. Економічний блог. - Блог - Семенівка-наше місто! / Семеновка-наш город!
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Середа, 21.02.2018, 19:53
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS


Меню сайту

Додати новину на сайт semenovka.at.uaФорма входу

Категорії розділу
Инфраструктура [51]
Комунальні служби, Енергетики, Газове господарство, Тепло та ін.
Блог голови Семенівської РДА. [69]
Блог голови Семенівської РДА. Блог веде особисто голова Семенівської РДА - Деденко С.І.
Економічний блог. [125]
Блог веде, спеціаліст сектору економіки Семенівскої РДА.
Блог освіти району [174]
Блог педагогів, методистів та людей, що працюють на ниві освіти і науки
Блог юридичних служб. [44]
Семенівський районний центр зайнятості. [0]
Семенівський районний центр зайнятості- інформує.
Блог правоохоронців [26]
Прикордоння [24]
Блог прикордонної та митної служби
Блог усіх небайдужих [41]
Всім про все
Життя видатних людей [37]
Історії з життя видатних земляків
Духовне виховання [59]
Духовне виховання особистості
А чи знаєте Ви? [44]
Блог, де розміщується інформація про цікаві факти, події і т.п.
Людям про людей [38]
Матеріали про людей, їх життя, долі
Як це було ... [36]
Історичні нариси, довідки та події Семенівки та Семенівського краю
З глибин серця... [27]
Час минає, та є дві речі, які йому не підвладні: Пам"ять та Мистецтво, яке є людською спробою зробити прекрасне вічним...

СЕМЕНІВКА
СЕМЕНІВКА - НАШЕ МІСТО, Семенівка, місто Семенівка

РЕКЛАМА

Прогноз погоди

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:


Група у ВК
--> Семенівське земляцтво

Facebook

Міні-чат
Вызов мини-чата - в правом нижнем углу сайта

Онлайн-РАДІО

Гороскоп
Loading...

СтатистикаОнлайн всього: 3
Гостей: 3
Наши: 0


[ Хто нас сьогодні відвідав ]
Проверка тИЦ и PR Рейтинг@Mail.ru


Главная » Економічний блог.
« 1 2 3 4 5 ... 8 9 »
Картинка к материалу: «Стипендіальна програма Global Study Awards» Стипендіальна програма Global Study Awards заснована ISIC, British Council IELTS та StudyPortals. Програма спрямована на залучення молодих людей до навчання за кордоном в рамках своїх досліджень для того, щоб вивчати нові країни, культури і мови. Максимальний розмір особистого навчального гранту – 10 000 фунтів стерлінгів.

Кінцевий термін подачі заявок (дедлайн) - 30 вересня 2017 року - для студентів, що почнуть навчатися весною 2018.

Для потенційних аплікантів Global Study Awards необхідно:

бути 18-річним (або старшим) на момент початку програми;
скласти IELTS в Центрі Британської Ради й отримати офіційні результати, затверджені Британською Радою після першого червня 2016;
мати чинний Міжнародний студентський квиток (International Student Identity Card) і/або International Youth Travel Card (IYTC) на момент подання аплікації;
планувати вступ на денну форму навчання, на бакалаврську, магістерську чи PhD програми весняного (2018) семестру;
надати лист-підтвердження від належної установи до вказаного дедлайну;
напис ... Читати далі »
Категория: Економічний блог. | Просмотров: 51 | Добавил: ekonomiksem | Дата: 03.08.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Другий український форум Шовкового шляху» Наймасштабніша подія в сфері налагодження українсько-китайського партнерства – ІІ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ШОВКОВОГО ШЛЯХУ 2017 відбудеться в Києві 16 листопада 2017 року.

Другий рік поспіль ділові та політичні кола України та Китаю зустрінуться на В2В2G-майданчику щоб обговорити можливості для спільної реалізації проектів, розширення торгівлі, розбудови інфраструктурних об’єктів, розвитку електронної комерції та виходу українських компаній на китайський ринок.

В рамках Форуму планується проведення 6 галузевих панельних сесій (транпортно-логістична, торгово-економічна, інвестиційно-фінансова, науково-технічна, культурна та туристична сфери).

Крім того, під час роботи Форуму буде організована Алея інвестиційних проектів, що презентуватиме інвестиційний потенціал регіонів України. Участь в Алеї інвестиційних проектів сприятиме встановленню прямих ділових контактів, залученню фінансування та розширенню партнерської мережі між бізнесом України та Китаю.

Участь у роботі зазначеного заходу візьмуть представники українського Уряду та Верховно ... Читати далі »
Категория: Економічний блог. | Просмотров: 50 | Добавил: ekonomiksem | Дата: 03.08.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «До уваги підприємців!!!» До відділу з питань економіки Посольства Угорщини в Україні звернулась угорська компанія Team-Consulting Bt. із діловою пропозицією для українських підприємців, які хочуть вийти на угорський ринок, або вже працюють на ньому.

Зазначена компанія пропонує наступні послуги:

розробка інвестиційних проектів;
встановлення і розвиток торговельних, ділових зв'язків; пошук і дослідження прозорості ділових партнерів;
підготовка і представництво на ділових переговорах;
торгове представництво іноземних компаній в Угорщині, а також в Європі;
підтримка контактів з угорськими партнерами;
введення нових продуктів і марок на угорський ринок;
підготовка укладення угод з угорськими фірмами, а також фірмами з Центральної та Східної Європи;
створення фірм і забезпечення інших юридичних послуг - за сприяння угорських адвокатів;
податковий консалтинг;
бухгалтерський облік і аудит;
пошук ділових об'єктів нерухомості і квартир;
отримання дозволу на проживання та роботу;
підбір персоналу.
Більш детальна і ... Читати далі »
Категория: Економічний блог. | Просмотров: 58 | Добавил: ekonomiksem | Дата: 02.08.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Стипендіальна програма Рейгана-Фасела (США)» Національний фонд підтримки демократії (NED) приймає заявки на участь у стипендіальній програмі Рейгана-Фаселла, що надає можливість активним борцям за демократію, вченим та журналістам провести п’ять місяців у Вашингтоні – для виконання незалежних досліджень в галузі демократії в окремій країні або регіоні. Учасникам програми надається щомісячна стипендія, медична страховка та компенсація витрат на авіаквитки в обидва кінці. Дедлайн - 15 жовтня 2017 р.

Проекти можуть бути спрямовані на економічні, політичні, соціальні, правові та культурні аспекти демократичного розвитку та включати цілий ряд методологій та підходів.

Програма Reagan-Fascell була створена з основною метою підтримки активістів демократії, правозахисників, журналістів та інших осіб, які працюють на фронтах побудови демократії у країнах, що розвиваються та прагнуть демократії. Ця програма надає зазначеним особам необхідну перерву, щоб вони могли відволіктись від повсякденної рутини, переосмислити свою роботу, обмінятись ідеями та досвідом з партнерами у Сполучених Штатах і переглянути методи побуд ... Читати далі »
Категория: Економічний блог. | Просмотров: 59 | Добавил: ekonomiksem | Дата: 02.08.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Гранти на проведення адвокаційних кампаній із захисту прав людини в мережі Інтернет» Counterpart International оголошує конкурс малих грантів на проведення адвокаційних кампаній, спрямованих на захист основних прав людини в мережі Інтернет. Дедлайн - 25 липня 2017 року. Для бажаючих подавати заявку на наступний рік дедлайн - 25 лютого 2018 року.

Програма «Свобода Інтернету та Інтернет-адміністрування» Counterpart International оголошує про перший конкурс невеликих грантів на проведення адвокаційних кампаній в чотирьох визначених країнах: Шрі-Ланці, Україні, Венесуелі та Зімбабве.

Індивідуальні нагороди складають до 25 000 доларів США на рік для проектів, що охоплюють значну кількість зацікавлених сторін та спрямовані на застосування правового підходу до управління Інтернетом, захист основних прав в Інтернеті, формування громадянського суспільства та проведення адвокаційних кампаній в інтернет-мережі.

Заявки повинні подаватися відповідно до інструкцій і відповідати всім зазначеним вимогам, що містяться в цьому оголошенні.

Заявка повинна включати: анкету на отримання гранту, бюджет та бюджетні нотатки (замітки). Детальна ... Читати далі »
Категория: Економічний блог. | Просмотров: 83 | Добавил: ekonomiksem | Дата: 02.08.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Конкурс проектних пропозицій для організацій та представників громадянського суспільства з Вірменії, Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії та У» Чорноморський фонд регіонального співробітництва (BST) та Фонд Роберта Боша оголошують конкурс проектних пропозицій для організацій та представників громадянського суспільства з Вірменії, Болгарії, Грузії, Молдови, Румунії та України.
Дедлайн - 29 вересня 2017 року.

Чорноморський траст на регіональне співробітництво оголошує про новий проект "Створення впевненості - спільна ініціатива Фонду Роберта Боша та Чорноморського Трастового фонду".

Партнери переконані, що громадянське суспільство може зробити вагомий внесок у процес зміцнення довіри, взаєморозуміння та примирення населення на територіях, що нещодавно брали участь у (збройних) конфліктах. Ця ініціатива спрямована на заохочення грантоотримувачів до вивчення нових способів, методів та підходів для сприяння взаєморозумінню.

Опис програми

Проекти повинні бути ініційовані організаціями громадянського суспільства, які можуть ефективно залучати цільову аудиторію в межах населення регіону у свої проекти. Організації, що подають заявку на отримання грантів, повинні бути зар ... Читати далі »
Категория: Економічний блог. | Просмотров: 62 | Добавил: ekonomiksem | Дата: 02.08.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Конкурс на розробку та написання Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату (SECAP) для малих громад» Громадська організація Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки», який впроваджується завдяки Програмі LINK Регіонального Екологічного Центру для Центральної та Східної Європи і фінансується Міністерством Клімату та Довкілля Норвегії, оголошує конкурс на розробку Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку та клімату (SECAP), серед малих громад України, з чисельністю населення не більше 50 тис.

Хто може прийняти участь:


Органи місцевого самоврядування: міські та селищні ради, об’єднані територіальні громади України, які приєдналися, або мають бажання приєднатися до Європейської ініціативи - (Covenant of Mayors) - "Угода мерів", ініційованої Європейською Комісією від 15.01.2009 року, з метою забезпечення реалізації політики сталого енергетичного розвитку та зменшення викидів парникових газів на території громади не менше ніж на 30% до 2030 року.

Вимоги до учасників конкурсу:
... Читати далі »
Категория: Економічний блог. | Просмотров: 50 | Добавил: ekonomiksem | Дата: 02.08.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Ярмарок китайських інвестицій за кордоном COIFAIR - 2017» 21-22 листопада 2017 року в Пекіні відбудеться Ярмарок китайських інвестицій COIFAIR – 2017.

Ярмарок є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордоном. В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори. Головними партнерами є Світовий банк, Світова організація торгівлі та Програма розвитку ООН. Форум об'єднує представників більш ніж зі 100 країн та близько 1000 великих державних і приватних підприємств. У попередніх роках кількість інвестиційних проектів перевищила 2000, а загальна вартість угод досягла 4 млрд.дол.США.

Напрямки та секції роботи COIFAIR-2017 включають електроенергетику, сільське господарство, будівництво, транспорт та зв'язок, машинобудування та металообробку, хімічну та нафтохімічну промисловість, фармацевтику, внутрішню та зовнішню торгівлю, фінанси, кредит, страхування та інше.

Учасники матимуть змогу провести зустрічі і переговори з представниками багатьох китайських і зарубіжних підприємств, вислухати думки експертів в галузі залучення інвестицій, отримати фінансування проектів т ... Читати далі »
Категория: Економічний блог. | Просмотров: 129 | Добавил: ekonomiksem | Дата: 14.07.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Програма підтримки експорту до Канади U CAN EXPORT» Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) оголошує набір українських підприємств малого і середнього бізнесу для участі у Програмі підтримки експорту до Канади U CAN Export у пріоритетних секторах:
1. ІТ-послуги
2. одяг
3. взуття
4. меблі
5. шоколад та кондитерські вироби
Пріоритети були визначені в результаті ґрунтовного аналізу канадського та українського ринків.
Програма U CAN EXPORT впроваджуватиметься проектом CUTIS у партнерстві з Офісом просування експорту при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі.
Вона розрахована на 3 роки та має кілька рівнів:
• комплексний – для обмеженої кількості компаній малого і середнього бізнесу, найбільш перспективних і готових до експорту;
• освітньо-консультаційний – для решти компаній у пріоритетних секторах, зацікавлених у виході на канадський ринок;
• інформаційний – для широкого кола компаній, що цікавляться канадським ринком.
Комплексна підтримка передбачає наступні заходи:
• Співфінансування участ ... Читати далі »
Категория: Економічний блог. | Просмотров: 120 | Добавил: ekonomiksem | Дата: 06.07.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Асоціація міст України оголошує конкурс на фінансування короткострокових гендерних ініціатив» Асоціація міст України (АМУ) в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Дедлайн - 1 червня 2017 р включно.

Головною метою конкурсу є сприяння участі жінок у місцевому економічному розвитку шляхом реалізації короткострокових ініціатив в містах-членах АМУ у співпраці органів місцевого самоврядування з неурядовими організаціями та/або підприємництвом, спрямованих на досягнення конкретних результатів щодо підвищення активності жінок в економічному житті громад та/або в процесі прийняття рішень на місцевому рівні.

Ініціативи, яким надаватиметься фінансова підтримка, мають сприяти реалізації, принаймні, одного з зазначених нижче завдань:

розбудові місцевого потенціалу, пов’язаного з участю жінок у місцевому економічному розвитку;
усуненню дискримінації за ознакою статі на ринку праці;
розширенню економічних можливостей ... Читати далі »
Категория: Економічний блог. | Просмотров: 108 | Добавил: ekonomiksem | Дата: 29.05.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Премії до 50 000 євро для молодих підприємців» «Премія Юних Підприємців Uniliver» відкрита для подачі заявок для підтримки і відзначення молоді з усього світу за існуючі ініціативи, продукти або послуги, які вирішують деякі з найбільших проблем стійкості планети.

Дедлайн: 30 червня 2017 року

Розмір нагороди: до 50 000 євро

У 2017 році серед молодих підприємців визнають до восьми переможців. Два фіналіста в кожному з чотирьох пріоритетних напрямів будуть відібрані з процесу відео-інтерв’ю і запрошені в Кембридж, де вони будуть працювати з різними експертами Кембриджського університету.

Пріоритетні напрямки:

Сільське господарство
Можливості для жінок
Відходи
Питна вода
Нагорода:

– Переможець призу “HRH The Prince of Wales Young Sustainability Entrepreneur Prize” отримає грошовий приз у € 50,000 і підтримку з урахуванням його конкретних потреб протягом 12 місяців.

– Переможці наступної категорії отримають грошову винагороду в
€ 10,000 і підтримку з урахуванням їх конкретних потреб протягом 12 міс ... Читати далі »
Категория: Економічний блог. | Просмотров: 141 | Добавил: ekonomiksem | Дата: 29.05.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Стипендії для навчання в університетах Японії» Японське Міністерство освіти, культури, спорту, науки і технологій (MEXT) пропонує стипендії для іноземних студентів, які бажають здобути післядипломну освіту або навчатися на аспірантурі. Стипендія покриває вартість посібника, витрати на проїзд у та з Японії, плату за навчання, а також додаткову щомісячну фінансову допомогу.

Дедлайн - 23 червня 2017 р.

Детальніше: http://gurt.org.ua/news/grants/38600/
Категория: Економічний блог. | Просмотров: 134 | Добавил: ekonomiksem | Дата: 29.05.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Конкурс заявок на участь: Громадська Школа Дієвих Практик ЄС (CiSEP)» Активні громадяни та агенти змін з усіх регіонів України запрошуються до подання заявок на участь у першому етапі Громадської Школи Дієвих Практик ЄС.

Кінцевий термін прийняття заявок: до 5 червня 2017 року включно.

Загальна інформація

Громадська Школа Дієвих Практик ЄС (CiSEP) є модульною навчальною програмою для активних громадян і агентів змін в Україні. На її базі створюється мережа спеціалістів у сфері Угоди про Асоціацію України з ЄС (УА) та Поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ПВЗВТ), яка має на меті посилити процес європейської інтеграції України.

Сьогодні Школа відчиняє свої двері втретє.

Навчання в рамках CiSEP має три рівні (етапи):

Рівень А: Основи УА/ПВЗВТ: про процес імплементації УА/ПВЗВТ та способи підтримки цього процесу з боку громадянського суспільства.

Рівень В: Спеціалізація щодо конкретних розділів УА/ПВЗВТ.

Рівень С: Програма навчання для тренерів. Учасники, які успішно пройдуть Рівень А, будуть запрошені до подання заявок на участь у наступних нав ... Читати далі »
Категория: Економічний блог. | Просмотров: 113 | Добавил: ekonomiksem | Дата: 29.05.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Гранти на впровадження плану дій зі сталого енергетичного розвитку» Європейська комісія оголошує конкурс грантів для підтримки розробки та впровадження «Плану дій зі сталого енергетичного розвитку» в громадах.

Дедлайн - 30 червня 2017.

Європейський союз в даний час приймає пропозиції від повноправних організацій для участі у програмі «Підтримка міст Східного партнерства в реалізації стійких енергетичних планів дій (SEAPS) в рамках Угоди мерів», щоб допомогти місцевим органам влади у здійсненні заходів, передбачених в SEAP/SECAP, що призводе до загальної фактичної економії енергії, скорочення викидів СО2 і зниження експлуатаційних витрат.

Мета цього Конкурсу пропозицій полягає у сприянні досягненню і реалізації більш стійкої місцевої енергетичної політики, дозволяючи органам місцевої влади в країнах Східного сусідства реалізовувати інвестиційні проекти, включені в їх плани зі сталого енергетичного розвитку відповідно до Угоди мерів, і, таким чином, ліквідуючи відмінності між SEAP/SECAP та їх реалізації на практиці.

Розмір грантів

Сума гранту становить від 500 000 до 1500 000 євро. ... Читати далі »
Категория: Економічний блог. | Просмотров: 97 | Добавил: ekonomiksem | Дата: 29.05.2017 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Гранти на розбудову спроможності галузевих асоціацій і громадських об’єднань аграрного сектору» Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), оголошує програму грантів, спрямовану на розбудову спроможності галузевих асоціацій і громадських об’єднань аграрного сектору розробляти пропозиції для покращення аграрної політики, законодавчого і регуляторного середовища в АПК України.

У межах цієї програми галузевим асоціаціям і громадським об’єднанням АПК будуть надані до 10 грантів на виконання таких робіт із розвитку їх спроможності:

Проведення аналізу існуючих проблем аграрної політики чи конкретної галузі.
Розробка стратегічних документів, моделей, концепцій, програм, рекомендацій, проектів законів, нормативних актів тощо.
Організація і проведення професійних обговорень між учасниками ринку у форматі семінарів, круглих столів і конференцій із залученням підприємців, представників уповноважених урядових органів та інших зацікавлених осіб.
Організація і проведення обговорення підготовлених матеріалів на засіданнях Громадської ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України.
Проведення інших ... Читати далі »
Категория: Економічний блог. | Просмотров: 131 | Добавил: ekonomiksem | Дата: 13.05.2017 | Комментарии (0)

Пошук


Наша Україна
Единая страна

Реклама
авторемонт -->

Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Архив записівНаше опитування
Какое меню на сайте удобнее ?
Всього відповідей: 31

Наша кнопка
Мы будем очень благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своем сайте
Семеновка - наш город!Код информера новостей

Друзі сайту

Сайт 1-В класу школи № 1 м. Чернігова Історія Чернігівської землі
Професійний фотограф у Чернігові
Сайт о Новгороде-Северском НЕофіційна сторінка м. Бобровиця
Козелецький соціально – інформаційний портал Відділ освіти Семенівської РДА
городок Десна в Черниговской области Жизнь в Ивановке - Интересно знать
Семенівський клуб хортингу Древній Любеч
Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина

Хмарка Фото

Свята сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Законодавство
Законодавство України
 • Конституція України
 • Цивільний кодекс України
 • Господарський кодекс України
 • Земельный кодекс України
 • Митний кодекс Україны
 • Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування

 • Хмарка тегів

  Програма TV

  Copyright MyCorp © 2018 Хостинг від uCoz


  Розділи нашого сайту
  - НОВИНИ -
  Новини Семенівщини
  Семенівщина спортивна
  Наш ексклюзив
  Новини звідусіль
  Інше
  Навколо нас
  - БЛОГИ -
  Инфраструктура
  Блог голови Семенівської РДА.
  Економічний блог.
  Блог освіти району
  Блог юридичних служб.
  Семенівський районний центр зайнятості.
  Блог правоохоронців
  Прикордоння
  Блог усіх небайдужих
  Життя видатних людей
  Духовне виховання
  А чи знаєте Ви?
  Людям про людей
  Як це було ...
  З глибин серця...
  - ОГОЛОШЕННЯ -
  Автомобілі
  Бізнес, співпраця
  Побутові товари
  Для офісу
  Комп'ютеры
  Лісова промисловість
  Метали
  Нафта, газ, вугілля
  Продукти харчування
  Промислове обладнання
  Інші товари
  Зв'язок та телекомунікації
  Будівництво
  Послуги у різних сферах
  Різне
  Нерухомість
  Анонси подій
  Робота
  - ЦІКАВЕ -
  Фотоальбоми
  Транспорт
  Туристам
  Форум
  Зв'язок
  Відео  Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
  Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
  Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
  *** *** ***

  Щоб додати необхідна авторизація
  Облако фоток
  Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
  QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов
  Переглянути свіжі коментарі
  ...
  Дата: 24.11.2017
  -->
  uggrim5 написал:
  Потрібно не меньше 50  донорів крові! Спілка ветеранів АТО просить усіх небайдужих людей здати кров на плазму. Здавати прохання адресно, у вказуванням...

  vbgfddrfcrgv написал:
  Де "САМООБОРОНА" яка круто навчала міліцію, як необхідно робити... Всі прізвища знайомі... поховались!!!!!

  semenovka написал:
  А кто это?

  ...


  Дата: 02.11.2017
  -->
  semenovka написал:
  Дякуємо й вам. За ці роки було різного і поганого і доброго. Намагалися щось зробити, не всім догодили, але намагалися. Було всякого. Щіро дякую. На з...

  ...


  Дата: 28.10.2017
  -->
  shabalin74 написал: