. За приховану розетку – 10000 гривень штрафу - 23 Листопада 2014 - Блог - Семенівка-наше місто! / Семеновка-наш город!
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
Неділя, 24.09.2023, 09:55
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS


Меню сайту

Додати новину на сайт semenovka.at.uaФорма входу

Категорії розділу
Инфраструктура [55]
Комунальні служби, Енергетики, Газове господарство, Тепло та ін.
Блог голови Семенівської РДА. [69]
Блог голови Семенівської РДА. Блог веде особисто голова Семенівської РДА - Деденко С.І.
Економічний блог. [145]
Блог веде, спеціаліст сектору економіки Семенівскої РДА.
Блог освіти району [182]
Блог педагогів, методистів та людей, що працюють на ниві освіти і науки
Блог юридичних служб. [63]
Семенівський районний центр зайнятості. [0]
Семенівський районний центр зайнятості- інформує.
Блог правоохоронців [26]
Прикордоння [24]
Блог прикордонної та митної служби
Блог усіх небайдужих [41]
Всім про все
Життя видатних людей [39]
Історії з життя видатних земляків
Духовне виховання [59]
Духовне виховання особистості
А чи знаєте Ви? [44]
Блог, де розміщується інформація про цікаві факти, події і т.п.
Людям про людей [38]
Матеріали про людей, їх життя, долі
Як це було ... [36]
Історичні нариси, довідки та події Семенівки та Семенівського краю
З глибин серця... [27]
Час минає, та є дві речі, які йому не підвладні: Пам"ять та Мистецтво, яке є людською спробою зробити прекрасне вічним...

СЕМЕНІВКА
СЕМЕНІВКА - НАШЕ МІСТО, Семенівка, місто Семенівка

РЕКЛАМА
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ Особистий кабінет для побутових споживачів ПАТ Чернігівобленерго

Прогноз погоди

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:


Група у ВК
--> Семенівське земляцтво

Facebook

Міні-чат
Вызов мини-чата - в правом нижнем углу сайта

Онлайн-РАДІО

Гороскоп
Loading...

СтатистикаОнлайн всього: 3
Гостей: 3
Наши: 0


[ Хто нас сьогодні відвідав ]
Проверка тИЦ и PR Рейтинг@Mail.ru


Главная » 2014 » Листопад » 23 » За приховану розетку – 10000 гривень штрафу
2" class="eBlock">
17:27
За приховану розетку – 10000 гривень штрафу

 На Чернігівщині у 2014 році спостерігається різке зростання випадків поза облікового споживання електроенергії серед населення. Найбільше незаконних підключень до електромереж виявлено в Прилуцькому районі - повідомляє ПАТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО".

 

За кожну послугу потрібно платити і користуючись громадським транспортом, і купуючи товари у магазині – ніхто не ставить під сумнів цю незмінну умову.  Електроенергія – це також товар, такий як хліб, молоко. Чому ж тоді споживачі часом намагаються безкоштовно використовувати цей товар? Порушники не замислюються над тим, що основні способи уникнення оплати за електроенергію давно відомі енергетикам.

 

 Споживати електроенергію позаобліково – протизаконно та в кінцевому випадку коштуватиме неабияк дорого. Найбільші штрафи  (до 30000 гривень)  передбачені Методикою визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією, затвердженої постановою НКРЕ від 04.05.2006 №562, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 04.07.2006 за №782/12656., а саме за приховану розетку, накид на ввідні дроти, інше. Реклама різних засобів впливу на електролічильник обіцяє суцільну економію за помірну ціну та мінімумі зусиль, однак  в кінцевому результаті  може обернутися штрафом близько 10000 гривень. 

 

Деякі споживачі на власному досвіді пересвідчилися в такій сумнівній «економії» і, як  кажуть, «ворогу не побажають такої долі». 


Найбільший за розміром штраф цього року - 34000 гривень нарахований жителю м.Прилуки за використання «штучного нуля».

Споживачі Чернігова також «економлять на електроенергії». Оперативна бригада інспекції енергонагляду ПАТ «Чернігівобленерго» лише у листопаді склала понад 20 Актів про порушення правил користування електроенергією для населення, ще стільки ж випадків позаоблікового споживання електроенергії виявили інспектори Чернігівських міських електромереж. Розміри штрафів по складеним актам коливалися від 9000-13000 гривень.  

 

Для споживачів, яким все ж таки вдалося обманути лічильник, але не пощастило довго насолоджуватися результатами своїх зусиль наступна інформація буде корисною для подальших взаємовідносин з енергопостачальником.  

 

Згідно з п.35 Правил користування електричною енергією для населення (ПКЕЕН) енергопостачальник має право відключити споживача у випадках:
- самовільного підключення до електричної мережі;
- розкрадання електричної енергії;
- навмисного пошкодження приладу обліку та зриву пломби;
- порушення вищезазначених строків оплати за спожиту електричну енергію, або порушення умов договору про реструктуризацію заборгованості;
- не оплати за встановлення нового приладу обліку (лічильника);
- невиконання припису Державної інспекції з енергонагляду за режимами споживання електричної енергії;
- зниження показників якості електричної енергії з вини споживача.

Згідно з п.37 Правил користування електричною енергією для населення (ПКЕЕН) енергопостачальник має здійснювати нагляд за засобами обліку електричної енергії побутових споживачів. Якщо під час контрольного огляду або технічної перевірки  представником  енергопостачальної компанії було виявлено порушення споживачем ПКЕЕН складається акт про порушення, який підписує представник енергопостачальника та споживач. Один примірник акту передається споживачу, інший залишається у представника енергопостачальника. Споживач має право внести до акта свої зауваження. Окрім опису виявленого порушення, в акті зазначається також дата проведення засідання комісії з розгляду актів про порушення.


 

У разі відмови споживача підписувати акт, в ньому робиться відповідна позначка. В цьому випадку акт вважається дійсним, якщо його підписали три представники енергопостачальника.

 

Якщо екземпляр акту про порушення споживача  в день його складання не вручено, цей екземпляр та запрошення на комісію з розгляду актів порушення надсилається споживачу поштою. Споживача  інформують про час та дату засідання комісії не пізніше, ніж за 20 календарних днів.

Порушення ПКЕЕН, у результаті виявлення яких складається акт порушення:
1. Пошкодження або відсутність на приладах обліку пломб з відбитками тавр про повірку приладів обліку, тавр ПАТ «Чернігівобленерго» або індикаторів;
2. Пошкодження приладів обліку (розбите скло, пошкодження цілісності корпусу тощо) або інші дії споживача, які призвели до зміни показань приладів обліку (фіксація індикатором впливу постійного (змінного) магнітного або електричного полів, використання фазозсувного трансформатора тощо);
3. Самовільне підключення електроустановок, струмоприймачів або електропроводки до електричної мережі поза приладом обліку;
4. Самовільне підключення до електропостачання після відключення працівниками ПАТ «Чернігівобленерго»;
5. Використання «штучного нуля», що призвело до споживання не облікованої електричної енергії.

Акт про порушення ПКЕЕН розглядається комісією, яка складається не менше, ніж з трьох представників енергопостачальника.

Основне завдання комісії — на основі акту порушення визначити обсяг недоврахованої електричної енергії та суму завданих споживачем збитків. Розрахунки здійснюються відповідно до Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією, затвердженої постановою НКРЕ від 04.05.2006 №562, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 04.07.2006 за №782/12656.

Споживач має право бути присутнім на засіданні комісії. Для цього він обов’язково повинен мати при собі документ, що посвідчує його особу (паспорт). Якщо на комісії буде присутній уповноважений представник споживача, то з собою потрібно мати довіреність та документ, що посвідчує особу (паспорт).
Додатково при собі споживачу (представнику споживача) необхідно мати:
1. оригінал акту про порушення ПКЕЕН;
2. оригінал договору про користування електроенергією;
3. останній акт збереження пломб на приладі обліку;
4. акт технічної перевірки приладу обліку;
5. інші документи, які стосуються порушення.

Рішення комісії з розгляду актів порушення оформлюється протоколом і набирає чинності з дня вручення копії протоколу  споживачу. Разом із протоколом споживачеві надається розрахунок обсягів недоврахованої електричної енергії та/або збитків та рахунок на їх сплату. Споживач має сплатити рахунок за актом порушення протягом 30 календарних днів від дня отримання рахунка.

Як правило, вимоги енергетиків задовольняються судом в повному обсязі, у випадках коли  споживач не погоджується в добровільному порядку сплачувати суму штрафу нараховану по Акту порушення ПКЕЕН, а за  розкрадання електроенергії в особливо великих розмірах  передбачена кримінальна відповідальність. 

ПАТ «Чернігівобленерго» радить своїм споживачам економити на електроенергії не шляхом її позаоблікового споживання, а цивілізованими методами -  раціональним, ощадливим  її використанням. Найпростіше це не використовувати електроенергію без нагальної потреби, встановити багатотарифні лічильники та більше споживати електроенергії в нічний час, вимкнути світло виходячи із приміщення, не залишати прилади увімкненими у розетку в режимі очікування, при виборі побутових приладів звертати увагу на клас електроспоживання (клас не нижче А), замінити лампи накалювання на більш економні. В результаті ми платитимо за електроенергію менше, придбаємо чудові звички культурної, цивілізованої людини, що турбується про своє майбутнє та долю своїх дітей.

 

 

 


Понравилась новость - поделись в социальных сетях


Приглашаем принять участие в опросах нашего сайта


Категория: Инфраструктура | Просмотров: 1130 | Добавил: shabalin74 | Теги: штраф, акт, комісія | Рейтинг: 5.0/1

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ В БЛОГАХ НАШЕГО САЙТА


Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Пошук


Наша Україна
Единая страна

Реклама
авторемонт -->

Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архив записівНаше опитування
Какой Ваш любимый вид спорта?
Всього відповідей: 56

Наша кнопка
Мы будем очень благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своем сайте
Семеновка - наш город!Код информера новостей

Друзі сайту

Сайт 1-В класу школи № 1 м. Чернігова Історія Чернігівської землі
Професійний фотограф у Чернігові
Сайт о Новгороде-Северском НЕофіційна сторінка м. Бобровиця
Козелецький соціально – інформаційний портал Відділ освіти Семенівської РДА
городок Десна в Черниговской области Жизнь в Ивановке - Интересно знать
Семенівський клуб хортингу Древній Любеч
Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина

Хмарка Фото

Свята сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Законодавство
Законодавство України
 • Конституція України
 • Цивільний кодекс України
 • Господарський кодекс України
 • Земельный кодекс України
 • Митний кодекс Україны
 • Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування

 • Хмарка тегів

  Програма TV

  Copyright MyCorp © 2023 Хостинг від uCoz


  Розділи нашого сайту
  - НОВИНИ -
  Новини краю
  Семенівщина спортивна
  Наш ексклюзив
  Новини звідусіль
  Інше
  Навколо нас
  Газета "Гарт" про наш край
  - БЛОГИ -
  Инфраструктура
  Блог голови Семенівської РДА.
  Економічний блог.
  Блог освіти району
  Блог юридичних служб.
  Семенівський районний центр зайнятості.
  Блог правоохоронців
  Прикордоння
  Блог усіх небайдужих
  Життя видатних людей
  Духовне виховання
  А чи знаєте Ви?
  Людям про людей
  Як це було ...
  З глибин серця...
  - ОГОЛОШЕННЯ -
  Автомобілі
  Бізнес, співпраця
  Побутові товари
  Для офісу
  Комп'ютеры
  Лісова промисловість
  Метали
  Нафта, газ, вугілля
  Продукти харчування
  Промислове обладнання
  Інші товари
  Зв'язок та телекомунікації
  Будівництво
  Послуги у різних сферах
  Різне
  Нерухомість
  Анонси подій
  Робота
  - ЦІКАВЕ -
  Фотоальбоми
  Транспорт
  Туристам
  Форум
  Зв'язок
  Відео  Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
  Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
  Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
  *** *** ***

  Щоб додати необхідна авторизація
  Облако фоток
  Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
  QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов
  Переглянути свіжі коментарі
  oscar82x4 написал:
  Лично я выбираю брать в проверенных местах в которых точно будет качественный кофе, а не пыль с дорог по которым возили кофе. и для себя я решил брать

  Материал: PNG.studio
  Busichka написал:
  https://pngstudio.com.ua/

  dunducatti написал:
  Стоит выбирать такие вещи с умом так как удобство не всегда полезно и важно что бы такие эргономические кресла были еще и продуманы с учетом всех нюан

  feseka3315 написал:
  Я вам рекомендую обратить внимание на бренд Hikvision https://viatec.ua/ru/brand/Hikvision эти системы безопасности предлагают более высокую степень з

  koljabuisson написал:
  Есть хорошие места для ставок на спорт, делать их приятно https://football-fun-live.com/reyting-bukmekerov/fonbetru/promokody и, придя туда, вы сможет