. СЕМЕНІВСЬКІ СТУДЕНТИ АЛІНА ДЕНИСЕНКО ТА БОГДАН МОСУНОВ ПРО НАВЧАННЯ ТА ЖИТТЯ - 19 Листопада 2015 - Семенівка-наше місто! / Семеновка-наш город!
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Середа, 22.03.2023, 22:41
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS


Меню сайту

Додати новину на сайт semenovka.at.uaФорма входу

Категорії розділу
Новини краю [1156]
Семенівщина спортивна [304]
Наш ексклюзив [108]
Новини звідусіль [104]
Інше [65]
Навколо нас [18]
Газета "Гарт" про наш край [31]

СЕМЕНІВКА
СЕМЕНІВКА - НАШЕ МІСТО, Семенівка, місто Семенівка

РЕКЛАМА
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ Особистий кабінет для побутових споживачів ПАТ Чернігівобленерго

Прогноз погоди

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:


Група у ВК
--> Семенівське земляцтво

Facebook

Міні-чат
Вызов мини-чата - в правом нижнем углу сайта

Онлайн-РАДІО

Гороскоп
Loading...

СтатистикаОнлайн всього: 5
Гостей: 5
Наши: 0


[ Хто нас сьогодні відвідав ]
Проверка тИЦ и PR Рейтинг@Mail.ru


Главная » 2015 » Листопад » 19 » СЕМЕНІВСЬКІ СТУДЕНТИ АЛІНА ДЕНИСЕНКО ТА БОГДАН МОСУНОВ ПРО НАВЧАННЯ ТА ЖИТТЯ
09:00
СЕМЕНІВСЬКІ СТУДЕНТИ АЛІНА ДЕНИСЕНКО ТА БОГДАН МОСУНОВ ПРО НАВЧАННЯ ТА ЖИТТЯ

    Кажуть, що у житті студента буває два щасливих моменти: перший - коли він дізнається, що вступив до навчального закладу, другий - це отримання диплома. Але й між цими двома подіями – роки веселого та щасливого студентського життя. Навчання у ВНЗ – це не тільки семінари, лекції, заліки та іспити ...

 

А щоб дізнатися яке воно насправді те студентське життя, адміністрації нашого сайту вдалося поспілкуватися із семенівськими студентами – Аліною Денисенко та Богданом Мосуновим. До речі, відзначимо, що Аліна та Богдан – однокласники.

 


Отже, шановні читачі, вашій увазі інтерв’ю з семенівськими студентами.

 

 

-    Розкажи трохи про себе. 

 

 Я студентка другого курсу Київського університету імені Бориса Грінченка. Загалом, вважаю себе цілеспрямованою, відповідальною, стресостійкою та впевненою людиною. Приймаю всі виклики, які кидає життя і намагаюся досягати свого. Завжди вірю в найкраще, адже саме завдяки вірі можна досягти успіху. 

 

 

 

Звичайний семінарист. Навчаюсь на 2 курсі бакалавріату Київської духовної академії, навчальні корпуси якого знаходяться на території Києво-Печерської лаври. Також працюю в бібліотеці та церковно-археологічному музеї нашої академії, де і проводжу більшість свого часу, але, звичайно, намагаюсь якомога частіше відвідувати духовні та культурні центри Києва. В житті скоріше інтроверт. У школі полюбляв історію, але зараз більше захоплююсь богословськими та філософськими дисциплінами. Вчився в музичній школі.

 

 

 

 

 


-    Що вплинуло на твій вибір навчального закладу?

 

 Насправді, у мене не було конкретної цілі щодо навчального закладу. Знала тільки, що хочу вивчати мови, але потім зрозуміла, що цього замало, адже іноземні мови в часи такої швидкої глобалізації повинен знати кожен, аби мати конкуренту перевагу на ринку праці. А вже перед самим вступом зацікавив напрямок міжнародні відносини. І я ні разу не пожалкувала за ці два роки, адже, по-перше, мені ще не зустрічалася жодна нудна дисципліна в цій сфері, я захоплена тим, що вивчаю, і по-друге, робиться акцент на вивченні іноземних мов і після магістратури надається друга кваліфікації «перекладач».

 

На вибір навчального закладу, по-перше, вплинуло ще дитяче бажання стати священником, чи хоча б працювати у церковних установах, по-друге, бажання того, щоб за допомогою богословської освіти більше осягнути світ у всіх його вимірах, і в кінці кінців прийти до розуміння істини. 

 
 
 
 

 

 

-    Розкажи якусь цікаву історію із власного студентського життя

 


 Під час підготовки до одного з іспитів, у мене був список усіх 95 питань, які будуть у білетах. Вивчивши 90, на решту 5 чи то не вистачило терпіння, чи то вони мені просто не сподобались. Але вже на іспиті я зрозуміла, що з моєю удачею далеко не заїдеш. Із цих п’яти невивчених питань, всі три попалися в білеті. Я все ж таки наважилася поміняти білет, хоча викладач відразу попередив, що це вплине на мою оцінку. Під час відповіді, викладач, вже засумнівавшись у моїй підготовці, вирішив влаштувати мені двобій по всім-всім питанням. У кінці кінців, мужньо витримавши сорокахвилинний бій, я отримала свою п’ятірку.

 

 

Найцікавішою власне для мене була історія з тим як я провів першу в своєму житті екскурсію. Сталося це так. Одного суботнього дня приходжу я до бібліотеки, і через десь 5 хвилин забігає завідувач бібліотеки архімандрит Олексій і каже, що за 2 хвилини в нашому музеї буде екскурсія, і доручає мені її провести. В мене каламбур у голові, не можу нічого згадати. Починаю згадувати дати, терміни, імена… вони не згадуються, в мене шок. І що я бачу, до нас заходить екскурсія дошкільнят, моєму здивуванню не було меж. Довелось розповідати про експонати малятам. Але які були емоції від часу, проведеного з дітьми, до того ж їх було 3 потоки, і з кожним разом було все цікавіше і цікавіше. Ось така історія.

 
 
 
 
 
 

-    А яке у тебе хобі?

 

 Захоплююся фотографією, коли приходить натхнення, відразу знаходжу для цього час. 

 

 

 

 

Як такого одного і однозначного хобі в мене нема, але більше всього я люблю грати на баяні та збирати гриби, адже обидва заняття заспокоюють, приводять до рівноваги, і обидва по своєму є мистецтвом.
 
 
 

 

 


-    Як проводиш час поза заняттями?

 

 Якщо чесно, на першому курсі я взагалі не знала що таке «час поза заняттям», було настільки важко, що прийшлося присвятити весь свій час саме навчанню. Навіть якщо і була вільна хвилина, то все одно використовувала її для вдосконалення своїх професійних навичок. На другому курсі, звичайно, легше, іноді з’являється вільний час, але відразу заповнюю його чимось корисним: відвідування лекцій, тренінгів, інформаційних заходів, розмовних клубів і т.к. Можливо, це вже залежність від навчання. 

 

 

Після занять в більшості випадків йду до бібліотеки  чи музею. Після закінчення пар я повинен встигнути на самопідготовку, а після вечері о десятій годині в нас вечірні молитви, але коли є вільний час, і його не потрібно витрачати на навчання, це буває в неділю, бо  в суботу ми навчаємось, здебільшого гуляю по лаврі чи по Києву з друзями. 

 
 
 

 

 

-    Напевне, як і у кожної молодої людини перед вступом до навчального закладу є певні сподівання, наприклад: "ось коли я стану студентом, то буду ...". Провчившись у виші певний період, чи можеш ти сказати, що твої сподівання виправдалися і студентське життя насправді таке, яким ти його уявляв у школі? 

 

 Єдиним моїм сподіванням було «ось коли я стану студентом, то нарешті буду вчити і займатися тільки тим, що безпосередньо пов’язано з обраною спеціальністю». Так, можу сказати, що моє сподівання виправдались, і чесно кажучи, за школою не сумую взагалі.

 

 

 

До вступу я дещо жахався студентського життя, вірячи розповідям старших про те, що студенти живуть у гуртожитках, де шумно, багато народу, але після вступу був приємно здивований спокоєм, розміреністю і дружелюбністю в гуртожитку. До того ж, звичайно, часто думав про те, що студентське життя насичене, але я не думав, що воно настільки насичене, і переповнене різними подіями. Але, однозначно, що студентське життя – прекрасні часи, які не можна описати, не побувавши студентом, і не можна уявити, будучи ще школярем.

 
 

 

 

 

-    Часто приїздиш до Семенівки?

 

 Так, порівняно з деякими студентами, які з’являються вдома раз у два чи три місяці, я часто їжджу додому. Сумую саме за домівкою, теплою атмосферою та батьками. Вдома я відпочиваю від різних думок, метушні та отримую справжній релакс.

 

 

 

Нажаль доводиться приїжджати лише на канікули, а саме на різдвяні, пасхальні та літні. На вихідні не вдається, тому що бо в суботу є лекції. 
 
 
 

 


-    Де і ким мрієш працювати по закінченню навчального закладу?

 

 Звичайно, хотілося б працювати у сфері міжнародних відносин, чи то посольства, консульства, відомства, чи то в міжнародній організації, чи то в органах державної влади.

 

 

 

 

Хотілося б стати священиком, але, навчаючись, починаю розуміти велику відповідальність цієї місії, тому все більше ця професія ставиться під питання. До того ж, інколи, задумуюсь над викладанням.

 

 

 

 


-    Що побажаєш читачам нашого сайту?

 

 У зв’язку з останніми подіями, хотілося б нагадати всім, що незважаючи на жорстокість сучасного світу, ми повинні залишатися людьми.

 

 

 

 

Найперше віри, надії, любові та мудрості, адже лише мудра людина може по-справжньому вірити, і лише віра дає надію. Також хочеться побажати  миру та добра, які можливі лише за умови любові до всіх без виключення. Звичайно ж того, щоб кожен читач пізнав істину, а пізнавши істину ти віднаходиш відповіді на всі питання. Не можна назвати дійсно розумною людину, яка не дійшла до істини. 

 
 
 

 

Ось така розмова вийшла з представниками студентства. А нам лише залишається подякувати студентам за розмову  і побажати здоров'я, успіхів та активної життєвої позиції. Саме від студентів та їх вчинків залежить майбутнє!

 

На фото – Аліна Денисенко та Богдан Мосунов 

 

 

 

 

 

 

 
Сподобалася новина - поділися нею в соціальних мережах.


Приглашаем принять участие в опросах нашего сайта


Категория: Наш ексклюзив | Просмотров: 1624 | Добавил: shabalin74 | Теги: студенти, інтерв'ю, Семенівка | Рейтинг: 5.0/2

ЧИТАЙТЕ ЕЩЕ НОВОСТИ НА НАШЕМ САЙТЕ:

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук


Наша Україна
Единая страна

Реклама
авторемонт -->

Календар

Архив записівНаше опитування
Какими боковыми блоками (виджетами) на сайте Вы пользуетесь?
Всього відповідей: 22

Наша кнопка
Мы будем очень благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своем сайте
Семеновка - наш город!Код информера новостей

Друзі сайту

Сайт 1-В класу школи № 1 м. Чернігова Історія Чернігівської землі
Професійний фотограф у Чернігові
Сайт о Новгороде-Северском НЕофіційна сторінка м. Бобровиця
Козелецький соціально – інформаційний портал Відділ освіти Семенівської РДА
городок Десна в Черниговской области Жизнь в Ивановке - Интересно знать
Семенівський клуб хортингу Древній Любеч
Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина

Хмарка Фото

Свята сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Законодавство
Законодавство України
 • Конституція України
 • Цивільний кодекс України
 • Господарський кодекс України
 • Земельный кодекс України
 • Митний кодекс Україны
 • Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування

 • Хмарка тегів

  Програма TV

  Copyright MyCorp © 2023 Хостинг від uCoz


  Розділи нашого сайту
  - НОВИНИ -
  Новини краю
  Семенівщина спортивна
  Наш ексклюзив
  Новини звідусіль
  Інше
  Навколо нас
  Газета "Гарт" про наш край
  - БЛОГИ -
  Инфраструктура
  Блог голови Семенівської РДА.
  Економічний блог.
  Блог освіти району
  Блог юридичних служб.
  Семенівський районний центр зайнятості.
  Блог правоохоронців
  Прикордоння
  Блог усіх небайдужих
  Життя видатних людей
  Духовне виховання
  А чи знаєте Ви?
  Людям про людей
  Як це було ...
  З глибин серця...
  - ОГОЛОШЕННЯ -
  Автомобілі
  Бізнес, співпраця
  Побутові товари
  Для офісу
  Комп'ютеры
  Лісова промисловість
  Метали
  Нафта, газ, вугілля
  Продукти харчування
  Промислове обладнання
  Інші товари
  Зв'язок та телекомунікації
  Будівництво
  Послуги у різних сферах
  Різне
  Нерухомість
  Анонси подій
  Робота
  - ЦІКАВЕ -
  Фотоальбоми
  Транспорт
  Туристам
  Форум
  Зв'язок
  Відео  Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
  Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
  Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
  *** *** ***

  Щоб додати необхідна авторизація
  Облако фоток
  Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
  QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов
  Переглянути свіжі коментарі
  koljabuisson написал:
  Есть хорошие места для ставок на спорт, делать их приятно https://football-fun-live.com/reyting-bukmekerov/fonbetru/promokody и, придя туда, вы сможет

  alex85udalov написал:
  Хорошо, что на данный момент источники более объективные и информативные, поэтому получается купить ж/д билет куда грамотней и быстро. Сейчас 21 век н

  antonshapin80 написал:
  Я таких организаций не знаю, но когда искал себе машину, то промониторил достаточно много площадок, но все же нашел, где

  vvvaaannnooo999999 написал:
  Добрый день! искал насос в частный дом для скважины и нашёл хороший выбор и цены в магазине Santehmart https://santehm

  vvvaaannnooo999999 написал:
  https://santehmart.com.ua/nasosnoe-oborudovanie/glubinny-nasosy-dlya-skvazhin