. ПАТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕГО" : Використання електроенергії має бути ощадним - 3 Вересня 2014 - Блог - Семенівка-наше місто! / Семеновка-наш город!
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Субота, 18.05.2024, 19:15
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS


Меню сайту

Додати новину на сайт semenovka.at.uaФорма входу

Категорії розділу
Инфраструктура [55]
Комунальні служби, Енергетики, Газове господарство, Тепло та ін.
Блог голови Семенівської РДА. [69]
Блог голови Семенівської РДА. Блог веде особисто голова Семенівської РДА - Деденко С.І.
Економічний блог. [145]
Блог веде, спеціаліст сектору економіки Семенівскої РДА.
Блог освіти району [182]
Блог педагогів, методистів та людей, що працюють на ниві освіти і науки
Блог юридичних служб. [63]
Семенівський районний центр зайнятості. [0]
Семенівський районний центр зайнятості- інформує.
Блог правоохоронців [26]
Прикордоння [24]
Блог прикордонної та митної служби
Блог усіх небайдужих [41]
Всім про все
Життя видатних людей [39]
Історії з життя видатних земляків
Духовне виховання [59]
Духовне виховання особистості
А чи знаєте Ви? [44]
Блог, де розміщується інформація про цікаві факти, події і т.п.
Людям про людей [38]
Матеріали про людей, їх життя, долі
Як це було ... [36]
Історичні нариси, довідки та події Семенівки та Семенівського краю
З глибин серця... [27]
Час минає, та є дві речі, які йому не підвладні: Пам"ять та Мистецтво, яке є людською спробою зробити прекрасне вічним...

СЕМЕНІВКА
СЕМЕНІВКА - НАШЕ МІСТО, Семенівка, місто Семенівка

РЕКЛАМА
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ Особистий кабінет для побутових споживачів ПАТ Чернігівобленерго

Прогноз погоди

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:


Група у ВК
--> Семенівське земляцтво

Facebook

Міні-чат
Вызов мини-чата - в правом нижнем углу сайта

Онлайн-РАДІО

Гороскоп
Loading...

СтатистикаОнлайн всього: 2
Гостей: 2
Наши: 0


[ Хто нас сьогодні відвідав ]
Проверка тИЦ и PR Рейтинг@Mail.ru


Главная » 2014 » Вересень » 3 » ПАТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕГО" : Використання електроенергії має бути ощадним
2" class="eBlock">
12:34
ПАТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕГО" : Використання електроенергії має бути ощадним

 Опалювальний  сезон 2014—2015 років  буде надто непростим. Нагадаємо,  16  червня  Російська Федерація  перевела  Україну  на  режим  передоплати за газ і призупинила його постачання для українських  споживачів.  Нині Україна має кілька «газових  потоків»:  це  газ власного виробництва, реверсні поставки. А ще до 7 мільярдів  кубометрів  має надійти  від  «Газпрому». Інакше  виникне  дефіцит. 
Чернігівська область, як і решта областей України, готується до нових випробувань – пройти осінньо-зимовий сезон 2014-2015 років  із зменшеним споживанням газу мінімум на 30 відсотків від минулорічних обсягів. Сьогодні заявляють, що опалювальний сезон в країні  буде складним і  температуру у будинках доведеться понизити на кілька градусів. Доведеться економити не лише газ, а й електроенергію.

 


Як вихід  із  ситуації -  заощадливе використання енергоресурсів та перехід  на  ті,  які  можна знайти в Україні, щоб зменшити споживання блакитного палива. Одним із методів ефективного вирішення цього питання, є перехід на альтернативні види палива з встановленням твердопаливних котлів. Як альтернативу блакитному паливу розглядають і електроенергію, при цьому варто розмежувати опалення електрикою і опалення електрокотлом. Якщо масове застосування електрообігрівачів – це найпростіший, але хибний  шлях,  то встановлення для обігріву електрокотлів має сенс. Однак і тут споживачі можуть стати заручниками ситуації, коли електроенергії в країні вистачить не на всіх. 
 


Втім для споживачів, які бажають встановити електрокотли та обігріватися за рахунок електроенергії,  існує встановлений Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики  певний  порядок та умови переходу на електроопалення. 
 


Підключення електроопалення виконується згідно з проектом.
Проте є особливості застосування зниженого тарифу електроопалення (електроплити , електробойлери)   для побутових споживачів приватної забудови і багатоквартирних будинків.

 


Так, для багатоквартирних будинків (три та більше квартир) електроопалення допустиме лише за умов, якщо:
1. ці будинки знаходяться в населених пунктах, не газифікованих природним газом;
2. в будинках відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання.

 


У разі звернення побутових споживачів приватної забудови щодо встановлення електроопалення та отримання пільгового тарифу  прийнято такий порядок:
 


1. Розробляється та реалізовується  попередньо погоджений з РЕМ проект зовнішнього електропостачання житлового будинку.  
2. У разі необхідності збільшення договірної потужності  видаються ТУ згідно з діючими Правилами приєднання електроустановок до електричних мереж. 
3. Якщо підключення електроопалення передбачається  в межах договірної потужності – РЕМ видає технічне завдання на проектування.  


Однак проблема дефіциту газу є не єдиною в паливно-енергетичному комплексі. Сьогодні маємо суттєвий дефіцит енергопотужностей, через неможливість постачання вугілля, видобуток якого зосереджено на сході країни. Як вимушений захід, зумовлений розбалансуванням між виробництвом та споживанням електроенергії, через незадовільну ситуацію з поставкою вугілля на теплові електростанції, енергопостачальні підприємства, на виконання рішення  Міненерговугілля змушені запроваджувати графіки обмежень та аварійних відключень споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання  з метою запобігання порушення режиму роботи енергосистеми України в наслідок дефіциту активної потужності.

 


Для кожної області встановлено ліміти потужності. Максимальне літнє навантаження Чернігівської області складає 250 мегават, максимальне зимове навантаження – 400 мегават.
 


З метою забезпечення надійної роботи Об‘єднаної енергетичної системи країни, у випадку, якщо область перевищує  встановлені значення потужності, а введені  раніше графіки аварійних відключень споживачів не є достатньо ефективними,   Національна енергетична компанія „Укренерго” спільно з Міністерством енергетики та вугільної промисловості України погодило застосування з 29 серпня 2014 року графіків аварійних відключень в необхідних обсягах в години максимального навантаження електромереж.     Це означає, що при перевищенні встановлених лімітів  енергопостачальник, для забезпечення проходження максимуму навантаження в об’єднаній енергосистемі країни,  має право відключати  споживачів на кілька годин в пікові ранкові та вечірні часи. При застосуванні графіків аварійних відключень,  вимкненню підлягають тільки побутові споживачі без відключення промислових підприємств, за умови відсутності боргів за електроенергію у останніх.
 


Усвідомлюючи всю складність та важливість даної ситуації та недопущення «віялових відключень» на Чернігівщині, енергетики звертаються до споживачів з проханням  перепланувати  та обмежити споживання електроенергії у години пікових навантажень о 10:00  та о 21:00 годинах для подальшого забезпечення надійної роботи енергосистеми регіону та  нашої держави в цілому.
 


На сьогодні споживачі Чернігівської області у годину максимуму навантаження на енергосистему, а саме у  21:00 год., перевищують встановлені ліміти на 10-20 %.
 


Очікуваний приріст навантаження на осінньо-зимовий період 2014-2015рр. прогнозується:
-в загальному по електромережі Товариства — до 15 %;
-по електромережі Чернігова— до 20 %

 


Враховуючи складний цьогорічний осінньо-зимовий період в умовах можливих дестабілізуючих факторів внутрішнього та зовнішнього характеру, з метою усунення аварійних та непередбачуваних ситуацій в електромережах, у ПАТ „Чернігівобленерго ” створено та діють ЦІЛОДОБОВО центральний Антикризовий енергетичний штаб оперативного реагування, а також місцеві антикризові штаби у районах електричних мереж (РЕМ). Телефон для оперативного цілодобового реагування: 0-800-210-310 – кол-центр ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО». Споживачі мають можливість оперативно отримати інформацію щодо питань пов‘язаних з електропостачанням , в тому числі  процедури переходу на електроопалення.
 


За словами Голови Правління ПАТ «Чернігівобленерго» Юрія Бойка, не все так песимістично. Технічно електромережі підприємства до роботи в осінньо-зимовий період підготовлені, аварійні запаси сформовані а персонал готовий до роботи в нештатних ситуаціях. Однак стабілізуючим фактором в процесі енергозабезпечення регіону мають стати споживачі. Від їхнього ощадливого використання енергоресурсів, дотримання платіжної дисципліни залежить надійність роботи електромереж вцілому. Сьогодні, як у енергопостачальника так і споживача спільна проблема, вирішення якої у відповідальності один перед одним. ПАТ «Чернігівобленерго» гарантує, що навіть за умов фарс-мажорних обставин буде наполегливо виконуватиме свої зобов‘язання перед споживачем, але потрібно, щоб кожен усвідомив, що проблема  енергозбереження, енергоефективності  не  лише проблема держави, а й кожного, хто хоче жити у енергетично незалежній державі. 

 

 

 


Понравилась новость - поделись в социальных сетях


Приглашаем принять участие в опросах нашего сайта


Категория: Инфраструктура | Просмотров: 2073 | Добавил: shabalin74 | Рейтинг: 0.0/0

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ В БЛОГАХ НАШЕГО САЙТА


Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук


Наша Україна
Единая страна

Реклама
авторемонт -->

Календар
«  Вересень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архив записівНаше опитування
В каких социальных сетях вы зарегистрированы ???
Всього відповідей: 79

Наша кнопка
Мы будем очень благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своем сайте
Семеновка - наш город!Код информера новостей

Друзі сайту

Сайт 1-В класу школи № 1 м. Чернігова Історія Чернігівської землі
Професійний фотограф у Чернігові
Сайт о Новгороде-Северском НЕофіційна сторінка м. Бобровиця
Козелецький соціально – інформаційний портал Відділ освіти Семенівської РДА
городок Десна в Черниговской области Жизнь в Ивановке - Интересно знать
Семенівський клуб хортингу Древній Любеч
Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина

Хмарка Фото

Свята сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Законодавство
Законодавство України
 • Конституція України
 • Цивільний кодекс України
 • Господарський кодекс України
 • Земельный кодекс України
 • Митний кодекс Україны
 • Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування

 • Хмарка тегів

  Програма TV

  Copyright MyCorp © 2024 Хостинг від uCoz


  Розділи нашого сайту
  - НОВИНИ -
  Новини краю
  Семенівщина спортивна
  Наш ексклюзив
  Новини звідусіль
  Інше
  Навколо нас
  Газета "Гарт" про наш край
  - БЛОГИ -
  Инфраструктура
  Блог голови Семенівської РДА.
  Економічний блог.
  Блог освіти району
  Блог юридичних служб.
  Семенівський районний центр зайнятості.
  Блог правоохоронців
  Прикордоння
  Блог усіх небайдужих
  Життя видатних людей
  Духовне виховання
  А чи знаєте Ви?
  Людям про людей
  Як це було ...
  З глибин серця...
  - ОГОЛОШЕННЯ -
  Автомобілі
  Бізнес, співпраця
  Побутові товари
  Для офісу
  Комп'ютеры
  Лісова промисловість
  Метали
  Нафта, газ, вугілля
  Продукти харчування
  Промислове обладнання
  Інші товари
  Зв'язок та телекомунікації
  Будівництво
  Послуги у різних сферах
  Різне
  Нерухомість
  Анонси подій
  Робота
  - ЦІКАВЕ -
  Фотоальбоми
  Транспорт
  Туристам
  Форум
  Зв'язок
  Відео  Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
  Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
  Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
  *** *** ***

  Щоб додати необхідна авторизація
  Облако фоток
  Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
  QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов
  Переглянути свіжі коментарі
  vomeso9896 написал:
  Травень - ідеальний час для початку пошуків з
  От: Vaasiliy На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те
  Дата: 29.01.2024

  -->
  Vaasiliy написал:
  На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те

  dunducatti написал:
  День Святого Валентина — это поистине особенный и романтический праздник, наполненный любовью и вниманием. Если вы планируете устроить веселую вечерин

  oscar82x4 написал:
  Справді, іноді варто розглядати різноманітні варіанти, і найпростіший шлях може виявитися найефективнішим. Наприклад, ми витратили багато часу, ходячи

  oscar82x4 написал:
  Лично я выбираю брать в проверенных местах в которых точно будет качественный кофе, а не пыль с дорог по которым возили кофе. и для себя я решил брать