. РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ архієпископа Чернігівського і Ніжинського ЄВСТРАТІЯ - 6 Січня 2016 - Блог - Семенівка-наше місто! / Семеновка-наш город!
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
П`ятниця, 24.03.2023, 10:21
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS


Меню сайту

Додати новину на сайт semenovka.at.uaФорма входу

Категорії розділу
Инфраструктура [55]
Комунальні служби, Енергетики, Газове господарство, Тепло та ін.
Блог голови Семенівської РДА. [69]
Блог голови Семенівської РДА. Блог веде особисто голова Семенівської РДА - Деденко С.І.
Економічний блог. [145]
Блог веде, спеціаліст сектору економіки Семенівскої РДА.
Блог освіти району [182]
Блог педагогів, методистів та людей, що працюють на ниві освіти і науки
Блог юридичних служб. [63]
Семенівський районний центр зайнятості. [0]
Семенівський районний центр зайнятості- інформує.
Блог правоохоронців [26]
Прикордоння [24]
Блог прикордонної та митної служби
Блог усіх небайдужих [41]
Всім про все
Життя видатних людей [39]
Історії з життя видатних земляків
Духовне виховання [59]
Духовне виховання особистості
А чи знаєте Ви? [44]
Блог, де розміщується інформація про цікаві факти, події і т.п.
Людям про людей [38]
Матеріали про людей, їх життя, долі
Як це було ... [36]
Історичні нариси, довідки та події Семенівки та Семенівського краю
З глибин серця... [27]
Час минає, та є дві речі, які йому не підвладні: Пам"ять та Мистецтво, яке є людською спробою зробити прекрасне вічним...

СЕМЕНІВКА
СЕМЕНІВКА - НАШЕ МІСТО, Семенівка, місто Семенівка

РЕКЛАМА
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ Особистий кабінет для побутових споживачів ПАТ Чернігівобленерго

Прогноз погоди

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:


Група у ВК
--> Семенівське земляцтво

Facebook

Міні-чат
Вызов мини-чата - в правом нижнем углу сайта

Онлайн-РАДІО

Гороскоп
Loading...

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Наши: 0


[ Хто нас сьогодні відвідав ]
Проверка тИЦ и PR Рейтинг@Mail.ru


Главная » 2016 » Січень » 6 » РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ архієпископа Чернігівського і Ніжинського ЄВСТРАТІЯ
2" class="eBlock">
20:49
РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ архієпископа Чернігівського і Ніжинського ЄВСТРАТІЯ

РІЗДВЯНЕ ПОСЛАННЯ

архієпископа Чернігівського і Ніжинського ЄВСТРАТІЯ
боголюбивим пастирям, чесному чернецтву та всім вірним Чернігівської єпархії
Української Православної Церкви Київського Патріархату

Дорогі браття і сестри!

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

«Слово стало плоттю, і вселилося між нами, повне благодаті й істини» Ін. 1:14

Цими словами апостол і євангеліст Іоан Богослов описує центральну подію світової історії – Бог, Творець всього видимого і невидимого, Джерело буття, єднається зі своїм творінням, з людиною. Єднається для того, щоби звільнити світ від рабства злу, оновити творіння, не лише повернувши його до первісної чистоти, але привівши до кращого, вічноблаженного стану святості. Бог Слово, друга Особа Пресвятої Тройці, Син Божий – приймає в єдність своєї Іпостасі людську природу і стає Сином Людським.

Безтілесний – стає і тілесним. Той, кого не вміщає весь світ – кладеться в убогі ясла. Той, хто в руці Своїй тримає творіння – Сам, як Немовля, спочиває в руках Пречистої Діви. Той, від сяяння слави якого навіть святі херувими закривають обличчя крилами – «принизив Себе Самого, прийнявши образ раба, зробившись подібним до людей» (Филип. 2:7).

Адам і його нащадки, відвернувшись від Світла істинного – занурилися у темряву гріховну. Але хоча людина і відвернулася від Бога – Всевишній не полишив Своє творіння. «Бо так полюбив Бог світ, що віддав і Сина Свого Єдинородного, щоб усякий, хто вірує в Нього, не загинув, а мав життя вічне» (Ін. 3:16).

Любов Божа – жертовна. Бо саме жертовність – віддавати своє не заради вигоди, а лише заради бажання блага – відрізняє справжню любов. Такою любов’ю спонукається воїн, який ціною небезпеки для власного життя захищає від ворога життя ближніх своїх. Такою любов’ю спонукається людина, яка від убогості своєї відриває останнє, щоби дати в допомогу ще біднішому або ще більш потребуючому. Такою любов’ю спонукаються батьки, які час свого життя, свою працю, свої турботи та недоспані ночі – віддають дитині.

Саме таку любов, але у найвищому її ступені, навіть недосяжному для нашого повного усвідомлення, виявив до нас Бог, пославши у світ Свого Сина. «Народ, що сидів у темряві, побачив світло велике, і тим, що перебувають у країні й тіні смерти, світло засяяло їм» (Мф. 4:16) – пророкує Ісайя не лише про жителів Галілеї, серед яких Господь Ісус Христос провів перші десятиліття Свого земного життя, але пророкує про всіх нас. Бо всі ми є тими, хто сидить у темряві, хто перебуває у владі смерті, тінь якої – завжди поруч із нами. Але, як у колядці, «серед темної ночі – ясне світло б’є в очі».

Життєдайне Світло, яке вривається в цю темряву, яке відганяє і нищить владу смерті – це Христос. Євангеліст Іоан свідчить: «Не послав Бог Сина Свого в світ, щоб судити світ, а щоб світ спасся через Нього. Хто вірує в Нього, не буде осуджений, а хто не вірує, вже осуджений, бо не увірував в ім’я Єдинородного Сина Божого. Суд полягає в тому, що світло прийшло у світ, а люди полюбили темряву більше, ніж світло, бо діла їхні були лихі; бо кожен, хто чинить зло, ненавидить світло і не йде до світла, щоб не викрилися діла його, бо вони злі. А хто чинить правду, йде до світла, щоб відкрилися діла його, бо вони чинилися в Бозі» (Ін. 3:17-21).

Дорогі браття і сестри!

Святкування події Різдва Христового – це урочисте нагадування нам про Світло, яке прийшло до нас. Про Слово, яке стало плоттю, про Сина Божого який став і Сином Людським. Знання цих істин спонукає нас до вибору: жити у світлі, борючись з гріхами заради блаженної вічності з Богом, – чи існувати у темряві, віддаючись гріхам та зі страхом очікуючи смерті, після якої чекає на нас вічне страждання. Жити у жертовній любові, віддаючи своє буття Богу і ближнім та отримуючи у сто крат більше, – чи існувати для себе і заради себе, шукаючи від всього лише задоволення тимчасових, мінливих і незліченних прагнень, які завершуються могилою. «Життя і смерть запропонував я тобі, благословення і прокляття – промовляє Творець до кожного з нас. – Обери життя, щоб жив ти і нащадки твої, любив Господа Бога твого, слухав голос Його і приліплювався до Нього; бо в цьому життя твоє» (Второзаконня 30:19-20).

У ці святкові дні сердечно вітаю з Різдвом Христовим і Новим роком дітей Православної Церкви – побожних пастирів, ченців і мирян Чернігово-Сіверського краю, як тих, хто належить до Київського Патріархату, так і братів та сестер, які з тих чи інших причин поки що залишаються ще під владою Патріархату Москви, і всіх християн. Вітаю також державну і місцеву владу, військовослужбовців та правоохоронців, які несуть служіння українському народу.

Радіймо і веселімося, бо у темряві гріха і зла засяло для нас Життєдайне Світло – ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

ЄВСТРАТІЙ,
архієпископ Чернігівський і Ніжинський

Різдво Христове 2015/2016 рр.,
м. Чернігів

 

 

 


Понравилась новость - поделись в социальных сетях


Приглашаем принять участие в опросах нашего сайта


Категория: Духовне виховання | Просмотров: 780 | Добавил: Мах777 | Рейтинг: 5.0/1

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ В БЛОГАХ НАШЕГО САЙТА


Всего комментариев: 5
4 bogmosleo  
Вибачте, але у вас дуже цікава асоціативна логіка, коли сказали про владику Амвросія, ви одразу думаєте про абсолютно іншу людину. І як бути, все ж таки, з дуже чисельною паствою Української Православної Церкви. В Почаїві жодного разу не був, але цікава інформація, що станом на 2013 рік в одній Почаївській лаврі монахів було більше, аніж у всіх монастирях "УПЦ КП", в порівнянні 250 на 180.
Справа в тому, що РПЦ не єдина канонічна, а канонічних Церков багато, а саме 14, і всі вони складають кафоличну соборну повноту Церкви.До того ж в Україні не існує Московського Патріархату, він існує на теренах Російської Федерації.

5 Lya  
Бо то є одне й теж: масква-амвросії-кіріли
А з ЧИСЛЕННОЮ папствою канонічєской нашої --- у вагон і на історичну батьківщину, як не хочуть проповідувати українською; як дегенерати, які не знають, мови державної; як сповідують московські системи цінностей (хоча --- які там цінностів цих рузьких?!). Таке враження, що людей з освітою чотирьох класів завезли сюди й сказали: проповідуйте ненависть до всього українського! Вдається поки... 
А, даруйте,так. У нас це закамуфльовано - УПЦ. Хоча всім відомо, звідкіля то й "камо гряде".

3 Lya  
Та пощо Амвросій? Одразу Кіріла!
У цсл мові не бачу нічого (хай собі існує!), а в підривній масовсько-масковській "єдінствєнной канонічєской" організації (не смію тей 5 відділ КДБ назвати інакше) - бачу. 
Подивіться лише на Почаїв - центр мракобісся й бісівщини. Усі, опріч них, - раскольнікі, а що (якої тематики книги!) в крамниці продають - окрема розмова. 
Бісмарка пам’ятаєте: "Окупант зі зброєю в руках приходить туди, де зазнає поразки шкільний учитель і священик"? Тут без коментарів. У нас програє й учитель, і священик. Із того й війну маємо.
Тобто: геть  масковський патріархат з України!

1 Lya  
Дякую, що студіюєте УКРАЇНСЬКУ!!! церкву! Ще би донести це на широкий загал. Бо доки ануфрій закликає викинути українську мову з церковного вжитку --- москаль наші могили розриває. Шевченківські сценарії крізь товщу двох віків. Це не говорю вже про Шашкевича, котрий у 30х роках зрозумів, що українська церква та, що убрана в український стрій. Той Шашкевич, який читав гомілетичні проповіді на противагу московським попам із Наддніпрянщини, які  грошима чавили людей, прикриваючись Господом.
Отцю Максиму --- окремий уклін за його нелегку працю, за "будительство" нашого зганьбленого народу! Смачної куті та благодатствія!!!! Христос ся рождає!

2 bogmosleo  
По-перше, більш правильно було б помістити також послання владики Амвросія, адже в Семенівці є дуже чисельна релігійна громада Української Православної Церкви. А висвітлення на сайті, який являється дійсним і рушійним ЗМІ, лише одного послання само-собою призводить до певного релігійного протистояння, бо якщо сайт хоче дати інформацію з певного релігійного свята, він повинен враховувати різноманітність загалу. До того ж на кожен випадок можна приводити факти історчної патетики. І на останок, що ви бачите поганого у давній і шанованій нашими пращурами Церковнослов'я́нській богословській мові? 
"Христос раждается, славите: Христос с небес, срящите..."
Христос народився!Славімо його!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук


Наша Україна
Единая страна

Реклама
авторемонт -->

Календар
«  Січень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Архив записівНаше опитування
Какой Ваш любимый вид спорта?
Всього відповідей: 56

Наша кнопка
Мы будем очень благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своем сайте
Семеновка - наш город!Код информера новостей

Друзі сайту

Сайт 1-В класу школи № 1 м. Чернігова Історія Чернігівської землі
Професійний фотограф у Чернігові
Сайт о Новгороде-Северском НЕофіційна сторінка м. Бобровиця
Козелецький соціально – інформаційний портал Відділ освіти Семенівської РДА
городок Десна в Черниговской области Жизнь в Ивановке - Интересно знать
Семенівський клуб хортингу Древній Любеч
Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина

Хмарка Фото

Свята сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Законодавство
Законодавство України
 • Конституція України
 • Цивільний кодекс України
 • Господарський кодекс України
 • Земельный кодекс України
 • Митний кодекс Україны
 • Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування

 • Хмарка тегів

  Програма TV

  Copyright MyCorp © 2023 Хостинг від uCoz


  Розділи нашого сайту
  - НОВИНИ -
  Новини краю
  Семенівщина спортивна
  Наш ексклюзив
  Новини звідусіль
  Інше
  Навколо нас
  Газета "Гарт" про наш край
  - БЛОГИ -
  Инфраструктура
  Блог голови Семенівської РДА.
  Економічний блог.
  Блог освіти району
  Блог юридичних служб.
  Семенівський районний центр зайнятості.
  Блог правоохоронців
  Прикордоння
  Блог усіх небайдужих
  Життя видатних людей
  Духовне виховання
  А чи знаєте Ви?
  Людям про людей
  Як це було ...
  З глибин серця...
  - ОГОЛОШЕННЯ -
  Автомобілі
  Бізнес, співпраця
  Побутові товари
  Для офісу
  Комп'ютеры
  Лісова промисловість
  Метали
  Нафта, газ, вугілля
  Продукти харчування
  Промислове обладнання
  Інші товари
  Зв'язок та телекомунікації
  Будівництво
  Послуги у різних сферах
  Різне
  Нерухомість
  Анонси подій
  Робота
  - ЦІКАВЕ -
  Фотоальбоми
  Транспорт
  Туристам
  Форум
  Зв'язок
  Відео  Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
  Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
  Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
  *** *** ***

  Щоб додати необхідна авторизація
  Облако фоток
  Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
  QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов
  Переглянути свіжі коментарі
  koljabuisson написал:
  Есть хорошие места для ставок на спорт, делать их приятно https://football-fun-live.com/reyting-bukmekerov/fonbetru/promokody и, придя туда, вы сможет

  alex85udalov написал:
  Хорошо, что на данный момент источники более объективные и информативные, поэтому получается купить ж/д билет куда грамотней и быстро. Сейчас 21 век н

  antonshapin80 написал:
  Я таких организаций не знаю, но когда искал себе машину, то промониторил достаточно много площадок, но все же нашел, где

  vvvaaannnooo999999 написал:
  Добрый день! искал насос в частный дом для скважины и нашёл хороший выбор и цены в магазине Santehmart https://santehm

  vvvaaannnooo999999 написал:
  https://santehmart.com.ua/nasosnoe-oborudovanie/glubinny-nasosy-dlya-skvazhin