![](http://semenovka.at.ua/_nw/21/45187065.jpg)
В центральній районній бібліотеці, в рамках засідання клубу цікавих зустрічей «Світлиця», відбулося театралізоване дійство підготовлене бібліотекарями з нагоди свята Масляної.
Щорічно, останній тиждень перед Великим постом українці святкують Масляну або Масницю — одне з календарно-побутових свят, яке пов’язане із давнім народним звичаєм — проводами зими та на честь пробудження природи.
Серед усіх
...
Читати далі »