«Премія Юних Підприємців Uniliver» відкрита для подачі заявок для підтримки і відзначення молоді з усього світу за існуючі ініціативи, продукти або послуги, які вирішують деякі з найбільших проблем стійкості планети.
Дедлайн: 30 червня 2017 року
Розмір нагороди: до 50 000 євро
У 2017 році серед молодих підприємців визнають до восьми переможців. Два фіналіста в кожному з чотирьох пріоритетних напрямів будуть відібрані з процесу відео-інтерв’ю і запрошені в Кембридж, де вони будуть працювати з різними експертами Кембриджського університету.
Пріоритетні напрямки:
Сільське господарство Можливості для жінок Відходи Питна вода Нагорода:
– Переможець призу “HRH The Prince of Wales Young Sustainability Entrepreneur Prize” отримає грошовий приз у € 50,000 і підтримку з урахуванням його конкретних потреб протягом 12 місяців.
– Переможці наступної категорії отримають грошову винагороду в € 10,000 і підтримку з урахуванням їх конкретних потреб протягом 12 міс
... Читати далі »
Японське Міністерство освіти, культури, спорту, науки і технологій (MEXT) пропонує стипендії для іноземних студентів, які бажають здобути післядипломну освіту або навчатися на аспірантурі. Стипендія покриває вартість посібника, витрати на проїзд у та з Японії, плату за навчання, а також додаткову щомісячну фінансову допомогу.
Активні громадяни та агенти змін з усіх регіонів України запрошуються до подання заявок на участь у першому етапі Громадської Школи Дієвих Практик ЄС.
Кінцевий термін прийняття заявок: до 5 червня 2017 року включно.
Загальна інформація
Громадська Школа Дієвих Практик ЄС (CiSEP) є модульною навчальною програмою для активних громадян і агентів змін в Україні. На її базі створюється мережа спеціалістів у сфері Угоди про Асоціацію України з ЄС (УА) та Поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ПВЗВТ), яка має на меті посилити процес європейської інтеграції України.
Сьогодні Школа відчиняє свої двері втретє.
Навчання в рамках CiSEP має три рівні (етапи):
Рівень А: Основи УА/ПВЗВТ: про процес імплементації УА/ПВЗВТ та способи підтримки цього процесу з боку громадянського суспільства.
Рівень В: Спеціалізація щодо конкретних розділів УА/ПВЗВТ.
Рівень С: Програма навчання для тренерів. Учасники, які успішно пройдуть Рівень А, будуть запрошені до подання заявок на участь у наступних нав
... Читати далі »
Європейська комісія оголошує конкурс грантів для підтримки розробки та впровадження «Плану дій зі сталого енергетичного розвитку» в громадах.
Дедлайн - 30 червня 2017.
Європейський союз в даний час приймає пропозиції від повноправних організацій для участі у програмі «Підтримка міст Східного партнерства в реалізації стійких енергетичних планів дій (SEAPS) в рамках Угоди мерів», щоб допомогти місцевим органам влади у здійсненні заходів, передбачених в SEAP/SECAP, що призводе до загальної фактичної економії енергії, скорочення викидів СО2 і зниження експлуатаційних витрат.
Мета цього Конкурсу пропозицій полягає у сприянні досягненню і реалізації більш стійкої місцевої енергетичної політики, дозволяючи органам місцевої влади в країнах Східного сусідства реалізовувати інвестиційні проекти, включені в їх плани зі сталого енергетичного розвитку відповідно до Угоди мерів, і, таким чином, ліквідуючи відмінності між SEAP/SECAP та їх реалізації на практиці.
Розмір грантів
Сума гранту становить від 500 000 до 1500 000 євро. ... Читати далі »
Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), оголошує програму грантів, спрямовану на розбудову спроможності галузевих асоціацій і громадських об’єднань аграрного сектору розробляти пропозиції для покращення аграрної політики, законодавчого і регуляторного середовища в АПК України.
У межах цієї програми галузевим асоціаціям і громадським об’єднанням АПК будуть надані до 10 грантів на виконання таких робіт із розвитку їх спроможності:
Проведення аналізу існуючих проблем аграрної політики чи конкретної галузі. Розробка стратегічних документів, моделей, концепцій, програм, рекомендацій, проектів законів, нормативних актів тощо. Організація і проведення професійних обговорень між учасниками ринку у форматі семінарів, круглих столів і конференцій із залученням підприємців, представників уповноважених урядових органів та інших зацікавлених осіб. Організація і проведення обговорення підготовлених матеріалів на засіданнях Громадської ради при Міністерстві аграрної політики та продовольства України. Проведення інших
... Читати далі »
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує про програму ЄС «Еразмус для молодих підприємців» (Erasmus for Young Entrepreuners), яка є частиною Програми ЄС “Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу» (COSME).
Програма «Еразмус для молодих підприємців» – програма транскордонного обміну, яка дає можливість новим підприємцям (мається на увазі не вік підприємця, а час з моменту започаткування підприємницької діяльності – до 3х років) набувати навичок і знань у досвідчених підприємців, які володіють малими підприємствами в інших країнах-учасницях програми ЄС COSME, а досвідченим підприємцям – дізнаватися про перспективи й нові бізнес-ідеї молодих підприємців, започатковувати співробітництво з іноземними партнерами й отримувати інформацію про нові ринки. Обмін досвідом здійснюється шляхом організації відрядження молодого (нового) підприємця до країни підприємця-господаря строком від 1 до 6 місяців.
Кожному кандидатові на участь у Програмі необхідно звернутися до місцевого контактного пункту в його регіоні. Контактні дані щодо к
... Читати далі »
Компанія «Київстар», у рамках своєї загальнонаціональної соціально-освітньої ініціативи Make Your Mark, запрошує вчителів разом зі своїми учнями взяти участь в освітньому проекті та отримати 800 000 грн на розвиток своїх ідей.
Телеком-оператор вирішив підтримати талановитих викладачів, які:
докладають максимум зусиль, аби діти полюбили математику, фізику та інші точні й природничі науки; готові проводити з дітьми час навіть влітку, аби навчити їх чомусь корисному; вірять у те, що стандартна програма – це не єдине, що потрібно знати школярам. Компанія виділяє кошти на реалізацію найкращих проектів, яких немає в шкільній програмі. Ці проекти не фінансує держава, вони створені для найталановитіших старшокласників.
За допомогою Канадського фонду місцевих ініціатив (КФМІ), Посольство Канади у Києві має змогу фінансувати проекти, націлені на наступні тематичні пріоритети:
- сприяння гендерній рівності та розширенню прав і можливостей жінок і дівчат;
- сприяння розвитку людського потенціалу, зокрема, в сферах охорони здоров’я, харчування та освіти;
- відстоювання і закріплення прав людини, інклюзивного і відповідального управління, демократії, мирного плюралізму і поваги до різноманітності;
- підтримка інклюзивного та “зеленого” економічного зростання;
- сприяння вирішенню проблем навколишнього середовища, в тому числі водних ресурсів і зміни клімату;
- підтримка миру і безпеки.
Канадський фонд не фінансуватиме проекти, які мають суто накладні витрати, пов’язані з управлінням організації, мають безперервний або періодичний характер, масштабне будівництво, і спрямовані на задоволення загальних бюджетних потреб.
Для отримання гранту Канадського фонду апліканти повинні відповідати наступним базовим вимогам:
... Читати далі »
В розвиток рішень VI Всесвітнього Форуму Українців між Українською Всесвітньою Координаційною Радою та Торгово-промисловою палатою України досягнуто домовленостей щодо спільної організації та проведення бізнес-форуму української діаспори за участі представників ділових кіл України.
Форум заплановано провести у травні 2017 року (дата буде визначена додатково) у м. Києві, передбачається участь представників влади та бізнесу України, в першу чергу представників діаспори – підприємців та менеджерів міжнародних компаній українського походження, що сприятиме встановленню тісної взаємодії та активізації їх участі в процесі економічного розвитку країни.
Працюватимуть секції:
інвестиційна; IT-технологій; аграрна; експорту-імпорту; туризму. Заплановано відвідання окремих підприємств, а також змістовна культурна програма.
У разі зацікавленості за додатковою інформацією звертатися до представника Торгово-промислової палати України Зеновія Смика ( т.044-494-03-97).
Повідомляємо, що 09.03.2017 року Президентом України підписано Закон України "Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)".
Compeliveness of Small and Medium Enterprises (далі - програма COSME) - європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу. Програма COSME- це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 мдрд евро.
Перелік програм, що визначаються Європейського Комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі - Робочій програмі.
Доступна для України Робоча програма на 2017 рік складається з 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками:
полегшення виходу на зовнішні ринки; поліпшення умов для конкурентоспроможності: формування культури ведення бізнесу, У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та завданнями, що фінансуються коштом CОSME, а також
... Читати далі »
Проект «Клич друзів – граймо разом» покликаний розвивати фізичну культуру серед дітей та підлітків і зробити спорт популярною альтернативою для їхнього дозвілля. Аби спорт був доступним для дітей з найвіддаленіших регіонів України, потрібна відповідна інфраструктура. Саме тому Klitschko Foundation проводить відкритий конкурс на встановлення сучасних спортивних майданчиків на території українських шкіл. Ваша школа може позмагатися у конкурсі і стати одним із 10 переможців. До участі запрошуються усі загальноосвітні школи України.
Взяти участь у конкурсі дуже просто!
1. Заповніть анкету на сайті: https://my.klitschkofoundation.org/
2. Додайте до анкети необхідні документи.
3. Завантажте фото місця, яке найкраще пiдходить для монтування спортивного майданчика на території вашої школи.
4. Зніміть відео про спортивне життя у вашій школі та завантажте його у соціальні мережі.
5. Розкажіть про проект вашим друзям у соціальних мережах.
6. Накопичуйте реферальні бали для отримання перемоги.
Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», оголошує про початок річної програми надання грантів у межах свого Фонду стратегічних інвестицій (APS) №01.
Запрошуємо зацікавлені підприємства надсилати концепції проектів для інвестування діяльності, спрямованої на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясомолочному секторах, впровадження нових технологій переробки та післяврожайної обробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту.
Гранти за цією програмою надаватимуться:
• малим і середнім підприємствам і підприємцям – виробникам сільськогосподарської продукції (МСП);
• сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам (СОК) та їх об’єднанням;
• малим і середнім підприємствам (МСП) в сфері агропромислового сектору (переробка, логістика, збут, тощо);
У рамках проекту «Громада, що навчається: трансформація конфліктів в Україні та Молдові через активну громадську участь» для підтримки ініціатив організацій громадянського суспільства.
Дедлайн - 12 квітня 2017 р.
Проект «Громада, що навчається: трансформація конфліктів в Україні та Молдові через активну громадську участь» спрямований на розвиток партнерства у локальних громадах України та Молдови шляхом посилення знань і навичок активістів громадянського суспільства, представників місцевих закладів культури, органів влади у рамках культурно-освітніх ініціатив, орієнтованих на підтримку культурного розмаїття та просування інноваційних підходів до освіти дорослих.
Мета конкурсу – сприяти інституалізації партнерства між недержавними організаціями та закладами культури (музеями, будинками культури, бібліотеками, театрами та ін.) для формування і зміцнення центрів освіти для дорослих на місцевому рівні.
До участі запрошуються офіційно зареєстровані громадські організації з 5 регіонів України – Тернопільської, Ужгородської, Чернігівської<
... Читати далі »
Українські міста запрошуються до участі у конкурсі на проведення Майстерні міста 2017 «Облаштування, використання і розвиток громадських просторів».
В рамках конкурсу 3 міста-переможці зможуть отримати фінансування в сумі до 2.000 євро (кожне), а також консультації під час підготовки та реалізації заходу.
Прийом заявок триватиме до 9 квітня (включно).
Урбаністично-культурний проект «Майстерня міста» існує вже п’ять років, за цей час проект став ефективною платформою для співпраці і спілкування між громадськими організаціями, громадськими ініціативами, митцями, майстрами, активістами та представниками міської влади. Основною метою заходу є залучення мешканців до процесів розвитку та оновлення міста. «Майстерня міста» – це партнерська ініціатива Львівської міської ради та Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова». За останні роки розголос про Майстерню міста поширився не лише у Львові, але й у багатьох інших українських міст, які зацікавлені в тому, щоб
... Читати далі »
Міжнародний фонд культурного розмаїття (МФКР), заснований відповідно до статті 18 Конвенції про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження 2005 року, оголошує конкурс проектів на отримання фінансової допомоги. Проекти, які отримують підтримку МФКР, охоплюють широкий спектр діяльності – від інституційного розвитку та культурного мапування до політики аналізу та розвитку, а також підтримки підприємницької діяльності та консолідації культурних індустрій.
Заявки можуть подавати:
державні органи/установи;
неурядові громадські організації (неприбуткові громадські організації, що діють у сфері культури або супровідних галузях);
міжнародні неурядові організації (неприбуткові громадські організації, що діють у сфері культури або супровідних галузях).
Подання заявок на отримання фінансування та конкурсний відбір проходить у кілька етапів.
Кінцевий термін подання заявок - до 15 квітня 2017 року.
Корисні посилання:
Information on the application/selection procedure: htt
... Читати далі »