з матеріалів http://www.gorod.cn.ua/
Останнім часом Семенівка та Семенівський район постійно фігурують на шпальтах обласних газет: Христина Нагорна до 115 років дожила при здоровому глузді, 14 років у садочку «Лісовичок» не було ясельної групи, а цього року організували, обрали «Міс-Семенівку», Денис Пасько їздить велосипедом з Чернова до рідного райцентру. А що твориться у Залізному Мості Семенівського району! Студентка Альона Карпова розмалювала стіни тракторного стану, відкрили спортивно-тренувальну базу. Із менш приємного — Юрій Меркула, який впав з 27-метрової ялинки (але вижив, одужав), знімають, а потім ставлять наново пам’ятник Леніна.
У чому ж феномен Семенівки? Хто її оживив?
Велика заслуга технічного прогресу. Семенівці чітко ведуть новинарну сторінку в одній із соцмереж в Інтернеті. Якщо Варва уже два місяці без новин, то в Семенівці та районі їх по декілька на день.
Запитала про причину відродження і в райдержадміністрації.
— Після тривалого застою наш район справді ожив, — згоден Станіслав Черниш, перший заступник голови РДА. — Можливо, семенівців сколихнула непроста ситуація в країні. Ми прикордонний район. Люди старшого віку ближчі в ідеях до СРСР, молодь — до України. Населення району становить 18 тисяч жителів. Більшість із них — віком від 40 років. Але молодь звучить потужніше. До того ж, у нас і голова РДА порівняно молода людина — Сергію Деденку 36 років (працює з квітня минулого року). Ось п’ятеро хлопців збираються на міжнародні змагання з карате кіоку-шинкай до Польщі. Проблема тільки в грошах. Цього року провели рок-фестиваль. Чи кожен райцентр може таким похизуватися? Думаю, що ні. Виходить, молоді у нас небагато, та вона рушійна сила!
Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №35 (1529)
|