. Людям про людей - Блог - Семенівка-наше місто! / Семеновка-наш город!
Вас вітає сайт м. Семенівка Чернігівської області / Вас приветствует сайт г. Семеновка Черниговской области
П`ятниця, 14.06.2024, 09:58
ГлавнаяРегистрацияВходПриветствую Вас Гость | RSS


Меню сайту

Додати новину на сайт semenovka.at.uaФорма входу

Категорії розділу
Инфраструктура [55]
Комунальні служби, Енергетики, Газове господарство, Тепло та ін.
Блог голови Семенівської РДА. [69]
Блог голови Семенівської РДА. Блог веде особисто голова Семенівської РДА - Деденко С.І.
Економічний блог. [145]
Блог веде, спеціаліст сектору економіки Семенівскої РДА.
Блог освіти району [182]
Блог педагогів, методистів та людей, що працюють на ниві освіти і науки
Блог юридичних служб. [63]
Семенівський районний центр зайнятості. [0]
Семенівський районний центр зайнятості- інформує.
Блог правоохоронців [26]
Прикордоння [24]
Блог прикордонної та митної служби
Блог усіх небайдужих [41]
Всім про все
Життя видатних людей [39]
Історії з життя видатних земляків
Духовне виховання [59]
Духовне виховання особистості
А чи знаєте Ви? [44]
Блог, де розміщується інформація про цікаві факти, події і т.п.
Людям про людей [38]
Матеріали про людей, їх життя, долі
Як це було ... [36]
Історичні нариси, довідки та події Семенівки та Семенівського краю
З глибин серця... [27]
Час минає, та є дві речі, які йому не підвладні: Пам"ять та Мистецтво, яке є людською спробою зробити прекрасне вічним...

СЕМЕНІВКА
СЕМЕНІВКА - НАШЕ МІСТО, Семенівка, місто Семенівка

РЕКЛАМА
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ Особистий кабінет для побутових споживачів ПАТ Чернігівобленерго

Прогноз погоди

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:

влажность:

давл.:

ветер:


Група у ВК
--> Семенівське земляцтво

Facebook

Міні-чат
Вызов мини-чата - в правом нижнем углу сайта

Онлайн-РАДІО

Гороскоп
Loading...

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Наши: 0


[ Хто нас сьогодні відвідав ]
Проверка тИЦ и PR Рейтинг@Mail.ru


Главная » Людям про людей
« 1 2 3
Картинка к материалу: «Людина, яка душу і сердце віддавала дітям»

Учитель… Яке звичне і яке містке це слово! Той, хто навчає, хто збагачує розум і душу молодої людини, хто відкриває перед нею невичерпну скарбницю знань і невмирущих моральних цінностей. І якщо тобі в житті пощастило, і ти зустрів справжнього вчителя, своє життя ти проживеш недаремно. Частинка його серця, його самого буде в твоєму житті вічно світити й допомагати вижити в найскрутніші часи. Промайнуть роки, але пам’ять повертатиме нас до найкращої пори життя — шкільної.

 

Це справді благородна мета — сьогодні працювати для майбутнього, сіяти зерна доброго, ... Читати далі »

Категория: Людям про людей | Просмотров: 2465 | Добавил: shabalin74 | Дата: 26.09.2014 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «15 кілометрів державного кордону лісник Валерій Піскун об’їжджає на велосипеді»

   54-річний майстер лісу Семенівського лісництва Валерій Піскун з Миколаївки Семенівського району — один з шести учасників Миколаївського громадського формування «Кордон». Всього по області 15 таких формувань, загальною чисельністю 152 чоловіка. Від Миколаївки до Ломаківки Брянської області менше восьми кілометрів. А тому увага до цієї ділянки кордону особлива. Хоча у самій Миколаївці все спокійно. Увага місцевих зосереджена на заготівлі сіна. Сепаратистів тут, кажуть, не тільки не чули і не бачили, а и слова такого не знають (сепаратизм — прагнення до відокремлення, відособлення). На допомогу прикордонникам виїжджають хто на машині, хто на мопеді. А Валерій Піскун 15 кілометрів державного кордону з Росією об'їжджає на велосипеді.
... Читати далі »

Категория: Людям про людей | Просмотров: 835 | Добавил: shabalin74 | Дата: 02.07.2014 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Прошел сквозь ад штрафбата»

    Не раз во время празднования 9 Мая в Семеновке я видел ветерана на инвалидной коляске. И только несколько лет назад совсем случайно узнал о том, что это офицер-фронтовик Федор Маркович Козик, которому суждено было пройти и первые самые страшные недели войны, и немецкий плен, и штрафной батальон, из которого живыми выходили единицы. Сейчас ему 95...

...Небольшой нарядный домик на одной из центральных улиц Семеновки. На веранде сразу бросается в глаза инвалидная косяска ветерана. Федор Маркович стоит в гостиной, опираясь на две палочки, и любезно приглашает присесть.
... Читати далі »

Категория: Людям про людей | Просмотров: 1279 | Добавил: shabalin74 | Дата: 09.05.2014 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Дожить до Победы»

  День Победы – радостный и в то же время печальный праздник. В этот день мы всегда отдаем дань памяти тем, кто не вернулся с поля боя, чествуем ветеранов, прошедших войну и доживших до этих дней. Все меньше их остается среди нас, редеют ряды доблестных воинов, отстоявших мир на нашей родной земле, заплативших слишком высокую цену за великую победу над фашизмом.

 

Алексей Павлович Шевкопляс родился 2 февраля 1925 года в селе Жадово. До войны окончил 8 классов Жадовской средней школы. С первых дней войны ушел на фронт и погиб отец, Павел Макарович, а сам Алексей вместе с матерью и младшим братом еще какое-то время жили на оккупированной территории.

 

– Это было страшное время, — говорит ветер ... Читати далі »

Категория: Людям про людей | Просмотров: 1960 | Добавил: shabalin74 | Дата: 23.04.2014 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «113-летняя Кристина Нагорная:«Если бы я мало работала, давно уже умерла бы»»

Недавно 116-летняя Екатерина Казак из Прикарпатья была официально признана самым старым человеком планеты. Несмотря на все трудные испытания, выпавшие на долю нашей страны и ее людей, есть немало украинцев, преодолевших столетний вековой рубеж. И вот впервые украинка признана старейшим человеком планеты.
На Черниговщине в селе Жадово Семеновского района тоже живет долгожительница. Кристина Аврамовна Нагорная родилась 1 июля 1900 года, сейчас ей уже 113 лет! Несколько лет назад местная районная газета писала об этой женщине. Недавно мы вновь побывали у нее в гостях.
Живет Кристина Аврамовна одна. И хотя годы берут свое, у нее такой же светлый ум, как и раньше. Передвигается, опираясь на лавочку, ведь ходить ей становится все труднее и труднее, в последние годы ее здоровье ухудшилось, зрение слабое, да и слышит Кристина Аврамовна уже совсем плохо. Во всем бабушке помогают добрые соседи, которые и воды принесут, и молочка, и обед приготовят, и огород вспашут и засеют, и о хозяйстве похлопочут — паре кролей и курах. К ее дому подвели природный газ, установили ... Читати далі »

Категория: Людям про людей | Просмотров: 2250 | Добавил: semenovka | Дата: 17.01.2014 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: ««Тишики давні голуб’ятники. Голубів і батько держав, і дід»»
Григорій Дмитрович та Ганна Петрівна Тишики. 46 років разом
— У нас у Погорільцях колись багато голубів було, — каже Григорій Дмитрович Тишик. Чи не в кожному дворі держали. Хтось на чердаках, хтось на палках. Тепер, правда, нас двоє зосталося. Я і Петро Федорович Коваленко. Він молодший за мене, та ми дружимо. Саме через голубів. У мене їх більше півсотні і в нього. Гарна птиця. Прикипиш до неї серцем — і вже життя без голубів нема.
«Першу пару подарував хрещений. Сім літ мені було»
— Батька свого Дмитра Івановича я не пам'ятаю. Як пішов у сорок першому, так і згинув. Получила мати похоронку: «Пропав безвісти». А де, коли, невідомо. Навіть фотографії не залишилось, — Григорій Дмитрович замовкає, важко зітхає.
— Мати, Тетяна Ігнатівна, було, розказує, що батько носив мене на руках, притуляв до грудей, немов прощався. Я — кінця сорокового ... Читати далі »
Категория: Людям про людей | Просмотров: 1155 | Добавил: semenovka | Дата: 15.01.2014 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «74-річний листоноша на велосипеді проїжджає 36 кілометрів за день.»
Водій Сергій Мирошник (зліва) та листоноша Іван Римарев

Найавторитетніший чоловік у розташованих серед лісів селах Блешня та Мхи Семенівського району — Іван Римарев. Він тут і листоноша, і електрик, і зв'язківець, і ще кілька професій в одній особі. Села розташовані у лісі, за 18 кілометрів від райцентру. Автолавка приїжджає двічі на тиждень у Мхи, де 23 жителі, а в Блешню з чотирма мешканцями взимку не добирається.
Чернігівська область вимирає найшвидше в Україні, а віддалені лісові села — у першу чергу. Втім, і у 1960-х у Блешні було всього близько 100 дворів, колгосп, школа-восьмирічка. Старші класи довчалися в сусідньому, розташованому за сім кілометрів російському селі Каменський Хутір. Зараз тут нема ні школи, ні школярів. Наймолодшому жителю Мхів — за 40. Діти провідують батьків найчастіше влітку, приїздять на машинах, привозять онуків.
Колишні колгоспні поля заростають соснами-самосійками.
— Лісовози дорогу розбили, — скаржиться Іван Римарев. — Сама машина важить 10 ... Читати далі »

Категория: Людям про людей | Просмотров: 1001 | Добавил: semenovka | Дата: 15.01.2014 | Комментарии (0)

Картинка к материалу: «Холостяк Сергій Біда з села Лосівка.»

— Хочу прокидатися зранку і не думати, де взяти пляшку. А думать про те, що поїсти, де заробить, — говорить 41-річний Сергій Біда. — І дружина щоб порядна була.
Чоловік до 2005 року жив у Харкові, працював завучем у школі під містом, був тренером з футболу. Мав дружину. Та почали вдвох випивати. З роботи вигнали. Переїхали в Лосівку.
— Що маємо, не бережемо, як утратим — плачем, — говорить про себе. — Була робота, були перспективи — усе проміняв на горілку.

Покійна жінка допилася до того, що в хаті замерзла
Живе Сергій один у добротній хаті на три кімнати. Він і два коти. Рідних братів-сестер не має. Батьки упокоїлись. У будинку чисто, тепло. На підвіконнях ростуть кімнатні квіти. У відрі біля столу — дерево мандарина. Свого часу чоловік кинув кісточку цитрусового у землю, а вона проросла. Деревце ще не цвіло І плоду не давало, але у висоту вже метра досягло.
На столі лежить спортивна газета «Ком ... Читати далі »

Категория: Людям про людей | Просмотров: 1085 | Добавил: semenovka | Дата: 15.01.2014 | Комментарии (0)

1-15 16-30 31-38
Пошук


Наша Україна
Единая страна

Реклама
авторемонт -->

Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архив записівНаше опитування
Дизайн сайта
Всього відповідей: 61

Наша кнопка
Мы будем очень благодарны, если Вы разместите нашу кнопку на своем сайте
Семеновка - наш город!Код информера новостей

Друзі сайту

Сайт 1-В класу школи № 1 м. Чернігова Історія Чернігівської землі
Професійний фотограф у Чернігові
Сайт о Новгороде-Северском НЕофіційна сторінка м. Бобровиця
Козелецький соціально – інформаційний портал Відділ освіти Семенівської РДА
городок Десна в Черниговской области Жизнь в Ивановке - Интересно знать
Семенівський клуб хортингу Древній Любеч
Офіційний сайт редакції газети Срібнянщина

Хмарка Фото

Свята сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Законодавство
Законодавство України
 • Конституція України
 • Цивільний кодекс України
 • Господарський кодекс України
 • Земельный кодекс України
 • Митний кодекс Україны
 • Запобігання і протидія корупції в державних органах та органах місцевого самоврядування

 • Хмарка тегів

  Програма TV

  Copyright MyCorp © 2024 Хостинг від uCoz


  Розділи нашого сайту
  - НОВИНИ -
  Новини краю
  Семенівщина спортивна
  Наш ексклюзив
  Новини звідусіль
  Інше
  Навколо нас
  Газета "Гарт" про наш край
  - БЛОГИ -
  Инфраструктура
  Блог голови Семенівської РДА.
  Економічний блог.
  Блог освіти району
  Блог юридичних служб.
  Семенівський районний центр зайнятості.
  Блог правоохоронців
  Прикордоння
  Блог усіх небайдужих
  Життя видатних людей
  Духовне виховання
  А чи знаєте Ви?
  Людям про людей
  Як це було ...
  З глибин серця...
  - ОГОЛОШЕННЯ -
  Автомобілі
  Бізнес, співпраця
  Побутові товари
  Для офісу
  Комп'ютеры
  Лісова промисловість
  Метали
  Нафта, газ, вугілля
  Продукти харчування
  Промислове обладнання
  Інші товари
  Зв'язок та телекомунікації
  Будівництво
  Послуги у різних сферах
  Різне
  Нерухомість
  Анонси подій
  Робота
  - ЦІКАВЕ -
  Фотоальбоми
  Транспорт
  Туристам
  Форум
  Зв'язок
  Відео  Звертаємо увагу! Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на semenovka.at.ua. Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання.
  Адміністрація сайту не несе відповідальності за матеріали користувачів. Думка Адміністрації не завжди може співпадати з думкою автора
  Шановні коментатори/дописувачі! Адміністрація веб-сайту не має намірів обмежувати свободу слова, але залишає за собою право видаляти висловлювання з уживанням нецензурної лексики та образ на адресу авторів матеріалів і їх фігурантів.
  *** *** ***

  Щоб додати необхідна авторизація
  Облако фоток
  Каталог webplus.info Семеновка - наш город! МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов топ каталог Украинский портАл
  QWW.com.ua - Каталог украинских сайтов Белый каталог сайтов
  Переглянути свіжі коментарі
  vomeso9896 написал:
  Травень - ідеальний час для початку пошуків з
  От: Vaasiliy На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те
  Дата: 29.01.2024

  -->
  Vaasiliy написал:
  На ринку України вже декілька років працюють ліцензійні ігрові сайти, тому їхня популярність зростає кожен день. Не знаю, добре це чи ні, але радує те

  dunducatti написал:
  День Святого Валентина — это поистине особенный и романтический праздник, наполненный любовью и вниманием. Если вы планируете устроить веселую вечерин

  oscar82x4 написал:
  Справді, іноді варто розглядати різноманітні варіанти, і найпростіший шлях може виявитися найефективнішим. Наприклад, ми витратили багато часу, ходячи

  oscar82x4 написал:
  Лично я выбираю брать в проверенных местах в которых точно будет качественный кофе, а не пыль с дорог по которым возили кофе. и для себя я решил брать