.
влажность:
давл.:
ветер:
На Семенівщині районні змагання з волейболу вийшли на завершальну стадію. 9 січня проведено півфінальні матчі в рамках районних змагань з волейболу серед представників територіальних громад Семенівського району.
Команди були поділені на дві групи. Серед учасників першої групи змагань, які відбулися в ЗОШ № 3, у фінал пробилися команди сіл Жадове та Іванівки.
... Читати далі »