Просмотров: 365 | Добавил: Wooder | Дата: 05.04.2016 | Комментарии (0)

За рішенням суду, якщо це не визначено домовленістю між батьками, аліменти присуджуються у частці від доходу її матері, батька і (або) у твердій грошовій сумі.
При визначенні розміру аліментів суд ураховує:
1) стан здоров’я та матеріальне становище дитини;
2) стан здоров’я та матеріальне становище платника аліментів;
3) наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків чи дітей;
4) інші обставини, що мають істотне значення.

Розмір утримання (аліментів)
Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, за винятком випадків, коли розмір аліментів установлюється у твердій грошовій сумі.
Але й у випадку, коли визначений судом розмір аліментів у твердій грошовій сумі, менше мінімального розміру, то дитині органами соціального захисту призначається державна допомога в розмірі різниці між визначеним розміром аліментів і 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.
Частка доходу, яка буде стягуватися як аліменти ... Читати далі »
Категория: Блог юридичних служб. | Просмотров: 374 | Добавил: Wooder | Дата: 05.04.2016 | Комментарии (0)

У наші дні нерідкі випадки, коли народження дитини відбувається поза шлюбом. Для того, щоб встановити батьківство існує два способи – добровільне і примусове, здійснюване в судовому порядку. У цій статті розповімо про те, як визнати і оформити батьківство поза шлюбом.
Якщо вести мову про добровільний порядок, то походження дитини від батька визначається за заявою жінки та чоловіка, які не перебувають у шлюбі між собою. Така заява може бути подана як до, так і після народження дитини до органу державної реєстрації актів цивільного стану. Якщо заява не може бути подана особисто, вона може бути подана через представника або надіслана поштою, за умови її нотаріального засвідчення. Повноваження представника мають бути нотаріально засвідчені.
Батько відмовляється добровільно визнати свою дитину. Позов про визнання батьківства може бути пред’явлений матір’ю, опікуном, піклувальником дитини, особою, яка утримує та виховує дитину, а також самою дитиною, яка досягла повноліття. Дуже часто разом з таким позовом йде заява з вимогою змусити батька виплачувати аліменти. Але варто знати, що алі ... Читати далі »
Категория: Блог юридичних служб. | Просмотров: 530 | Добавил: Wooder | Дата: 09.03.2016 | Комментарии (0)

Інформація
про порядок, строки та розмір плати щодо проставлення територіальними органами Міністерства юстиції України апостиля на документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документаах, що оформляються нотаріусами України призначених для використання на території інших держав.

З 20.11.2015 прийом документів з питань проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України в Міністерстві юстиції не проводиться.

Згідно додатку 1 до Порядку проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України затвердженого наказом Міністерства юстиції України 11.11.2015 № 2268/5 зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11.11.2015 за № 1420/27865 (далі Порядок) в Чернігівській області до електронного сервісу з проставлення апостиля станом на 20.11.2015 року підключено відділи державної реєстрації актів цивільного стану:
- Бобровицького,
- Борзнянського,
... Читати далі »
Категория: Блог юридичних служб. | Просмотров: 356 | Добавил: Wooder | Дата: 30.11.2015 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Порядок присвоєння прізвища, імені, по батькові дитині при державній реєстрації народження.»

Державна реєстрація народження дитини проводиться з одночасним визначенням її походження та присвоєнням їй прізвища, власного імені та по батькові. Походження дитини визначається відповідно до статей 125, 133, 135 Сімейного кодексу України. Державна реєстрація народження проводиться за усною чи письмовою заявою батьків дитини чи одного з них, а в разі смерті батьків або в разі якщо вони з інших причин не можуть зареєструвати народження - за заявою родичів, інших осіб, уповноваженого представника закладу охорони здоров'я, в якому народилась дитина або в якому на цей час вона перебуває.


Державна реєстрація народження дитини проводиться не пізніше одного місяця від дня народження дитини.
Якщо дитина народилась у подружжя, дружина записується матір'ю, а чоловік - батьком дитини за заявою будь-кого з них.
Якщо батьки не перебувають у шлюбі між собою, походження дитини від матері визначається на підставі заяви матері, походження дитини від батька визначається за заявою матері та батька ди ... Читати далі »

Категория: Блог юридичних служб. | Просмотров: 506 | Добавил: Wooder | Дата: 04.11.2015 | Комментарии (0)

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Заяви для проходження конкурсу приймаються Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області, а також всіма районними, міським, міськрайонними управліннями юстиції до 30 вересня 2015 року.
З повним текстом оголошення можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області http://just.cg.gov.ua .
Категория: Блог юридичних служб. | Просмотров: 439 | Добавил: Wooder | Дата: 27.08.2015 | Комментарии (0)

Виконавчий збір та витрати на проведення виконавчих дій
Виконавчий збір – це грошова сума, що підлягає стягненню з боржника у разі невиконання ним рішення самостійно в межах встановленого державним виконавцем строку.
Відповідно до статті 28 Закону України «Про виконавче провадження»: у разі невиконання боржником рішення майнового характеру у строк, встановлений частиною 2 статті 25 цього Закону для самостійного його виконання, постановою державного виконавця з боржника стягується виконавчий збір у розмірі 10 відсотків суми, що підлягає стягненню, або вартості майна боржника, що підлягає передачі стягувачу за виконавчим документом. У разі невиконання боржником у той самий строк рішення немайнового характеру виконавчий збір стягується в розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з боржника – фізичної особи і в розмірі вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з боржника – юридичної особи. У зазначених розмірах виконавчий збір стягується з боржника також у разі повернення виконавчого документа без виконання за письмовою заявою стягувача та у разі само ... Читати далі »
Категория: Блог юридичних служб. | Просмотров: 642 | Добавил: Wooder | Дата: 20.07.2015 | Комментарии (0)

Пошук


Наша Україна
Единая страна

Реклама
авторемонт -->

Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архив записівНаше опитування
Этот сайт я посещаю:
Всього відповідей: 44

Наша кнопка
Мы будем очень благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своем сайте
Семеновка - наш город!Код информера новостей

Друзі сайту

Сайт 1-В класу школи № 1 м. Чернігова Історія Чернігівської землі
Професійний фотограф у Чернігові
Сайт о Новгороде-Северском НЕофіційна сторінка м. Бобровиця
Козелецький соціально – інформаційний портал Відділ освіти Семенівської РДА
городок Десна в Черниговской области Жизнь в Ивановке - Интересно знать
Семенівський клуб хортингу Древній Любеч
Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина

Хмарка Фото

Свята сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Законодавство
Законодавство України
 • Конституція України
 • Цивільний кодекс України
 • Господарський кодекс України
 • Земельный кодекс України
 • Митний кодекс Україны
 • Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування

 • Хмарка тегів

  Програма TV

  Copyright MyCorp © 2018 Хостинг від uCoz


  Розділи нашого сайту
  - НОВИНИ -
  Новини краю
  Семенівщина спортивна
  Наш ексклюзив
  Новини звідусіль
  Інше
  Навколо нас
  Газета "Гарт" про наш край
  - БЛОГИ -
  Инфраструктура
  Блог голови Семенівської РДА.
  Економічний блог.
  Блог освіти району
  Блог юридичних служб.
  Семенівський районний центр зайнятості.
  Блог правоохоронців
  Прикордоння
  Блог усіх небайдужих
  Життя видатних людей
  Духовне виховання
  А чи знаєте Ви?
  Людям про людей
  Як це було ...
  З глибин серця...
  - ОГОЛОШЕННЯ -
  Автомобілі
  Бізнес, співпраця
  Побутові товари
  Для офісу
  Комп'ютеры
  Лісова промисловість
  Метали
  Нафта, газ, вугілля
  Продукти харчування
  Промислове обладнання
  Інші товари
  Зв'язок та телекомунікації
  Будівництво
  Послуги у різних сферах
  Різне
  Нерухомість
  Анонси подій
  Робота
  - ЦІКАВЕ -
  Фотоальбоми
  Транспорт
  Туристам
  Форум
  Зв'язок
  Відео  Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
  Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
  Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
  *** *** ***

  Щоб додати необхідна авторизація
  Облако фоток
  Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
  QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов
  Переглянути свіжі коментарі
  ...
  Дата: 17.09.2018
  -->
  sergiokamisares написал:
  Если Оля и увидит мой коммент, надеюсь улыбнется) - пользуясь случаем хочу ей передать привет. Оля я всегда знал, что у тебя получится любая работа, у...

  Материал: Продам дом
  budcert написал:
  телефон 050-353-38-31

  Елена написал:
  Щиро дякую за такий приємний подарунок!!!! Люблю вас усіх, бо без вас я нічого не варта.

  shabalin74 написал:
  До складу збірної України на чемпіонат світу з хортингу увійшли: Соломія Хулап, Ілля Буданов, Євген Ігнатенко, Нікіта Михайленко.

  ...


  Дата: 19.04.2018
  -->
  shabalin74 написал:
  У 2017 році Семенівська РДА створювала службу громадських інспекторів з благоустрою. Цікаво, чи працює ця служба зараз і які результати?
  ...